Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Pod koniec czerwca lek się kończy,bo kupiłam mu pod koniec kwietnia,było 60 tabletek,Morusek bierze tabletke dziennie(pół rano,pół wieczorem). A teraz nowe fotki:) Morunio nie jest juz chyba taki bardzo zgarbiony jak na poczatku,prawda?:)
  2. Póki co mam filmik,ale robił go mój mąż i trzeba obrócić obraz.Ja nie umiem tego robić:shake: [video=youtube;U2NaMWv01Aw]http://www.youtube.com/watch?v=U2NaMWv01Aw[/video]
  3. [quote name='migdalena']No to czekamy:p A ile mam Ci przelać za te smarowidła i kolejny zastrzyk?[/QUOTE] Za smarowidła juz wysłałaś,to było policzone w tych 70zł.kupiłam Lady ten ketokonazol(18zł),który za 9 dni się kończy,a za zastrzyk dałam 10zł.Jak sie skończy ketokonazol,to znowu idziemy na kontrolę i zobaczymy,czy jeszcze cos podajemy,bo Ladunia pięknie sie leczy,łapinki praktycznie porosły sierścią,także dziewczyna robi nam się na bóstwo:) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1517/skanuj0009.png[/IMG] mam filmik,który kręcił mój mąż i Nobla temu,który umie obrócić obraz,bo ja nie kumata jestem:shake: [video=youtube;U2NaMWv01Aw]http://www.youtube.com/watch?v=U2NaMWv01Aw[/video] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4415/pakamera608.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2082/pakamera609.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Bonsai']O, to trzymamy kciuki - ja też już rozesłałam wici o potrzebie DT dla niej, sama też rozważam :razz:, może coś się ruszy.[/QUOTE] Dostałam pw od Bonsai,ale nie mogę pomóc w byciu dt.Mam juz 10 psiaków i nie dam rady więcej wziąć do domu:shake:
  5. "Pożyczyłam" sobie z innego wątku taki oto piękny post... Cytuję: Kopiuje fragment tekstu ze strony http://www.dobrypies.pl/plteczowy.most.html: Ich odejście jest czasami dla nas zbyt nagłe i zbyt bolesne. Trudno jest się z tym pogodzić. Myślę, że jest to trudne także dla zwierząt, przyzwyczajonych do naszej obecności i nie zawsze rozumiejących co się z nimi dzieje. Dlatego też, czasami potrzebują one kogoś, kto pokaże im drogę i przeprowadzi przez tęczowy most, by mogły w innym świecie zaznać spokoju i radości. Zrobić to może każdy z nas. Wystarczy w myślach wyobrazić sobie rzekę i przechodzący przez nią tęczowy most. Po jednej stronie jest nasz ziemski świat a po drugiej widać piękną rajską krainę - zwierzęcy raj. Jeśli nasz pies jest bliski śmierci, możemy zapytać się go podczas medytacji, czy chce już odejść, zapraszając go, by wszedł z nami na most. Towarzyszymy zwierzęciu do środka mostu. Tam, możemy się z nim pożegnać i pokazać mu dalszą drogę, w którą pójdzie już samo. Przeprowadzałam już tak zwierzęta na drugą stronę. Czasami biegły ochoczo, z radością a czasami szły powoli, oglądając się za sobą. Bywa, że czasami zwierzę położy się na środku mostu. Jest to sugnał, że nie chce ono odejść teraz, ale stanie się to niedługo. Jeśli nie możemy pogodzić sie z odejściem naszego ukochanego zwierzęcia, nasz ból utrudnia mu przejście przez tęczowy most. Pozwalając mu odejść na drugą stronę mostu, pomagamy także sobie iść dalej przez życie. Nie oznacza to przecież, że zapomnimy o nim. Nasze zwierzę pozostanie na zawsze w naszej pamięci Podpisuję sie pod tym obiema rękoma. Antoniuszku,zawsze będe pamietac o Tobie Kochany...
  6. Pieniazki za sterylke jeszcze nie wpłyneły,jak tylko beda na koncie,to dam znać. Wydaje mi sie,ze trzeba wszystkiego spróbować łącznie z ogłoszeniem Kajtusia w dzienniku.No drogo jest,ale gdyby znalazł domek,to byłoby cudnie:) Tym czasem kilka fotek Mani,potem wrzuce Kajtusia:) Mania w środeczku,ten z białymi znaczeniami to wlasnie Rambo,a ten cały czarny to Niuniuś:) [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/189/pakamera315.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6439/pakamera479.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6751/pakamera526.jpg[/IMG] Czy to jest przyjaźń,czy miłość?:cool3: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/763/pakamera507.jpg[/IMG] Głodzą,jeść nie dają....eh przerąbane:shake::evil_lol: [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8100/pakamera529.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Florentynka']Renata!!! :diabloti: "Zrobiłam filmik, śliczny i fajny, ale nie pokażę"! A my się tu mamy pożądliwie oblizywać i wyobrażać sobie , jak fajnie Balbiniasta wyglądała... Ech, dawaj te fotki przynajmniej![/QUOTE] [quote name='Figafiga']no właśnie jakaś fotka by się przydała ;-) np. jak wcina nową karmę[/QUOTE] Juz dziewczynki daje fotki i filmik:) Oj Figuś za duzo wymagasz:p.Balbi tak wcina tę karmę,ze nie zdążę zdjęcia cyknąć,bo juz jedzonka ni ma:cool3:No ale przynajmniej spróbuję uchwycic jedzacą Balbisie:) Póki co inne fotki:) Balbi po przyjściu z dworku:razz: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2307/pakamera504.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4314/pakamera505.jpg[/IMG] Coraz chudsza ta nasza Balbinka,prawda?:) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8292/pakamera557.jpg[/IMG] No i dzisiejszy filmik,oczywiście jakosc do du**,no ale cos tam widać...chyba...nieraz:roll::evil_lol: [video=youtube;RoKe5yeI6as]http://www.youtube.com/watch?v=RoKe5yeI6as[/video]
  8. Ciąg dalszy zdjęć:) A teraz domowe fotki:) Opalik jak wiecie przeniósł się z pewnych względów do pokoju młodszego syna i tak mu sie spodobało,ze został tam i nigdzie indziej nie chce iść.Posłanko zostawił Moruskowi,a sam znalazł sobie takie oto lokum;).Tu sobie siedzi,ale nie wiecie na czym:cool3: Taaa daaamm...Opalis wybrał sobie deskorolkę:-oza miejsce do posiadówek i do spania:evil_lol:.No niezły Kubuś jest,niezły:mdrmed: A tak sie bawi z moim Rambem:).Za chwile nastepuja podskoki i wygłupy,niestety zdjęcia wychodza rozmazane.Moze uda mi sie ich kiedys nakrecić
  9. Jasne:),zrobię filmik może nawet dzisiaj jak nie będzie padać,bo jakos tak sie dziwnie niebo chmurzy,a obiecałam jeszcze nakrecic Lady i Dantego:) Ale póki co mam fotki ze spacerku i z domu:) Mój mąż był w Opalikiem na dworku,takze ja uchwyciłam ich z balkonu;) Opalika wzięłam w kółeczko:razz: Tu juz lepiej widac chłopaków:)
  10. Pikus to madry chłopiec:),On nie bedzie posikiwał w domu,ale przeciez najpierw musi wszystko zaznaczyc,ze to jest JEGO i tylko jego:);)
  11. A bo my z ciotka Polubkowa,to latamy do takich własnie sierotek...ale widzę ze i ciocia Viola tez lubi takie dziadeczki:)
  12. Rozumiem Cie Danus jak mało kto.ja juz jestem po tych przezyciach i ten miesiąc dał mi sie w kośc niesamowicie.A Ty zmagasz sie z tym juz wiele miesięcy,a jeszcze kilka lat przed Tobą.Przytulam,rozumiem i Dziekuje:buzi:
  13. Danus,On juz taki kluseczek do mnie przyjechał:)Ale tez je TYLKO swoja karmę,nic innego:shake:
  14. Oj tak Myszko,biznes pierwsza klasa:roll:.szczególnie przy starych,schorowanych,sikających,kupkających psach:-(.Mam psiaka z padaczka,miałam z odlezynami,mam psiaki z róznymi schorzeniami i pracy jest przy tym mnóstwo.Ale wiesz....interes się kreci,kasy mam po czubek nosa,niedługo wille na Hawajach sobie za to kupię:)No zyc nie umierac:) A...mi tez jedna taka powiedziała,ze biznes niezły robię,bo biore stare psy,które będa u mnie do końca zycia,to i kasa jest pewna i stała,bo dopóki pies zyje,to piniędze leca na konto,a ja nic nie robię tylko leżę do góry brzuchem i liczę kasę na koncie:roll::p
  15. [quote name='wtatara']Łatku, Łatku[/QUOTE] Oj Wtatara,masz rację....dzerus siedzi juz ponad rok,a łatus niedługo tez przekroczy ten czas:roll:czemu u jednych psiaki "idą jak woda",a moi chłopcy siedzą i siedzą i siedzą:shake:.Przeciez nie sa ani gorsi,ani brzydsi:-(I są tacy grzeczni,dobrze wychowani,a chętnych domków brak:sad:
  16. No tak,imie to bardzo wazna rzecz:),ale nadanie imienia to pikuś w porównaniu z tym co robią dziewczyny:loveu:. Matko...jaka Amelka musi byc teraz szczęśliwa:loveu:.Wreszcie może sie bawic,bo ma z kim,jest przytulana i kochana,no nie mam słów:loveu:
  17. [quote name='herak']WITAJ RENATKO Mam do Ciebie ogromną prośbę czy zechciałabyś zmierzyć obwód szyi Dantego .Chcę kupić mu obrożę ,jeżeli chodzi o długość jego ciała mam sugerować się długością baseta czy jest dłuższy.[/QUOTE] Herak Kochana:loveu:zmierzę Dantusia całego;):)Nakreciłam filmik,ale pod słońce i wyszła sama jasność:roll:nakrece ponownie jak słońce nie bedzie tak mocno swieciło i porobie fotki:)
  18. [quote name='migdalena']Mam nadzieję ,że mama mieszka niedaleko:roll: Swoją drogą ,jak szybko działa nasza poczta:-o Czekamy na filmiki:p[/QUOTE] Nasza poczta działa jak chce i kiedy chce,ale w tym wypadku była ok:) Mama mieszka kilka kilometrów,także to nie problem z odbiorem leków;) Filmik zrobiłam,ale pod słońce i wyszła tylko jasność:roll:Dobrze,ze nie jasnośc pomroczna:lol:.Jutro nakręcę jak słońce schowa sie troszkę za horyzont,porobie tez fotki:)
  19. No i obiecane fotki ze spacerku;):) Na sierści to nie jest łupież,bo takowego Mietusek juz nie posiada po kąpielach w leczniczym szamponie:)To takie okruszki z kwiatków:)
  20. [quote name='farmerka63']No, cioteczki - mamy transport ![/QUOTE] Ta malizna urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą:loveu: Dziewczyny bardzo wielkie dzięki,za wszystko co dla Amelki robicie:buzi:
  21. Dziewczyny piszcie do Czarodziejki,ale tak biegusiem,bo Ona ma mało miejsc,ze 2 albo 3,ale nie wiem czy nie zajęte już,także piszcie prędko.Czarodziejka jest najtańsza,bo chyba około 300zł bierze,ale jeszcze sie dopytajcie i na kolanach ja błagajcie,bo dziadeczki mają u niej baaaardzo dobrze:).
  22. Przeczytałam farmerko twój długi post odnośnie Amelki i stwierdzam,że zanim pojedzie do Reno,to juz będzie niemożliwie rozpuszczona:D:loveu:
  23. Paulinken,wstaw ten mniejszy banerek,bo zaraz mod skasuje Ci cały podpis;)
×
×
  • Create New...