-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']No i nadal nic...? pzdr.[/QUOTE] Póki co-nic:shake:.Gdyby ktos się odezwał,to Luka mi przekaże,bo na Nią są chyba namiary w sprawie adopcji Dzerusia Jutro powrzucam fotki,bo zrobiłam,ale tel mam w naprawie,bo mi spadł i teraz mam taki awaryjny.Mam nadzieję,że foty nie wsiąkną po naprawie,jak wsiąkna,to zrobimy inne.Obiecałam Łqatkowi nakręcić filmik,dzeruniowi tez nakręce.Jakośc będzie do du**,ale zawsze coś tam uwidzicie;)To do jutra:)Dzeruś juz się nie drapie,nie gryzie,ładnie zarasta.Jest grzeczny,kochany,posłuszny,wrazliwy...same naj,więc dlaczego już PONAD ROK nie ma domu?:-( -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No tak....krzyczą o fotki,a potem nie oglądają:-(.Jedna Romka co obejrzała:loveu: A ja jeszcze wstawię Balbi sprinterkę;)...tak biega,że az jej ogon powiewa:mdrmed: [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9961/pakamera656.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9594/pakamera660.jpg[/IMG] No i niespodzianka;) Tym razem Balbi nie była pierwsza pod drzwiami...Niuniek ją wyprzedził:) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4127/pakamera661.jpg[/IMG] No i opowiem co nieco o dziewczynce... Balbi bała się krzyku,podniesionej reki,być może chłop nieraz skrzyczał ją i przylał jej za kopanie dołów:shake:.U mnie dołów nie kopie,bo nie ma czasu na nudę.Mój Rambo jak wyleci na działkę,to od razu zabiera sie za rozgrzebywanie kretowisk,natomiast Balbisia popatrzy,popatrzy i ma w nosie brudną robotę:evil_lol:Wcale ją nie interesują Rambowe rozkopy:p.Natomiast w domu muszę nie raz nie dwa krzyknąc na te moje chłopaczyska(znaczy się synów;)),coby mi sie nie rozbestwili za bardzo i balbi na początku reagowała strachem,kuliła ogonek,spuszczała główkę,tak samo było z podniesiona reką.jak miałam łapke na muchy i nia machałam żeby ubić stwory,to balbi robiła wielkie oczy ze strachu....Teraz juz wie,że to nie do niej ten krzyk,że podniesiona ręka jej nie uderzy.Zreszta łatwo poznac psiaki,które w swoim zyciu doznały w jakis sposób krzywdy od człowieka.mam psiaki,które nie znaja co to krzyk,co to bicie,bo nie reaguja jak podniosę głos,albo machnę reka.One po prostu nie kojarzą tego z czymś złym,albo z bólem.Ale mam tez psiaki,co doskonale wiedzą,że kiedys podniesiony głos oznaczał kare,a podniesiona ręka-ból:-(.Balbi jest nad wyraz posłuszna,jest poza tym radosnym psiakiem,chetna do zabawy i wygłupów,uwielbia głaskanie po brzuszku,swoja radosc wyraża radosnym szczekaniem,a i do zabawy zaprasza poszczekując:)Bardzo szybko sie uczy,wie,ze nie wolno zabierac innym psom jedzenia z miseczki,no wie,ale czasami jej sie uda cos zwędzic,ale robi to strasznie fajnie,tak z partyzanta i aby patrzy sie,czy ja nie patrze:evil_lol:.No i pięknie żebrze przy stole,no i nieraz coś wyżebrze,no przeca nie możemy byc takimi potworami,ze inne dostaja,a Balbi sie patrzy:razz:A ona wtedy jest cała happy:mdrmed:.Ale niestety w dalszym ciągu boi sie odkurzacza jak diabeł swięconej wody:roll:.I wcześniej się nie bała,bo nie wiedziała co to jest.Ale ponieważ Rambo i Mysza spindalają przed odkurzaczem gdzie pieprz rośnie,to i Balbi tak na wszelki wypadek spindala razem z nimi.Nie bierze przykładu z tych psów co sie nie boja(Niuniek,niunia,mania),tylko z tych co się boja.ona ucieka,bo one uciekają,ale sama tak naprawde nie wie dlaczego trzeba uciekać. No strasznie fajna to suczynka jest,oby znalazła odpowiedzialny dom i świadomy tego,ze balbiniastej nie wolno karmić wszystkim i w dużej ilości,bo ona w mig przytyje i nasze i przede wszystkim JEJ wyrzeczenia i bóle pójdą na marne... No to póki co tyle.Ale się napisałam....:D -
Dom potrzebny natychmiast - inaczej schronisko JUŻ W NOWYM DOMU
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia,dobrze utrzymana:) Ma bardzo mądre spojrzenie....tylko po kij tak dobiera się tym kotom do tyłka:shake: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, przyjacielski, ufny, zachowuje czystość w mieszkaniu, szuka domu kontakt tel. xxx xxx xxx Jakoś tego ideału nie mam gdzie wstawić Renatko:) może tak?[/QUOTE] Ludzie sie sami przekonają ze to ideał,niech tylko ktos da mu szansę:) Ten tekst bardzo mi sie podoba:)Super:) -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
Lionees replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O mój świecie...:-( Gufiaczku:-( [*]:-( Moria...tak mi przykro... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zamiast idealny dla os starszych,może napisać,że psiak ideał?No bo naprawde jest idealny,pieknie trzyma siku i kupkę,jest grzeczniutki,spokojny....tylko nie lubi psich samców:shake: -
[quote name='malagos']A ja nadal twierdzę, że imię Pryszczyk jest najładniejsze dna dogo :evil_lol: Malagos:)witaj w moim domu:) Najładniejsze jak najładniejsze,ale na pewno najoryginalniejsze;) Ale tak czy siak to jest mój Niuniuś i już:) I tradycyjnie główka w dół:evil_lol: Hmmm...zejśc,czy nie zejść?:hmmmm:;)
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3080/pakamera603.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5641/pakamera605.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7848/pakamera606.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8303/pakamera607.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6446/pakamera645.jpg[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A nie buntuje się przeciwko byciu poduszką Niuńka? ;)[/QUOTE] Nie buntuje się:) A teraz moje dziewcze w wersji spacerowej:) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9419/pakamera469.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7999/pakamera470.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8619/pakamera578.jpg[/IMG] I koło domu:) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3927/pakamera638.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7624/pakamera639.jpg[/IMG] -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
żebrząca Balbinka:cool3: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4472/pakamera626.jpg[/IMG] -
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Danuś kiedys sobie żartowałam z tego słowa i pisałam "do kupy",w kupie":cool3:....teraz już żarty mi przeszły,bo ta kupa tak dała mi w kość,że dopiero teraz mój organizm zaczyna odpoczywac i zwalniac obroty. A Morusek po wyprowadzce fifka zaczął sobie troszke popłakiwać:sad:,bo nie miał juz sie do kogo przytulać,więc dałam mu zajączka-przytulankę i juz jest dobrze:) Kochany jest ten nasz Morusio:loveu: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Śliczna mała,schudła chyba jeszcze bardziej od naszego pobytu.[/QUOTE] Może i troszke bardziej schudła:)Chociaz Balbi nie będzie taka super szczupła laska,bo ona ma juz taka masywna budowę i grube kości.Ona naprawdę nie ma juz duzo tkanki tłuszczowej.ma sporo skóry rozciągnietej,ale to pomału się chyba ściagnie.Ona ma budowę taką bassetowatą.Jest niska,a masywna:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9915/pakamera572.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2110/pakamera569.jpg[/IMG] Mysle,że te 2 fotki można dołozyc do ogłoszeń.wyszedł tutaj taki smutny i zamyslony,moze ktos sie zlituje?ale ogólnie to bardzo wesoły i usmiechniety psiak:) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1258/pakamera570.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6484/pakamera571.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1684/pakamera583.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/514/pakamera585.jpg[/IMG] A teraz troszkę spacerowego Kajtusia:) [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3310/kajy.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1948/kajt.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/32/kajte.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No,dogo jakoś chodzi i jakoś wygląda,bo wczoraj to była porażka:shake: Skan nadania faktury przesłałam wczoraj do Gisic,jak do piątku nie dojdzie do fundacji,to lece na poczte robić dym:mad:,bo faktura była wysłana 10 czerwca listem poleconym!,a do wczoraj jeszcze nie doszła. Skoro podobała Wam sie Mania wylizująca miseczke,to mam jeszcze 2 fotki:razz:.mania jak jej coś baRDZO PASUJE W JEDZONKU,TO POTRAFI TAK DOKŁADNIE WYCZYŚCIC MICHE,ŻE POTEM MYCIE MAM z głowy:evil_lol:(SORKU,GŁUPI CAPS mi sie właczył:watpliwy:). [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4172/pakamera641.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3155/pakamera642.jpg[/IMG] Jeszcze troszkę spacerowej Mani:) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9627/pakamera573.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7391/pakamera574.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8307/pakamera582.jpg[/IMG] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No co Ty,nie ma sprawy:) W prawdzie jakośc gorsza niż filmik z Lady,bo Opalisia ja kręciłam swoim aparatem,ale chociaż prosto:evil_lol: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
cd........ [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2135/pakamera620.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4629/pakamera616.jpg[/IMG] I maleńki filmik;) [video=youtube;36Kw5U34Aes]http://www.youtube.com/watch?v=36Kw5U34Aes[/video] -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No Balbi chudnie,chudnie:) No ale zobaczcie jakie sprinty uprawia,to nie ma się co dziwić,ze waga leci w dół;) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4668/pakamera575.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5400/pakamera584.jpg[/IMG] Udaje poważną:evil_lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5200/pakamera576.jpg[/IMG] Portrecik;) [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1330/pakamera613.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9821/pakamera615.jpg[/IMG] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobra;) Ale póki co,sam Opaliś-nasz przepiękny królewicz,cudny i dostojny:loveu: I filmik:) [video=youtube;KuSGZH1r1P0]http://www.youtube.com/watch?v=KuSGZH1r1P0[/video]