Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Śliczne maluchy,a ta jedna sunia(nr 2) to ma mordusie taką terierkowatą troszkę.Są małe,młode,niby powinny szybko znaleźć domki,no ale wiadomo jak to teraz jest przed wakacjami...:roll:
  2. [quote name='Asiaczek']No i nadal nic...? pzdr.[/QUOTE] Póki co-nic:shake:.Gdyby ktos się odezwał,to Luka mi przekaże,bo na Nią są chyba namiary w sprawie adopcji Dzerusia Jutro powrzucam fotki,bo zrobiłam,ale tel mam w naprawie,bo mi spadł i teraz mam taki awaryjny.Mam nadzieję,że foty nie wsiąkną po naprawie,jak wsiąkna,to zrobimy inne.Obiecałam Łqatkowi nakręcić filmik,dzeruniowi tez nakręce.Jakośc będzie do du**,ale zawsze coś tam uwidzicie;)To do jutra:)Dzeruś juz się nie drapie,nie gryzie,ładnie zarasta.Jest grzeczny,kochany,posłuszny,wrazliwy...same naj,więc dlaczego już PONAD ROK nie ma domu?:-(
  3. No tak....krzyczą o fotki,a potem nie oglądają:-(.Jedna Romka co obejrzała:loveu: A ja jeszcze wstawię Balbi sprinterkę;)...tak biega,że az jej ogon powiewa:mdrmed: [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9961/pakamera656.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9594/pakamera660.jpg[/IMG] No i niespodzianka;) Tym razem Balbi nie była pierwsza pod drzwiami...Niuniek ją wyprzedził:) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4127/pakamera661.jpg[/IMG] No i opowiem co nieco o dziewczynce... Balbi bała się krzyku,podniesionej reki,być może chłop nieraz skrzyczał ją i przylał jej za kopanie dołów:shake:.U mnie dołów nie kopie,bo nie ma czasu na nudę.Mój Rambo jak wyleci na działkę,to od razu zabiera sie za rozgrzebywanie kretowisk,natomiast Balbisia popatrzy,popatrzy i ma w nosie brudną robotę:evil_lol:Wcale ją nie interesują Rambowe rozkopy:p.Natomiast w domu muszę nie raz nie dwa krzyknąc na te moje chłopaczyska(znaczy się synów;)),coby mi sie nie rozbestwili za bardzo i balbi na początku reagowała strachem,kuliła ogonek,spuszczała główkę,tak samo było z podniesiona reką.jak miałam łapke na muchy i nia machałam żeby ubić stwory,to balbi robiła wielkie oczy ze strachu....Teraz juz wie,że to nie do niej ten krzyk,że podniesiona ręka jej nie uderzy.Zreszta łatwo poznac psiaki,które w swoim zyciu doznały w jakis sposób krzywdy od człowieka.mam psiaki,które nie znaja co to krzyk,co to bicie,bo nie reaguja jak podniosę głos,albo machnę reka.One po prostu nie kojarzą tego z czymś złym,albo z bólem.Ale mam tez psiaki,co doskonale wiedzą,że kiedys podniesiony głos oznaczał kare,a podniesiona ręka-ból:-(.Balbi jest nad wyraz posłuszna,jest poza tym radosnym psiakiem,chetna do zabawy i wygłupów,uwielbia głaskanie po brzuszku,swoja radosc wyraża radosnym szczekaniem,a i do zabawy zaprasza poszczekując:)Bardzo szybko sie uczy,wie,ze nie wolno zabierac innym psom jedzenia z miseczki,no wie,ale czasami jej sie uda cos zwędzic,ale robi to strasznie fajnie,tak z partyzanta i aby patrzy sie,czy ja nie patrze:evil_lol:.No i pięknie żebrze przy stole,no i nieraz coś wyżebrze,no przeca nie możemy byc takimi potworami,ze inne dostaja,a Balbi sie patrzy:razz:A ona wtedy jest cała happy:mdrmed:.Ale niestety w dalszym ciągu boi sie odkurzacza jak diabeł swięconej wody:roll:.I wcześniej się nie bała,bo nie wiedziała co to jest.Ale ponieważ Rambo i Mysza spindalają przed odkurzaczem gdzie pieprz rośnie,to i Balbi tak na wszelki wypadek spindala razem z nimi.Nie bierze przykładu z tych psów co sie nie boja(Niuniek,niunia,mania),tylko z tych co się boja.ona ucieka,bo one uciekają,ale sama tak naprawde nie wie dlaczego trzeba uciekać. No strasznie fajna to suczynka jest,oby znalazła odpowiedzialny dom i świadomy tego,ze balbiniastej nie wolno karmić wszystkim i w dużej ilości,bo ona w mig przytyje i nasze i przede wszystkim JEJ wyrzeczenia i bóle pójdą na marne... No to póki co tyle.Ale się napisałam....:D
  4. Śliczna sunia,dobrze utrzymana:) Ma bardzo mądre spojrzenie....tylko po kij tak dobiera się tym kotom do tyłka:shake:
  5. [quote name='Mysza2']Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, przyjacielski, ufny, zachowuje czystość w mieszkaniu, szuka domu kontakt tel. xxx xxx xxx Jakoś tego ideału nie mam gdzie wstawić Renatko:) może tak?[/QUOTE] Ludzie sie sami przekonają ze to ideał,niech tylko ktos da mu szansę:) Ten tekst bardzo mi sie podoba:)Super:)
  6. O mój świecie...:-( Gufiaczku:-( [*]:-( Moria...tak mi przykro...
  7. zamiast idealny dla os starszych,może napisać,że psiak ideał?No bo naprawde jest idealny,pieknie trzyma siku i kupkę,jest grzeczniutki,spokojny....tylko nie lubi psich samców:shake:
  8. Jak sie Niuniuś nie ma na czym/kim oprzeć to i pilot od telewizora moze byc.Dobre i cokolwiek:evil_lol: A teraz mój Myszak piękny,znaczy Mysia piękna:)
  9. A kuku,kto mi zagląda do łazienki? Niuniuś!!:);)Przyjzyjcie się,a zobaczycie czarny pysio:cool3: Moje Słonko :loveu: leci siusiu;)
  10. Oczy pod kolor kocyka;) Z Niunią:) Łapka na łapce:loveu:
  11. [quote name='malagos']A ja nadal twierdzę, że imię Pryszczyk jest najładniejsze dna dogo :evil_lol: Malagos:)witaj w moim domu:) Najładniejsze jak najładniejsze,ale na pewno najoryginalniejsze;) Ale tak czy siak to jest mój Niuniuś i już:) I tradycyjnie główka w dół:evil_lol: Hmmm...zejśc,czy nie zejść?:hmmmm:;)
  12. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3080/pakamera603.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5641/pakamera605.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7848/pakamera606.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8303/pakamera607.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6446/pakamera645.jpg[/IMG]
  13. [quote name='maciaszek']A nie buntuje się przeciwko byciu poduszką Niuńka? ;)[/QUOTE] Nie buntuje się:) A teraz moje dziewcze w wersji spacerowej:) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9419/pakamera469.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7999/pakamera470.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8619/pakamera578.jpg[/IMG] I koło domu:) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3927/pakamera638.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7624/pakamera639.jpg[/IMG]
  14. żebrząca Balbinka:cool3: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4472/pakamera626.jpg[/IMG]
  15. Oj Danuś kiedys sobie żartowałam z tego słowa i pisałam "do kupy",w kupie":cool3:....teraz już żarty mi przeszły,bo ta kupa tak dała mi w kość,że dopiero teraz mój organizm zaczyna odpoczywac i zwalniac obroty. A Morusek po wyprowadzce fifka zaczął sobie troszke popłakiwać:sad:,bo nie miał juz sie do kogo przytulać,więc dałam mu zajączka-przytulankę i juz jest dobrze:) Kochany jest ten nasz Morusio:loveu:
  16. [quote name='Romka']Śliczna mała,schudła chyba jeszcze bardziej od naszego pobytu.[/QUOTE] Może i troszke bardziej schudła:)Chociaz Balbi nie będzie taka super szczupła laska,bo ona ma juz taka masywna budowę i grube kości.Ona naprawdę nie ma juz duzo tkanki tłuszczowej.ma sporo skóry rozciągnietej,ale to pomału się chyba ściagnie.Ona ma budowę taką bassetowatą.Jest niska,a masywna:)
  17. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9915/pakamera572.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2110/pakamera569.jpg[/IMG] Mysle,że te 2 fotki można dołozyc do ogłoszeń.wyszedł tutaj taki smutny i zamyslony,moze ktos sie zlituje?ale ogólnie to bardzo wesoły i usmiechniety psiak:) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1258/pakamera570.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6484/pakamera571.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1684/pakamera583.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/514/pakamera585.jpg[/IMG] A teraz troszkę spacerowego Kajtusia:) [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3310/kajy.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1948/kajt.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/32/kajte.jpg[/IMG]
  19. No,dogo jakoś chodzi i jakoś wygląda,bo wczoraj to była porażka:shake: Skan nadania faktury przesłałam wczoraj do Gisic,jak do piątku nie dojdzie do fundacji,to lece na poczte robić dym:mad:,bo faktura była wysłana 10 czerwca listem poleconym!,a do wczoraj jeszcze nie doszła. Skoro podobała Wam sie Mania wylizująca miseczke,to mam jeszcze 2 fotki:razz:.mania jak jej coś baRDZO PASUJE W JEDZONKU,TO POTRAFI TAK DOKŁADNIE WYCZYŚCIC MICHE,ŻE POTEM MYCIE MAM z głowy:evil_lol:(SORKU,GŁUPI CAPS mi sie właczył:watpliwy:). [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4172/pakamera641.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3155/pakamera642.jpg[/IMG] Jeszcze troszkę spacerowej Mani:) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9627/pakamera573.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7391/pakamera574.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8307/pakamera582.jpg[/IMG]
  20. No co Ty,nie ma sprawy:) W prawdzie jakośc gorsza niż filmik z Lady,bo Opalisia ja kręciłam swoim aparatem,ale chociaż prosto:evil_lol:
  21. cd........ [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2135/pakamera620.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4629/pakamera616.jpg[/IMG] I maleńki filmik;) [video=youtube;36Kw5U34Aes]http://www.youtube.com/watch?v=36Kw5U34Aes[/video]
  22. No Balbi chudnie,chudnie:) No ale zobaczcie jakie sprinty uprawia,to nie ma się co dziwić,ze waga leci w dół;) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4668/pakamera575.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5400/pakamera584.jpg[/IMG] Udaje poważną:evil_lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5200/pakamera576.jpg[/IMG] Portrecik;) [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1330/pakamera613.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9821/pakamera615.jpg[/IMG]
  23. Dobra;) Ale póki co,sam Opaliś-nasz przepiękny królewicz,cudny i dostojny:loveu: I filmik:) [video=youtube;KuSGZH1r1P0]http://www.youtube.com/watch?v=KuSGZH1r1P0[/video]
×
×
  • Create New...