Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Maleńka w górę!!!!!!!!
  2. Luka tam na działce g.... to jest pełno:fadein:,natomiast GUCIA to faktycznie-ani jednego:biggrina:!
  3. [quote name='ocelot']Powiedz mi, jak mam to zrobić sama? Właśnie w niedziele wysłałam psa na Dt i uciekł, nie mogę go szukać bo jest 200 km ode mnie, sunia 20 km, ale co ja mogę sama? Bez prawa jazdy i możliwości dania DT? Ktoś jest mi potrzebny z autem i chęcią pomocy.[/quote] Właśnie o to mi chodzi!Jedna osoba nawet jakby się rozdarła na pół to i tak niewiele zdziała!Podnoszę.Dziewczyny pomóżcie!!
  4. O dzięki Ci, dzięki,dzięki...Bez Twojej pomocy,to by g.... zobaczyły:evil_lol:.
  5. A teraz opis zdjęć: Zdjęcie 1 to:Prysio szczęśliwy,że jest szybszy(mądry,bo bez smyczy:p) Zdjęcie 2 to obsikiwanie krzaka po raz 50:evil_lol:. Zdjęcie 3 to:Prysio samotny,bo Rambuś lata nad rzeką(zaraz za siatką jest ciąg dalszy naszej działki,która dochodzi do rzeki-obszar nieogrodzony)a Prysio bez smyczy mógłby zwiać:scared: Zdjęcie 4 i 5 to:sprint Prysia w te i spowrotem:Dog_run: :laola: Dzięki Ziutka :laola:
  6. Ja też podnoszę.tylko tyle mogę zrobić:-(.
  7. Jak bardzo żałuję,że nie mieszkam bliżej:angryy:.Łaziłabym tam codziennie.Niejednego dzikusa już oswoiłam,to i z sunią dałabym radę.tylko ta cholerna odległość:shake:.
  8. Pies tak jak człowiek Dorotko ma swoje sympatie i antypatie,kogoś polubi,a na kogoś będzie warczał do końca życia,choćby go widział codziennie.Nie wiemy jaką Suzi miała przeszłość.Może Twój brat kojarzy jej się z kimś kto ją kiedyś skrzywdził,może boi się jego tembru głosu,może zrobił jakiś ruch,do którego nawet nie przywiązał wagi a Suzi skojarzyła to z czymś złym,a może warczy na koleżankę,bo nie lubi osób o takiej posturze,a nie innej,albo nie lubi np.długich spódnic?Mój pies za cholerę nie polubi babek w chustkach na głowie.Mam psiaka od szczeniaka,więc skojarzenia z dzieciństwa raczej wykluczone.Po prostu nie lubi i już.Ale myślę,że łagodność,cierpliwość i jakieś smakołyki na przekupienie Suzi ze strony osób na które warczy,a które do Ciebie przychodzą-bardzo wskazane:razz:.Powodzenia.Ale nic na siłę!!!
  9. Normalnie mam wrażenie,że w tamtych okolicach nie ma żadnej pomocnej dłoni.Zresztą nie tylko tam.Justyna85 wręcz błagała o pomoc przy kociakach spod przedszkola-cisza.O pomoc w łapaniu mini psiaka błąkającego się prawie pod kołami samochodów-cisza.Niestety wszystkie te wydarzenia mają miejsce dość daleko ode mnie i nie jestem w stanie pomóc.I nie jest to puste gadanie.Gdyby to było gdzieś blisko mnie to na bank włączyłabym się do akcji ratowniczej.Dziewczyny z tamtych okolic-POMÓŻCIE!!!POMÓŻCIE TEŻ JUSTYNIE85 z Rudy Śląskiej.Te zwierzaki bez pomocy ZGINĄ:-(!!!
  10. [quote name='epe']Też czekam na relacje od dziewczyn!;) A może nie mogą sie zalogować,bo dogo świruje!:angryy:[/quote] Myślałam,że tylko ja mam problemy.Co chciałam wejść,to wyskakiwało:"Database error".Raz weszłam,raz nie mogłam i tak ze 3 dni.:shake:.Ale "odpukać" narazie jest dobrze:multi:.
  11. Z tym pociąganiem za smycz to masz Martusiu swiętą rację.Mam psa 5-cio letniego,sięga poniżej kolana,ale jest tak silny,że mimo że nie jestem wiotka,to i tak jak zobaczy np, psa,to jak pociągnie,to mało mi ręki z barku nie wyrwie.A mojego 11-letniego syna(też dzieciak swoje waży) to raz przewrócił i od tej pory wolę sama z nim wychodzic.Ale naszarpać się nieraz muszę.
  12. Cicho wszędzie głucho wszędzie...Może wieczorem dziewczyny się odezwą,bo teraz któraś jest z sunią:multi:?
  13. Ufff !!! Wreszcie tu wlazłam.Ciągle pokazywało mi się:''Database error".Ziutka ma jeszcze 2 zdjęcia.Jedno jest robione wczora z wieczora.Jest na nich siesta pokolacyjna przed telewizorem.Nawet najgorsze zimy mi nie straszne:p! Jeden mnie grzeje TAM,drugi SIAM i w efekcie ciepło jest:eviltong:.Ta czarna plama z tyłu w nogach to oczywiscie Prysio.Drugie zdjęcie robione jest dzisiaj po śniadanku,tzw.siesta pośniadankowa.Na wszelki wypadek miałam ich na "oku".Idę teraz trochę polatać po dogo i ciekawe czy będę mogła potem wejść spowrotem na ten wątek.Jakby mnie długo nie było to znaczy,że nie mogę wejść.Narazie pa,pa;).
  14. Jeżeli chodzi o brak dostepu na dogo,to mam ten sam problem co Marta.Od 3 dni nie mogę wejść na dogo,bo wyświetla się :''Database error''.Dzisiaj mi się wreszcie udało.Także Marta mówi prawdę,że miała kłopoty,bo ja też tak miałam.
  15. [quote name='sleepingbyday']w życiu na ciebie nie patrzyłam :p. chyba, że przypadkiem się znamy z realu ...:cool3:[/quote] Dobre:biggrina:.
  16. Jeżeli Marta się odezwie i będzie chciała z pomocą dogomaniaczek z Wa-wy odszukać psa,to napewno nie będzie on mógł już wrócić do niej.Czy byłby dla niego jakiś DT?
  17. Ale jakby trafił się domek-to dawajcie sunieczkę do nowego domku.Nie patrzcie na mnie.
  18. [quote name='sleepingbyday']bądź podstępna i dyplomatyczna :diabloti:[/quote] Jestem:p!!!A wygląda to tak:modla:.
  19. Namawiam,namawiam,będę obecna na wątku.Jakby coś to się natychmiast odezwę.Umierały,bo to były znajdki i już chore.Niestety jak zwierzak chory to najlepiej wyrzucić.Nie zawsze pomoc przychodzi na czas.Ich znajdki miały pecha.Za bardzo wyniszczone,za bardzo zaawansowana choroba i dlatego długo idzie mi to namawianie,bo już za żadne skarby nie chcą psiny.
  20. Trzymaj się maleńka!Będę codziennie do Ciebie zaglądać:glaszcze:.
×
×
  • Create New...