-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Batmanku co u Ciebie? -
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
No to do góry piesku! -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Lionees replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Podniosę Cię Dyziu! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cioteczki już śpią,to ja Cię podrzucę bidulko! -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz hop!!! -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Po cichutku,hoop do góry -
[quote name='waldi481']Ja jestem stara i nie rozumiem.. Co się zgadza? Czy zwrot pieniędzy wszystko załatwia?????????????????????????? E/W[/quote] Nie wszystko,ale jak dostała pieniądze,to również powinna sie z nich rozliczyć,ponieważ dziewczyny niejednokrotnie wyskrobywały zaskórniaki,nie po to,żeby poszły np.na lakier do paznokci.
-
[quote name='ARKA']hm, nie wiem jakie pieniadze ale.........powtarzam, moja cierpliwosc sie konczy....[SIZE=4][COLOR=red]kiedy przekaze karty adopcyjne WSZYSTKICH psiakow[/COLOR][/SIZE], ktore miala pod swoja opieką,"wyadoptowala", [B]do lodzkiej fundacji?? [/B][/quote] Coś tam pisała,że nie musi,BO NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU(czy jakoś tak):shake:.
-
Cane corso w schronisku - Selma już w DS w Olsztynku:)
Lionees replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Parę dni temu do schroniska trafiła 2 - letnia suczka cane corso, oddana przez właściciela. Nie mam jeszcze zdjęć. Nie wiem czy jest szansa na dom dla suni...[/quote] A dlaczego?To chyba "chodliwa" rasa.A może jakaś agresywna jest? -
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
Lionees replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę psinkę!!! -
[quote name='ciapuś'][COLOR=black]Cioteczki tak jak Wy byłam zaszokowana tym co zrobiła [/COLOR][COLOR=black]Karilka[/COLOR][COLOR=black] ale dajmy jej szanse obrony[/COLOR] [COLOR=black]Błędy nie zdarzają się tylko tym którzy nic nie robią[/COLOR][/quote] No przecież broni się,broni:p,ale jakoś tak cieniutko...:evil_lol:
-
[quote name='linka1983']tu pracujemy, zyjemy, znamy sie juz wiele lat. kazda z nas wywodzi sie z domku w którym zwierzeta wypychały właściciela z łóżka, bo spały w pościeli! tak sa kochane i u nas ;) nie ma planów wyprowadzenia się, jest umowa o prace, umowa mieszkania wiec nie planujemy zmian. oprocz tego są dwie mety u rodziców ( pod włocławkiem dom-2 psy i 2 koty, pod lublinem dom - 2 koty przywiezione z kliniki małych zwierząt z wawy znalezione w piwnicach i piesek kochajacy kazde stworzenie) mysle że nie musicie sie martwic o te rzeczy. Ale jesli ktos by chcial,a wiem że włascicielka Gamy jest z Wawy, to serdecznie ją zapraszamy! ;)[/quote] Poniekąd tu jest odpowiedź
-
Ja też Cię podniosę!!!!!!!
-
Buba-Patrysia grzeje tyłek we własnym domu u JustynyM!!!
Lionees replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jesteście wspaniałe:loveu:.Trzymam kciuki za Patrysię!!! -
Buba-Patrysia grzeje tyłek we własnym domu u JustynyM!!!
Lionees replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Co u Patrysi? -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
Lionees replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Balbinko w górę!!!! -
Jest dokładnie tak jak piszesz.Ja też się liczyłam z tym,że pies ma 13 lat,że od 8 lat był w schronie,że ma nawyki takie a nie inne.Jednak o dziwo-pies jak marzenie.Zaklimatyzował się dosłownie od razu,nie ma z nim żadnych problemów,zachowuje się jakby "od zawsze "mieszkał w domu.Wiem,że tylko nieliczne psy tak się zachowują,dlategoteż w przypadku Sasanki cierpliwość jest gwarancją sukcesu.Z całego serca życzę wszystkiego dobrego!