Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='rita60']No tak,Pelasiowe cioteczki spia po nocnej imprezce:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie:) Ale za to my zwarte i gotowe do pracy...prawda Rituś;):loveu:
  2. Gotowy:) Kupiłam furminator,to tak wyczeszę kawalera,że go nie poznasz;):)
  3. [quote name='Monika z Katowic']Poleciało 20 zł - czyli moja deklaracja za październik dla Kajtusia. :)[/QUOTE] [quote name='coronaaj']Poprosze o konto i dane na PW...Kajtek sliczny zdjecia super..[/QUOTE] Dziękuję Kochane:loveu: Jutro przyjeżdża do mnie APSA z dogo,to porobi psiakom profesjonalne fotki.Kajtusiowi oczywiście tez:)
  4. Info o Filipku i zdjęcia juz wkleiłam na watek ogłoszeniowy.Mam nadzieję,że ogłoszenia niedługo będą:)
  5. [quote name='Mysia_']z tego co pamiętam to cioteczka PsiakiGabi jest z Żar... a to jednak kawał drogi... na pewno ponad 300 km...[/QUOTE] A no tak....a to przeciez podobna odległość co do mnie;) Pomyliło mi się z tym hotelikiem,co kubuś był wcześniej:shake:,bo to było niedaleko Was..
  6. Otrzymałam 310zł-bardzo dziekuję:loveu:
  7. Wszystkie jego "nie zyczenia" będą spełnione:evil_lol: Asiu weź koniecznie aparat i troche wolnego czasu;),to porobisz sesje zdjęciowe psiakom,dobrze?
  8. Chociaz podniose Filipka,niech więcej osób go ujrzy...
  9. Witaj sierotku... To pierwsze zdjęcie jest bardzo przygnebiające,ale to drugie,jak one czekają przy tej siatce na swojego człowieka-wstrząsająco smutne:-(
  10. [quote name='anetek100']fiu fiu przystojniak z niego:):):):)cieszę się, że Preceluś rusza wową droge po swoją szansę:) No,fajny jest:loveu: A to jedno stojące ucho-zabójcze:evil_lol: Juz miałam na tymczasie(poszedł do Syla na ds:loveu:)takiego jamniora z takim jednym stojącym uchem...gagatek był niemożliwy,a zadziorny,ze jak sie dorwał z moim Rambem to pióra w kosmos leciały:roll:.Mam nadzieje,że Precelek z tych grzeczniejszych jest:)
  11. U PsiakiGabi jest miejsce-zerknijcie tam,a to bliziutko od Was
  12. Cześć Precelku,sliczny jestes:loveu:Czekam na Ciebie:) APSA-dzięki za SPA & WELLNESS;):loveu:
  13. Juz generalnie oczka są czyste,z tego jednego(prawego) bardziej leciało po podaniu kropelek.Po prostu sie oczyszczało,ale juz jest dobrze:) W tą niedzielę przyjedzie do mnie APSA,to zrobi małej profesjonalną sesję zdjęciową:)
  14. Ej,a co Wy spać nie możecie?:cool3: No to pod prysznic zapraszam:eviltong: [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/14/14512_s%C5%82o%C5%84.jpg[/IMG]
  15. Iwuś,jednak zamówiłam zestaw ogłoszeniowy na tym wątku.Aby 5 zł wiecej,a drugie tyle ogłoszeń,więc i szanse na domek wieksze:) http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-!-Zamów-66-ogłoszeń-za-10zł.Do-31.10.2010./page10 Ale nie ukrywam,że najbardziej licze na cudne allegro zrobione przez _Lare:loveu:.Jednak poprzez allegro najwięcej psiaków znajduje domki.Oby nasz Filipek miał takie szczęście...:loveu:
  16. W srodku Myszak,a na dalszym planie mój tymczasek-Kajtuś z Sosnowca,a z brzegu mój osobisty kot-psot;) Dla niewtajemniczonych piszę,że wklejam tak często fotki Myszki,bo jest Ona adoptowana tak jak i Niuniuś z Zabrza:).A ponieważ nie ma swojego wątku,to Jej fotki wklejam na wątku Niuniusia,mam nadzieję,ku zadowoleniu dziewczyn z Zabrza;):loveu:
  17. Tu z nową koleżanką-stuletnią jamnisią:loveu:,która przyjechała do mnie 2 tyg temu(http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babuleńka-miniatura-jamiczka-niewiele-życia-zostało-chodzi-o-godne-dożycie) A tu moja Myszka kochana:loveu: z tą samą jamnisią;) Tu Myszak z Opalisiem-wierne,kochane psiny:loveu:
  18. [quote name='bla']W dniu chłopca wszystkiego naj Pryszczyku ;) [quote name='ALMA2']To i ja życzę naj.:p Niuniuś/Pryszczyk bardzo,bardzo dziekuje:loveu: Tu z Niunią:loveu: Posadzic dupke na oparciu też jest wygodnie:p
  19. O...zapomniałam napisac:)Byłam z Niunią w tamtym tyg na pobraniu krwi(morfologia i biochemia)tak profilaktycznie.No i dziewczynka zdrowa jak ryba,wszystkie wyniki wyszły wspaniale...ale się cieszę:sweetCyb:
  20. [quote name='maciaszek']Na tej ostatniej fotce to dopiero widać jaka ona maleńka jest... :)[/QUOTE] Maciaszku,to nie była ostatnia fotka:cool3:.Nie zobaczyłas pozostałych,bo dopiero wklejałam:)
  21. Tu z Opalisiem:evil_lol::loveu: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8229/zdjcie2809.jpg[/IMG] Tu z Opalisiem i Niuniusiem:loveu: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7932/012vmr.jpg[/IMG] To sie nazywa MIŁOŚĆ:cool3::loveu: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3090/008qj.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/463/007vu.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4379/zdjcie2881.jpg[/IMG]
  22. Najnowsza Niunia:loveu:...spacerkowa:) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1636/003nhi.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8310/004dis.jpg[/IMG] ...i domowa:) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3110/zdjcie2715.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6192/zdjcie2716.jpg[/IMG] Taki to jest mój okruszek maleńki,kochany,jedyny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2638/zdjcie2718.jpg[/IMG]
  23. Posłanko,posłankiem,ale i tak Opaliś lubi polezec na moich klapkach;) Opalisiowi towarzyszy moja Myszka:loveu: Opaliś zgarnął moje klapencje,a ja w skarpetcynach:p Wierne,kochane psiaki:loveu:
  24. :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...