-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Biegnij po domek kochana:loveu:!!!!!!! -
Halinów k/W-wy! Sonia i jej dziecko mają DOM!!!!
Lionees replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
DIF,rozumiem to doskonale.Masz rację(i popieram Ciebie w milionie %),że sterylizacja aborcyjna bezdomnych zwierząt jest absolutnie konieczna.Sunia jeszcze nie ma instynktu macierzyńskiego i jedynym "minusem" dla niej będzie dyskomfort spowodowany produkcją mleka w sutkach.Ale troskliwa opieka i odpowiednie leki wyeliminują to.A jak muszą sie czuć suczki,którym po urodzeniu zabiera się szczeniaki i "likwiduje"?Koszmar:shake: :-(.A w wielu przypadkach niestety tak się dzieje... -
Halinów k/W-wy! Sonia i jej dziecko mają DOM!!!!
Lionees replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Wsółczuję Ci DIF,że musisz podejmować takie decyzje:shake: :-(.Ale niestety taka jest smutna prawda,ze nikt nie weźmie suni ze szczeniakami,a i na same szczeniaki też pewnie wielu chetnych nie będzie.Wystarczy popatrzeć jakie zatrzesienie maluchów jest w schroniskach:-(.Sterylizacja aborcyjna to zło konieczne.Naprawdę konieczne:-(. -
Smutny i zrezygnowany Śmieszek PO 9 LATACH MA DOM
Lionees replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś wie co u Śmieszka? Bo jakoś tu cicho i nikt nie zagląda... -
Halinów k/W-wy! Sonia i jej dziecko mają DOM!!!!
Lionees replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dajcie też znać,co z tym psiakiem w kagańcu:placz: -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
Lionees replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Piękny jest:loveu:!!!Kto pomoże? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Lionees replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Do domku,do domku!!!!!!!!!!! -
Kraków Cięzko chory Max odszedł kochany za TM [']
Lionees replied to kiwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-(Teraz Maxiu będziesz mógł najeść się wreszcie do syta:-( [*]:-( -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Renatka też !!!!! -
Ano niestety Kinga słyszała przez telefon jego kaszel:shake:.Ale jak byliśmy w poniedziałek u wetki,to powiedziała,że tak jak człowiek,Prysio może mieć lepsze i gorsze dni.Teraz sa chyba te gorsze,bo Prysio kaszle:shake:.Ale jest wesoły,ma apetyt za dwóch:eating:,tylko ten kaszelek.No,ale pogoda jesienna dla sercowców nie jest za dobra:shake:.Ale ten apetyt to muszę mu ukrócić,bo juz fałdek dostał na karku i po dupci mozna juz fajnie poklepać:razz:.No ale STOP jedzeniu:sabber:!!! No ale nie mam sumienia mu ODMÓWIĆ:lookarou:.No ale muszę mu PRZYSTOPOWAĆ to jedzenie:niedowia:.No ale nie mogę się patrzeć,jak on zje i wpatruje się na mnie i na miskę BŁAGALNYM wzrokiem:eek:.No ale NIE MOGĘ go tak karmić,bo się zrobi kwadratowy,a wiadomo,że to dla serca niedobre:cry:.Qrna co tu zrobić:confused::niewiem: ? Dać,czy nie dać? Oto jest pytanie:hmmmm:
-
Dziewczynki,pieniążki(25zł)wysłałam dzisiaj,na jutro powinny być.Trzymam kciuki za pięknotkę:loveu:!!!
-
Moje dojdą jutro,bo nie wiem,czy u nas jest m-Bank,a pod nosem mam Bank Spółdzielczy.Także dopiero jutro będą.
-
[quote name='lilith27']szukamy szukamy myślę, że dziś dobry dzień jest (piątek)[/quote] Piątek-nowego życia początek:loveu:!!!!
-
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
Lionees replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Qrna mogłyby już zadzwonić:p!!! -
Jak tam obserwator?Jest szansa na domek?;)
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jak nie było chętnych,to nie było:shake:.A teraz tłum koło Dosi:multi: