Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. kto da domek sierotce?Qrde,szkoda,że nie ma fotek
  2. Biegnij po domek kochana:loveu:!!!!!!!
  3. Qrna znów mi sie coś pierdzieli na wątku.Wchodzę,a tam strona 1 zaczyna się od 12 wrzesnia:crazyeye:.Co jest z tym dogo?:mad:
  4. Kochana DIF,uważaj co piszesz,bo odebrałam to jak swego rodzaju zaproszenie:evil_lol:.Blisko mam,także pamiętaj:Nie znasz dnia ani godziny,kiedy Renatka wpadnie w odwiedziny:eviltong:
  5. DIF,rozumiem to doskonale.Masz rację(i popieram Ciebie w milionie %),że sterylizacja aborcyjna bezdomnych zwierząt jest absolutnie konieczna.Sunia jeszcze nie ma instynktu macierzyńskiego i jedynym "minusem" dla niej będzie dyskomfort spowodowany produkcją mleka w sutkach.Ale troskliwa opieka i odpowiednie leki wyeliminują to.A jak muszą sie czuć suczki,którym po urodzeniu zabiera się szczeniaki i "likwiduje"?Koszmar:shake: :-(.A w wielu przypadkach niestety tak się dzieje...
  6. Wsółczuję Ci DIF,że musisz podejmować takie decyzje:shake: :-(.Ale niestety taka jest smutna prawda,ze nikt nie weźmie suni ze szczeniakami,a i na same szczeniaki też pewnie wielu chetnych nie będzie.Wystarczy popatrzeć jakie zatrzesienie maluchów jest w schroniskach:-(.Sterylizacja aborcyjna to zło konieczne.Naprawdę konieczne:-(.
  7. Mój kochany,młodszy syn powiedział :"jak to grubo?-normalnie" :p.Słodkie mam dziecko,nieprawdaż :cool3:? No ale chociaż szczere:diabloti:.
  8. Bo całokształt psa jest ważniejszy niż moja głowa:eviltong::evil_lol:.
  9. Odnośnie ostatniego zdjęcia,to:O MATKO JAK JA GRUBO WYSZŁAM:eek2: :lying:.No ale chuda nie jestem:evil_lol:.No ale Prysio swoim ciężarem dodatkowo jakoś mnie tak...rozplaszczył :x:mad: :evil_lol:.
  10. Toguś czasami przebiega mi przez głowę szalony pomysł wzięcia do kompletu jakiejś babuleńki(no bo same chłopy u mnie:p),ale 2 psy i gapa to wszystko na co mogę sobie pozwolić.Mieszkam z teściami:p :niedowia: :rolleyes: :p.U nich:p.
  11. Czy ktoś wie co u Śmieszka? Bo jakoś tu cicho i nikt nie zagląda...
  12. Dziewczyny dajcie też znać,co z tym psiakiem w kagańcu:placz:
  13. Piękny jest:loveu:!!!Kto pomoże?
  14. :-(Teraz Maxiu będziesz mógł najeść się wreszcie do syta:-( [*]:-(
  15. Ano niestety Kinga słyszała przez telefon jego kaszel:shake:.Ale jak byliśmy w poniedziałek u wetki,to powiedziała,że tak jak człowiek,Prysio może mieć lepsze i gorsze dni.Teraz sa chyba te gorsze,bo Prysio kaszle:shake:.Ale jest wesoły,ma apetyt za dwóch:eating:,tylko ten kaszelek.No,ale pogoda jesienna dla sercowców nie jest za dobra:shake:.Ale ten apetyt to muszę mu ukrócić,bo juz fałdek dostał na karku i po dupci mozna juz fajnie poklepać:razz:.No ale STOP jedzeniu:sabber:!!! No ale nie mam sumienia mu ODMÓWIĆ:lookarou:.No ale muszę mu PRZYSTOPOWAĆ to jedzenie:niedowia:.No ale nie mogę się patrzeć,jak on zje i wpatruje się na mnie i na miskę BŁAGALNYM wzrokiem:eek:.No ale NIE MOGĘ go tak karmić,bo się zrobi kwadratowy,a wiadomo,że to dla serca niedobre:cry:.Qrna co tu zrobić:confused::niewiem: ? Dać,czy nie dać? Oto jest pytanie:hmmmm:
  16. Dziewczynki,pieniążki(25zł)wysłałam dzisiaj,na jutro powinny być.Trzymam kciuki za pięknotkę:loveu:!!!
  17. Moje dojdą jutro,bo nie wiem,czy u nas jest m-Bank,a pod nosem mam Bank Spółdzielczy.Także dopiero jutro będą.
  18. [quote name='lilith27']szukamy szukamy myślę, że dziś dobry dzień jest (piątek)[/quote] Piątek-nowego życia początek:loveu:!!!!
  19. Qrna mogłyby już zadzwonić:p!!!
  20. Jak tam obserwator?Jest szansa na domek?;)
  21. Jak nie było chętnych,to nie było:shake:.A teraz tłum koło Dosi:multi:
×
×
  • Create New...