Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Tak jak pisałam na wątku Fileta,pieniążki,które miały iść na niego wyślę Rybciu na to konto,które dostałam na pw i będą dla suni.Jutro wysyłam.Trzymaj się maleńka.Miałaś szczęście.
  2. Sunieczko nawet podobną mordkę masz do Filecika.Zdrowiej,znajdź domek i bądź szczęśliwa!!!
  3. Rudziku trzymaj się cieplutko.Będzie dobrze:loveu:
  4. Wczoraj przeczytałam wątek,ale nie byłam w stanie nic napisać.Dzisiaj zresztą też nie jestem w stanie nic napisać.Piekło dla tych "ludzi" to za mało.Dla Ciebie kochana psino:-( [*]:-(
  5. Psinko co u Ciebie? Dawno tu nikt nie zaglądał:shake::-(
  6. To tą bide oddali do schronu,czy jest jeszcze u nich?
  7. Kolejny dziadeczek odchodzi bez domku:placz:
  8. Kasiu,NIE!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:.Co się stało???Pisałaś,że może mieć tylko 2 tyg życia,ale miałam nadzieję,że to nie prawda:placz:!!!!!!!!!!Dodaj do tytułu- za TM.Dziadeczku [*]
  9. Też trzymam kciuki za sunię!!!
  10. No to witajcie w klubie.Mam 2 psy(jednego od szczeniaka,ale przygarniętego na wakacjach-ma teraz prawie 5 lat) i drugiego adoptowanego miesiac temu,13-latka z chorym serduszkiem,który 8 lat był w schronie.Ewcia może i Tobie uda sie w końcu iść do domu?
  11. Dzięki Rybko za streszczenie,wątek też przeleciałam i jestem w CIĘŻKIM SZOKU:angryy:!!! Zatkało mnie i nie wiem co napisać:shake:.Muszę ochłonąć.
  12. Qrna,co się stało:crazyeye:????? Muszę przelecieć wątek,bo nie jestem na bieżąco:shake:.Sunieczko,czemu masz takiego pecha:-(?
  13. Widzę Madziu,że dbamy o "naszą" Ewcię z podpisu.Szkoda,że nikt przez tyle lat jej nie chce:shake::-(
  14. Ewcia pokaż się z rana,może dzisiaj znajdziesz domek?
  15. Na wątku Rufiego nie było żadnego świntuszenia i "zeżarło" go w całości:shake:.Dobrze,że nam chociaż parę stron zostawili:multi:
  16. Moje pieniążki doszły?
  17. No właśnie ja też zaglądałam na niektóre wątki,sporo starsze od "mojego" i tam też nic nie zniknęło!!!!!Tylko tutaj takie rzeczy się dzieją:angryy:.Poczekam co odpowie moderator.
  18. Chodź Ewcia na wieczorny spacerek.Może znajdziesz domek:loveu:?
  19. Niech ktoś napisze co słychać u Emilka?
  20. Pisałam do moda,ale wyczytałam gdzieś,że wątki są aktualizowane i te wątki,które zakończyły się znalezieniem domu przez psa,są "przenoszone do archiwum".Przypuszczam,że tak stało się z naszymi postami.Wszystkie,których nie ma przeszły do archiwum.
×
×
  • Create New...