Tak jak pisałam na wątku Fileta,pieniążki,które miały iść na niego wyślę Rybciu na to konto,które dostałam na pw i będą dla suni.Jutro wysyłam.Trzymaj się maleńka.Miałaś szczęście.
Wczoraj przeczytałam wątek,ale nie byłam w stanie nic napisać.Dzisiaj zresztą też nie jestem w stanie nic napisać.Piekło dla tych "ludzi" to za mało.Dla Ciebie kochana psino:-(
[*]:-(
Kasiu,NIE!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:.Co się stało???Pisałaś,że może mieć tylko 2 tyg życia,ale miałam nadzieję,że to nie prawda:placz:!!!!!!!!!!Dodaj do tytułu- za TM.Dziadeczku
[*]
No to witajcie w klubie.Mam 2 psy(jednego od szczeniaka,ale przygarniętego na wakacjach-ma teraz prawie 5 lat) i drugiego adoptowanego miesiac temu,13-latka z chorym serduszkiem,który 8 lat był w schronie.Ewcia może i Tobie uda sie w końcu iść do domu?
No właśnie ja też zaglądałam na niektóre wątki,sporo starsze od "mojego" i tam też nic nie zniknęło!!!!!Tylko tutaj takie rzeczy się dzieją:angryy:.Poczekam co odpowie moderator.
Pisałam do moda,ale wyczytałam gdzieś,że wątki są aktualizowane i te wątki,które zakończyły się znalezieniem domu przez psa,są "przenoszone do archiwum".Przypuszczam,że tak stało się z naszymi postami.Wszystkie,których nie ma przeszły do archiwum.