Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Sunieczko hopaj do góry!!!!!!!!!!
  2. Jak ktoś ma "oko"na Dziadunia,to niech nosi i w dzień.Bo to nie tylko noce zimne,ale dni też:-(.No ale z kubraczkiem zima mu nie straszna:multi:
  3. No to super:multi:.Chociaż w ten sposób możesz uchronić psinkę przed chłodem.Gratulacje za pomysł:loveu:
  4. A jak deszcz zmoczy dziadunia to kubraczek będzie na nim wysychał,a to długi proces i niekoniecznie dobry na stawy i moze się szybko przeziębić.Materiał niby nieprzemakalny,ale to dobre dla psiaków,nad którymi ktoś ma kontrolę.Chyba,że na psinę ktoś zerka od czasu do czasu?
  5. Dorzucę na hotelik dla dziadeczka!
  6. Jestes taka piękna,czemu nikt cię nie chce:placz::loveu:
  7. Skoro lekarze powiedzieli,że były to wielokrotne złamania,to co za SKU.....N,ją tak urządził.Ile to bidactwo się wycierpiało:placz::angryy:.łzy mi lecą,że nie widzę klawiatury.Muszę trochę dojść do siebie
  8. Śledzę ten wątek od początku i w pewnym momencie jak nie było Tobisia,to serce mi zamarło.Jak dobrze,że się znalazł i jest bezpieczny!
  9. Witaj sunieczko.Jestem u Ciebie po raz pierwszy,ale obiecuję,że nie ostatni.Tymczasem hopaj do góry!!!
  10. OK.Jutro rano wysyłam 25zł;)
  11. Dopiero weszłam na wątek, ile brakuje do sterylki?
  12. [quote name='Ziutka']raczej się dogadamy :multi: :loveu:[/quote] Być może że się dogadamy:p
  13. [quote name='Kar0la']Można by tylko czy w Łodzi jest jakaś redakcja "Metra"? Łódzkie ciotki wiecie może? Pokaż się ślicznotko. Tyle czasu i nikt się nie zakochał...:shake:[/quote] Ja ją kocham odkąd ją ujrzałam:loveu:.Ale...jestem już zapsiona(jak chyba każdy tutaj ),mam jeszcze gapę ze złamanym skrzydłem i gdybym jeszcze przytargała następnego psa,to...chyba spakowaliby mnie z całym tym towarzystwem:evil_lol:.
  14. Witaj Ewciu!! Już tyle lat siedzisz w tym zimnym schronie:-(.Czy ktoś Cię w końcu pokocha:shake:?
  15. Wiecie,że każdy może nam pozazdrościć tego wątku.Nawet jak na innych też się dobrze pokończyło,to nie ma tam takiej MIŁOŚCI jak u nas.Wszystkie się kochamy,wielbimy,chociaż z niektórymi znamy się tylko wirtualnie.Mamy podobnie poukładane w głowie,czyli tak : :stupid:,a także podobne poczucie humoru:p.Na naszym wątku jest to::sweetCyb::klacz::B-fly::Rose::bigcool::Cool!::cunao::BIG: :calus:,a na innych to::angryy: :pissed::grab::bad-word::agrue: :-x:mad::2gunfire:.Po prostu jesteśmy WSZYSTKIE S U P E R :klacz:.Pozdrawiam Was gorąco w ten zimny wrześniowy dzień:loveu:
  16. Może nie do końca OK.,ale ważne,że w domu wszyscy zdrowi:eviltong::evil_lol:.
  17. I chciałam tak skromnie dodać,że MAM JUŻ 3 ŁAPKI :bluepaw: :bluepaw::bluepaw::sweetCyb:.Te kwiaty to dla mnie:Rose: oh,nie trzeba było:B-fly:,ale serdecznie dziękuję:loveu: :evil_lol:
  18. A jeszcze nogami spróbuję:eviltong:.Ludzie fajni,wszystko się dobrze skończyło,czego jeszcze wiecej chcieć:multi::loveu:Obyśmy tylko zdrowi byli:multi::laola: :tree1: :laola:
  19. Ojjj! Bo po takiej deklaracji,że nie masz zbyt wielu znajomych-zwali Ci się pół Wa-wy do mieszkania!!!:eviltong::cool3::evil_lol:
  20. :multi::multi::multi:Dobrze,że choć szansa jest:multi::multi::multi:
  21. Qrna,a mnie to się same złe słowa cisną na usta.:p
  22. Cudna jesteś Dusieńko,a Wy dziewczyny -rewelacyjne:multi::multi::multi::loveu:
  23. Cały czas udzielam się na tamtym wątku,tylko qrna jakby co,to jak byłoby z transportem?.Bo Gdynia to jednak kawałek jest od nas:cool1:
×
×
  • Create New...