Wiecie,że każdy może nam pozazdrościć tego wątku.Nawet jak na innych też się dobrze pokończyło,to nie ma tam takiej MIŁOŚCI jak u nas.Wszystkie się kochamy,wielbimy,chociaż z niektórymi znamy się tylko wirtualnie.Mamy podobnie poukładane w głowie,czyli tak : :stupid:,a także podobne poczucie humoru:p.Na naszym wątku jest to::sweetCyb::klacz::B-fly::Rose::bigcool::Cool!::cunao::BIG: :calus:,a na innych to::angryy: :pissed::grab::bad-word::agrue: :-x:mad::2gunfire:.Po prostu jesteśmy WSZYSTKIE S U P E R :klacz:.Pozdrawiam Was gorąco w ten zimny wrześniowy dzień:loveu: