Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Bo on jest piękny i jedyny niepowtarzalny:loveu:.Jak dobrze,że ludzie dzwonią i się interesują.Może Tobiś znajdzie swój domek najlepszy na świecie!!!!:multi: Dobra robota,ruda 76!!!!
  2. Ona chyba nie mieszka w schroniskowym kojcu:crazyeye:?Powiedzcie,że NIE!!!
  3. A jak tam psinka,co u niego.Wie ktoś?
  4. A nawet NA WAGĘ ŻYCIA!!! Dziewczynki,która da jeszcze piątala;)?
  5. No to czekamy na wieści o sunieczce;)
  6. Zapisałam juz nr konta,dzisiaj wysyłam pieniążki.;)
  7. Maleńki chłopaczku hopaj na góre po pomoc!!!
  8. Halo,halo co u Dziadunia?
  9. Kurdupelku kochany dawaj na górę!!!!:loveu:
  10. Olafku,uszy do góry i na pierwszą hopaj po pomoc!!!
  11. No to na spacerek zapraszam i na poszukiwanie cudnego domku!!!!
  12. Nuka do góry sunieczko słodka!!!!
  13. Też jestem ciekawa,a tymczasem podnoszę!!!!
  14. Misiaczku hopaj po domek,bo nie dość,że noce zimne to i dni już też:-(
  15. Daję 10zł.Sorki,że tylko tyle:oops:,ale zadeklarowałam tez pomoc finansową jeszcze 2 psiakom i niestety nie mogę dać więcej:shake:.Gdzie znajdę nr konta?
  16. No to ja pójdę na "ranny" spacerek:razz:!
  17. DIF i wszystkie dziewczęta robicie kawał dobrej roborty:multi:.!!! Jak sunia już będzie bezpieczna,to od razu zmieńcie tytuł wątku o apel o pomoc finansową i dawajcie nr konta.Ja się dorzucam;).
  18. Qrna podnoszę,bo domek potrzebny!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...