Bo on jest piękny i jedyny niepowtarzalny:loveu:.Jak dobrze,że ludzie dzwonią i się interesują.Może Tobiś znajdzie swój domek najlepszy na świecie!!!!:multi: Dobra robota,ruda 76!!!!
Daję 10zł.Sorki,że tylko tyle:oops:,ale zadeklarowałam tez pomoc finansową jeszcze 2 psiakom i niestety nie mogę dać więcej:shake:.Gdzie znajdę nr konta?
DIF i wszystkie dziewczęta robicie kawał dobrej roborty:multi:.!!! Jak sunia już będzie bezpieczna,to od razu zmieńcie tytuł wątku o apel o pomoc finansową i dawajcie nr konta.Ja się dorzucam;).