Piszecie,że nikt tu nie zagląda.A wiecie czemu?Bo ludzie wiedzą,że Zębatek swoja ukochaną pańcię już ma ,a i do domku też niedługo pójdzie:loveu:.Każdy odetchnął z ulgą i zapewne niejedna osoba śledzi losy psinki,ale się nie odzywa,bo skupia się na bidach tych na "cito".Zębatek jest już bezpieczny,więc trzeba pomagać innym psiakom.Ale zapewniam Was,że wiele osób trzyma kciuki,żeby Zębatek jak najszybciej znalazł się w swoim domku.Pozdrawiam:loveu: