Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Ziutka'] A Felcia jak cudnie śpi pod kocykiem...aż łzy same do oczu napływają[/quote] Felcia jest w najgorszym stanie,a mimo wszystko jest taka ufna i ma w sobie tyle miłości,że normalnie utłukłabym biedrzycką za to,jaki los zgotowała tym wszystkim psinom:angryy:
  2. [quote name='Ziutka']Renia wielkie dzięki :loveu: Ty wiesz, że ja Cię kocham :loveu: [/quote] To może zamieszkamy razem?:evil_lol:
  3. Zdjęcia Tosi wkleję rano,bo sunieczka była tak wystraszona,że schowała się w kąciku i nie stresowałam jej robieniem fotek.Wszystkie trzy teraz słodko śpią.Wreszcie mogą odpocząć.Już są bezpieczne i z dala od tego piekła.Przynajmniej one...Niestety jeszcze wiele wystraszonych psich serduszek tam zostało czekając na ratunek:-(
  4. A to jest malutka Perełka,która wybrała sobie miejsce na fotelu.Na zdjęciu pożegnalne mizianko z ARKĄ:loveu:[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/687/zdjcie0363gb3.jpg[/IMG]
  5. Witajcie!:loveu: Ruda sunia-od teraz Fela, jest już u mnie na tymczasie.Miała być narazie tylko sunia,no ale do dziewczyn "przykleiły" się jeszcze 2 sunie-Tosia i Perełka,więc mam 3 panienki:razz:,poza tym swoich osobistych 3 kawalerów,więc stadko zrobiło się liczne:evil_lol: To jest Fela,sunia typowo kanapowa,od razu wskoczyła na wypoczynek i tam zrobiło się "jej" miejsce:loveu: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/6159/zdjcie0358kn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3998/zdjcie0359ny9.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8946/zdjcie0362zz5.jpg[/IMG]
  6. Ewcia kobito,jutro wygrywam w totka i zabieram psiaki z mojego podpisu i jeszcze pare innych bidulek:razz:.Trzymaj kciuki za mnie maleńka,a ja trzymam za Ciebie:loveu:
  7. Sunia będzie dopiero około 19-ej i od razu jedziemy do weta.Zdam relację jak wrócimy.
  8. Ale będzie u teściów(:multi:)na dole.Ciekawe co moje psy na nią powiedzą:razz:?Oby Prysiek nie dostał zawału,jak taką panienkę zobaczy:loveu:
  9. A to świeżutkie zdjęcie mojego gapa:pNa podłodze oczywiście kupa ziarna(a właściwie to i jedno i drugie:mad:)
  10. Piszecie,że nikt tu nie zagląda.A wiecie czemu?Bo ludzie wiedzą,że Zębatek swoja ukochaną pańcię już ma ,a i do domku też niedługo pójdzie:loveu:.Każdy odetchnął z ulgą i zapewne niejedna osoba śledzi losy psinki,ale się nie odzywa,bo skupia się na bidach tych na "cito".Zębatek jest już bezpieczny,więc trzeba pomagać innym psiakom.Ale zapewniam Was,że wiele osób trzyma kciuki,żeby Zębatek jak najszybciej znalazł się w swoim domku.Pozdrawiam:loveu:
  11. Pewnie słodziutko śpi maleńka:loveu:
  12. Ba no masz,a kto by chciał...:shake:
  13. Sunieczko,a Ty jak się czujesz?Ciągle ci smutno,prawda:-(?
  14. Stokrotko maleńka,nikt Cię nie odwiedza:-(.Jak się teraz czuje sunieczka?
  15. [quote name='kinga-kinia']o kurcze :bluepaw: dostałam :cool3:[/quote] :bluepaw: dostałaś za 100 postów,czyli już jakiś czas temu:eviltong:
  16. A może domek stały się odezwie?
  17. Takie piękne psiaki marnują się w schronie:shake:.
  18. Za duży:mad:?To może yoreczka niech se kupią
  19. Tajfunie,łaciaty psiaku,czemu ty jeszcze bez domku?
×
×
  • Create New...