Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Albo mi się wydaje,albo tam jest ciemno jak w grobowcu,mimo,że za oknem dzień:shake:
  2. Justyna85 prosiła,żeby na razie się wstrzymać,jak psiak pojedzie do hoteliku,to oni podadzą nam konto i bezpośrednio tam będziemy wpłacać
  3. Dziewczyny jeżeli macie pieniążki,a sądzę że tak skoro bierzecie pod uwagę nawet hotelik,to koniecznie zmieńcie tytuł,że "tymczas potrzebny nawet płatny".Większe są szanse,że coś się znajdzie.Miki mało cholernie mało czasu:shake:
  4. Moje psiurki kochane:loveu: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5440/zdjcie0833kh4.jpg[/IMG]
  5. Zaniedbałam ostatnio Ewunie:oops:,ale już się poprawiam;)
  6. Też jestem bezradna.Warunki w schronie psina ma dobre,ale brak najważniejszego-człowieka,który pogłaszcze,przytuli,który po prostu by był obok.Satelita tak niewiele potrzebuje,a jednak nawet tego nie możemy mu dać...niestety:-(
  7. Tylko gdzie taki znaleźć?:-( Pełno teraz na dogo psiaków szukających DT nawet płatnych i naprawdę ciężko jest cokolwiek znaleźć:shake:
  8. [quote name='sati']Piękne i szczęśliwe pyski :evil_lol::evil_lol: a jak tam Renatko kolejna nowa lokatorka Elie?? dogadują sie wszystkie razem??[/quote] Elia jest u mnie na górze,więc ma do towarzystwa Prysia i Rambusia.Żyć nie umierać przy dwóch facetach:razz:
  9. A Perełka jak zwykle rozbrykana,ją nic nie jest w stanie rozleniwić:loveu: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7035/zdjcie0817gj1.jpg[/IMG] A Tosieńka jak zwykle grzeczniutka i spokojna,ale czasami tez lubi pobrykać:loveu: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/761/zdjcie0811do4.jpg[/IMG]
  10. Masz rację,on w schronisku ma teraz prawie takie same warunki bytowe jak w hotelikach.Jemu potrzebne mieszkanie ze swoim panem ,który będzie z nim 24 godziny na dobę.Marne na to są szanse niestety...:shake:Nawet marne są szanse,że ktoś go weźmie odpłatnie do domu na nieokreślono długi tymczas.Po prostu wszyscy sa zapsieni,a dodatkowym utrudnieniem jest to,że Satelita jest duzym psem...Niestety te duże mają zawsze w życiu gorzej:-(
  11. No w końcu działa mi już program,wiec czas na najnowsze(dzisiejsze )fotki: Oczywiście tradycja i codzienność Feli:p [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9537/zdjcie0819my2.jpg[/IMG] A tu zaduma Feli... [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8983/zdjcie0816zm9.jpg[/IMG] Coś ciepełko na dworku rozleniwiło Felę,zamiast bawić się z Perełką siedzi i ziewa z nudów:shock: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4493/zdjcie0813eu4.jpg[/IMG]
  12. A już było lepiej...:shake:Niestety nawet dobre leczenie,ale bez swojego domku,nie zawsze daje efekty:-(.Satelitku nie poddawaj się,bardzo proś o domek:-(
  13. Podnoszę Asterka! Może ktoś jeszcze przeznaczy parę grosików na psinę,bardzo prosimy:modla::modla::modla:
  14. [quote name='zuzlikowa']I nic nie wyszło? A Renata5? Napisałam do niej na pw,ale tylko zaproszenie na wątek!:loveu:[/quote] Jejku dziewczyny w domu mam już 6 psów,a on do budy się nie nadaje:shake:. Pieniądze są,a tymczasu nie ma.Każdy już tak zapsiony,że nawet za pieniądze nie może wziąźć psiny:shake:
  15. A tu oczywiście musi zaznaczyć swoja obecność:p [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7295/zdjcie0771eb5.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Asia_Klero'] +w tym miesiacu 10zl od Renaty:cool3: [/quote] Asiu chodziło mi,że tylko w tym miesiącu 10 zł,w przyszłym mogłabym przeznaczyć więcej.Niestety Elia jest chorutka i teraz będzie miała zabieg pod narkozą i nie dam rady więcej przeznaczyć na Asterka:shake:
  17. [quote name='sati']Co tam u Sati?? Jak sie sprawuje ta schorowana babcia??:lol:[/quote] Schorowana babcia mówisz?:razz: A więc (podobno zdania nie zaczyna się od "a więc"),ta schorowana babcia sprawi to,że zaraz schudnę przy niej ze 20 kg(przyda mi się:evil_lol:).Dołączyłam do jej smyczy jeszcze 2 inne,tylko cienkie,żeby nie miała za ciężko i tak se latamy po działce sąsiada(1800m2,działka niezamieszkana od 30 lat i sąsiad prosił,żeby na działkę "zerkać",no to "zerkamy";)).To znaczy Sati lata,a ja za nią,bo inaczej się nie da.Ona ma w sobie tyle życia,że niejeden młodszy psiak się przy niej chowa:razz:.A ja myślałam,że to taka drepcząca staruszka będzie:cooldevi: Oto przykład:zasuwa,aż się "rozmazała":evil_lol: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4408/zdjcie0775cr7.jpg[/IMG] A tu wącha nowe zapachy:cool3: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4764/zdjcie0773ya9.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/683/zdjcie0774jf6.jpg[/IMG]
  18. Maleńka rozglądam się za domkiem dla ciebie,może znajdę?:razz: Pokazałam znajomym sunię,bardzo im się spodobała,mają zajrzeć do schroniska,ale chcieliby,żeby była wysterylizowana.Jest możliwość?
  19. [quote name='AguusS__x33']Niestety mam złe wieści ... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Spike zdechł :placz::placz::placz: [/quote] Sam? Tak po prostu? Tak nagle? Przecież był młody,zdrowy...Dziwne rzeczy się dzieją:shake:
  20. Poproszę Justynę85,ona umie robić ogłoszenia,bo ja też nie kumata:shake:
  21. Jesteśmy po wizycie u weta,Tosia i Perełka były zaszczepione p/wściekliźnie,sterylka planowana na 22 listopada.Tosia waży niecałe 20 kg,czyli przez miesiąc przytyła prawie 0,5 kg.Perełka waży 8,9 kg,czyli przytyła około 40dkg.Sterylka razem z Tosią.Fela nie była jeszcze szczepiona na nic,dalej czekamy aż nużyca ustąpi,ale już sunia jest w lepszym stanie.Waży 25 kg,czyli przytyła przez miesiąc 2,5kg.Kochane to są dziewczynki:loveu:
  22. Podnoszę psiaka,chociaż nie mam pojęcia co z nim dalej będzie:shake:
  23. Oj Sati jest naprawdę silna.Sati je dwa razy dziennie,a w międzyczasie pije jeszcze mleczko,które bardzo lubi.To jest taki psi odkurzacz.Kochany pies do jedzenia. Pierdzielony program,nie chce sie naprawić.Udało mi sie ściągnąć z aparatu jeszcze jedno zdjęcie.Nie jest zbyt wyraźne,ale widać na nim,że Sati to słodkie psisko:loveu:
×
×
  • Create New...