-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='ARKA']CO??:crazyeye: Toskienka???[/quote] Ano Tosieńka...Też postawiłam oczy w słup:crazyeye:,jak ją zobaczyłam w akcji.A jaki ma piękny szczek!Taki gruby,donośny!(w domu nigdy się nie odezwała).Ale ze wszystkimi psiakami u nas żyje w zgodzie,tylko jej sąsiadka zza siatki coś nie przypasowała...:shake::razz: Dzisiejsze foty-no,to są prawdziwe oblicza moich dziewczyn,a nie takie smutasy na "adpocyjnych" zdjęciach:evil_lol: Spójrzcie jakie piękne zdjęcie...Fela spłynęła z niebios...(na plecy:evil_lol:) [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6259/zdjcie0929ds2.jpg[/IMG] A tu Perełka również w poświacie niebiańskiej...(diabeł mały:diabloti:)Wygląda jakby ją te "promienie niebiańskie" parzyły w doopkę:evil_lol:[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3631/zdjcie0926nu5.jpg[/IMG] Jak zwykle głupoty Feli i Perełki [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7425/zdjcie0930nk0.jpg[/IMG]
-
Boszszee,udało mu się uniknąć zagryzienia w schronie,a tu taka śmierć...praktycznie na swoim podwórku.Jakie to wszystko do d...jest:placz: Psinko [*]:placz:
-
Tyle psiej bidy...:shake: Jak wychodzę z dziewczynami około 22 na nocne sikanie,to jak ktoś przechodzi ulicą,to Tosia zmiata do domu ze strachu,Fela oczywiście przeszcześliwa i wsadza nos przez bramę do pogłaskania,a Perła obszczekuje każdego po kolei.To się nazywa pies OBRONNO-STRÓZUJACY!(tylko wielkość nie taka:evil_lol:)No ale w małym ciele-WIELKI DUCH!!!:razz: Dzisiaj porobię zdjęcia własnej produkcji to wstawię;)
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ło matko...oby NIE:placz: -
A my czekamy na kubraczek,bo już wysłany:multi:
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
Lionees replied to anaana's topic in Już w nowym domu
A może napisz na ile ta osoba przeznaczyłaby na psiaka miesięcznie.Każdy kto by tutaj wszedł,wiedziałby konkretnie co i jak.Może wtedy więcej zainteresowanych będzie:roll: -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
Lionees replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Jak sprawa pilna,to pilna! Podnoszę! -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
Lionees replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie umiem banerków robić,ale kurdupelki to podrzucę,a co! -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Och matko...nie mogę:placz: Jest cudna!!! -
[quote name='NadziejaA']...wydał mi ją stróż! Co prawda proszono mnie o jakis datek na schronisko[/quote] Znaczy się stróż poprosił?No to na pewno przekazał w całości biednemu schronisku:evil_lol:
-
One tak pięknie wyglądały na tych fotelach,a teraz zimny,mokry boks:placz:
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewcia jeszcze dzisiaj u Ciebie nie byłam,ale za to zabieram Cie na dłuuugi wieczorny spacerek:loveu: -
[Katowice] Omen MA DOMEK oby ten jedyny i na zawsze !!!
Lionees replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Piękny jest.To jakby "Twój" psiak,to może zaproponuj imię?:razz: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Byłoby super,czekamy zatem na dziewczyny,które założyły watek