-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a jak będzie miał na imię? -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
MAJĄ NIEWIDZIALNEGO.....ZŁAPAŁY GO(Ziutka napisała sms-a):sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :smilecol: :klacz::klacz::klacz: :smilecol: :laola::drink1::laola: -
Wyjątkowo malutki Filutek tak długo czeka...- Krzesimów MA DOM!!!
Lionees replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny maluszek:loveu:...zaznaczam sobie;) -
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziamn']kciuki trzymane u rąk i łap[/quote] I u nóg...o ile tam są kciuki:roll::eviltong: -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']to znaczy chodziło mi,ze u Luki na chwilę na łańcuchu,a nie,że go tam zostawić:roll:[/quote] Dziewczyny...nie chodziło mi o to,żeby go tam zostawić przy tej drodze:shake: -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
to znaczy chodziło mi,ze u Luki na chwilę na łańcuchu,a nie,że go tam zostawić:roll: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Michałku...kiedy doczekasz się domku:-( -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Czytam...czytam, tylko zastanawiam się nad jego przeskakiwaniem [/quote] Cholerka,to może niech zostanie przez chwilę na tym łańcuchu co jest,póki się nie przymieszka,bo jak przeskoczy,to pójdzieeee w świat:shake: -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Na 12.30 jesteśmy umówione z Luką u burmistrza i [B]jak skończymy swoje wywody u niego[/B] to śmigamy po Nieśmiałka :loveu:[/quote] E,to szybko śmigniecie...burmistrz chyba nie lubi długich wywodów:shake: A jeszcze jakby miał w czymś pomóc...to już zupełnie skraca czas wizyty:evil_lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Kasiu,ale mimo,że jest cała suma,to i tak tytułu nie zmieniaj.jak ktoś wpłaci,to lepiej....odciąży Was No to teraz transport trzeba na biegu organizować,żeby sunia w święta była już w domku:loveu: -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ziutka,przeczytaj parę postów wyżej,jest propozycja LUKI:loveu: O!!! Mru już ją zacytowała -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A o której jedziecie po niego? -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zonia']Hoplamy z ciotką zonią!!!!!!!!!!![/quote] No i z Renatką też:razz: -
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A ile czasu sunia jest już w schronie? -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Zaglądam tu cały czas,mając nadzieję,że ktoś go gdzieś widział....a tu nic-amba fatima:shake: -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek'][B][SIZE=3][COLOR=red]ŁACIATEK[/COLOR][/SIZE][/B] to cudeńko krówkowe, a nie pies!:loveu: Jak ten mały grubasio pięknie bierze smaczki z ręki:loveu: No niuniuś taki, że głowa mala! A jak daję innemu to się kłóci okropnie i krzyczy na mnie, że przeciez ON tu stoi i czeka, więc chyba się jakieś pierwszeństwo należy:eviltong::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ło matko...czemu nikt nie chce mu dać szansy:placz: -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu kochany,kiedy wreszcie zaświeci dla Ciebie słoneczko...:-( -
Nie wiem ile czasu upłynęło od zabrania jej maluszków,ale bardziej prawdopodobne wydaje mi się,że sunia zareagowała ucieczką na zamknięcie w kojcu,bo była wcześniej wolna to raz,a dwa,kojec na pewno źle jej się kojarzył po pobycie u hycla:shake:.I po prostu poszłaaaa w świat,niekoniecznie szukać dzieci,ale aby się po prostu uwolnić
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia']dokumentów od żuraw nie mam chciałam tylko powiedzieć, że ja tez mam wątpliwości i to spore i nie myślcie sobie, że dla mnie ta sprawa jest już zamknięta. czekam spokojnie na papiery od weta jeszcze przez kilka dni, pózniej zacznę działać sama zastanawiałam się nad wariantem pseudohodowli...oczywiście wszystko jest możliwe, jednak sunia nie była młoda [B]( żuraw twierdzi że wet ocenił ją na ok 10 lat ), [/B]więc nie byłaby raczej łakomym kąskiemdla takich ludzi. Z drugiej strony nie takie juz kwiatki widziałam, więc i to by mnie zbytnio nie zdziwiło. bardziej jednak skłaniam się ku zaniedbaniu - oddała psa komuś, może siostrze, może nie, pies zachorował, leczenie było kosztowne, został więc uśpiony lub rzeczywiście odszedł. Żuraw twierdzi, ze Lola odeszła we śnie u siostry w domu. Powiedziałam jej, że w takim razie z pewnością siostra wie, gdzie pochowała Lolę....... sprawa jest nadal otwarta[/quote] No właśnie:żuraw twierdzi....w komputerze weta musi być podany orientacyjny wiek suni -
Sochaczew -zabrali dzieci, zatrzasnęli za kratami MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Proszę Pana-to dla Pana:Rose: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='katyen']Bardzo... bardzo mądry pies. A do tego wierny jak żaden inny. [/quote] Wiem coś o tym:cool3: Pozdrawiam:loveu: -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzyjcie jej w ząbki.Moja sunia wzięta ze schronu miała stan zapalny od zębów i też nie jadła...no ale teraz nadrabia:lol:No ,ale skoro była u weta,to pewnie zajrzał jej w pyszczek Moja ataki padaczki też ma...:shake: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']I My pozdrawiamy Dosieńkę :loveu: i prosimy o jakieś foteczki :cool3: uwielbiam oglądać Dosieńkę i jej pozycje łóżkowe z kotem :eviltong:[/quote] Czekamy na fotki z niecierpliwością:cool3: