Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. a jak będzie miał na imię?
  2. MAJĄ NIEWIDZIALNEGO.....ZŁAPAŁY GO(Ziutka napisała sms-a):sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :smilecol: :klacz::klacz::klacz: :smilecol: :laola::drink1::laola:
  3. Jaki piękny maluszek:loveu:...zaznaczam sobie;)
  4. [quote name='madziamn']kciuki trzymane u rąk i łap[/quote] I u nóg...o ile tam są kciuki:roll::eviltong:
  5. [quote name='Renata5']to znaczy chodziło mi,ze u Luki na chwilę na łańcuchu,a nie,że go tam zostawić:roll:[/quote] Dziewczyny...nie chodziło mi o to,żeby go tam zostawić przy tej drodze:shake:
  6. to znaczy chodziło mi,ze u Luki na chwilę na łańcuchu,a nie,że go tam zostawić:roll:
  7. Michałku...kiedy doczekasz się domku:-(
  8. [quote name='Ziutka']Czytam...czytam, tylko zastanawiam się nad jego przeskakiwaniem [/quote] Cholerka,to może niech zostanie przez chwilę na tym łańcuchu co jest,póki się nie przymieszka,bo jak przeskoczy,to pójdzieeee w świat:shake:
  9. [quote name='Ziutka']Na 12.30 jesteśmy umówione z Luką u burmistrza i [B]jak skończymy swoje wywody u niego[/B] to śmigamy po Nieśmiałka :loveu:[/quote] E,to szybko śmigniecie...burmistrz chyba nie lubi długich wywodów:shake: A jeszcze jakby miał w czymś pomóc...to już zupełnie skraca czas wizyty:evil_lol:
  10. Kasiu,ale mimo,że jest cała suma,to i tak tytułu nie zmieniaj.jak ktoś wpłaci,to lepiej....odciąży Was No to teraz transport trzeba na biegu organizować,żeby sunia w święta była już w domku:loveu:
  11. Ziutka,przeczytaj parę postów wyżej,jest propozycja LUKI:loveu: O!!! Mru już ją zacytowała
  12. A o której jedziecie po niego?
  13. [quote name='zonia']Hoplamy z ciotką zonią!!!!!!!!!!![/quote] No i z Renatką też:razz:
  14. A ile czasu sunia jest już w schronie?
  15. Zaglądam tu cały czas,mając nadzieję,że ktoś go gdzieś widział....a tu nic-amba fatima:shake:
  16. [quote name='Koperek'][B][SIZE=3][COLOR=red]ŁACIATEK[/COLOR][/SIZE][/B] to cudeńko krówkowe, a nie pies!:loveu: Jak ten mały grubasio pięknie bierze smaczki z ręki:loveu: No niuniuś taki, że głowa mala! A jak daję innemu to się kłóci okropnie i krzyczy na mnie, że przeciez ON tu stoi i czeka, więc chyba się jakieś pierwszeństwo należy:eviltong::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ło matko...czemu nikt nie chce mu dać szansy:placz:
  17. Tak wchodzę na ten wątek,czekam jakiejś dobrej wieści...a tu nic:shake::-(
  18. Morwisiu kochany,kiedy wreszcie zaświeci dla Ciebie słoneczko...:-(
  19. Jeszcze trochę pieniążków i pojedziesz staruszku po lepsze życie:loveu:
  20. Nie wiem ile czasu upłynęło od zabrania jej maluszków,ale bardziej prawdopodobne wydaje mi się,że sunia zareagowała ucieczką na zamknięcie w kojcu,bo była wcześniej wolna to raz,a dwa,kojec na pewno źle jej się kojarzył po pobycie u hycla:shake:.I po prostu poszłaaaa w świat,niekoniecznie szukać dzieci,ale aby się po prostu uwolnić
  21. [quote name='lavinia']dokumentów od żuraw nie mam chciałam tylko powiedzieć, że ja tez mam wątpliwości i to spore i nie myślcie sobie, że dla mnie ta sprawa jest już zamknięta. czekam spokojnie na papiery od weta jeszcze przez kilka dni, pózniej zacznę działać sama zastanawiałam się nad wariantem pseudohodowli...oczywiście wszystko jest możliwe, jednak sunia nie była młoda [B]( żuraw twierdzi że wet ocenił ją na ok 10 lat ), [/B]więc nie byłaby raczej łakomym kąskiemdla takich ludzi. Z drugiej strony nie takie juz kwiatki widziałam, więc i to by mnie zbytnio nie zdziwiło. bardziej jednak skłaniam się ku zaniedbaniu - oddała psa komuś, może siostrze, może nie, pies zachorował, leczenie było kosztowne, został więc uśpiony lub rzeczywiście odszedł. Żuraw twierdzi, ze Lola odeszła we śnie u siostry w domu. Powiedziałam jej, że w takim razie z pewnością siostra wie, gdzie pochowała Lolę....... sprawa jest nadal otwarta[/quote] No właśnie:żuraw twierdzi....w komputerze weta musi być podany orientacyjny wiek suni
  22. Proszę Pana-to dla Pana:Rose:
  23. [quote name='katyen']Bardzo... bardzo mądry pies. A do tego wierny jak żaden inny. [/quote] Wiem coś o tym:cool3: Pozdrawiam:loveu:
  24. Zajrzyjcie jej w ząbki.Moja sunia wzięta ze schronu miała stan zapalny od zębów i też nie jadła...no ale teraz nadrabia:lol:No ,ale skoro była u weta,to pewnie zajrzał jej w pyszczek Moja ataki padaczki też ma...:shake:
  25. [quote name='Ziutka']I My pozdrawiamy Dosieńkę :loveu: i prosimy o jakieś foteczki :cool3: uwielbiam oglądać Dosieńkę i jej pozycje łóżkowe z kotem :eviltong:[/quote] Czekamy na fotki z niecierpliwością:cool3:
×
×
  • Create New...