Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='tifet']to nik? a co do sun to byłyśmy trzy kobietk w czarnym lesie i wspólnymi siłam odcągnełyśmy sunię z dala od ulicy i tyle na ile potrafiłyśmy schowałyśmy ją... koło nas żaden lekarz nie chciał się podjąć...:shake: albo sama utylizacja była strasznie droga... [B]ale ta suńka jest napewno dentyczna jak tamta z foto..[/B].: [/quote] Na ile to było możliwe,porównałam fotki ciała z fotkami żywej suni z allegro i też mi się wydaje,że to ta sama sunia.Ma identyczny rozkład i kształt łatek:shake::-(
  2. No i mamy kolejny przykład totalnego przeobrażenia się psa wziętego ze schroniska.Baruś tak jak Dusia,Krecik i wiele innych psiaków w kochającym domku pokazał swoje prawdziwe oblicze.Wystarczy dać im tylko szansę...:loveu:
  3. Prawo dżungli,po prostu silniejszy eliminuje słabszego...nie wiem jak pomóc...
  4. Kurcze,ludzie dobre serce mieli,ale szkoda,że od razu nie udzielili mu pomocy weterynaryjnej.Może nie doszłoby do martwicy i przede wszystkim pies nie cierpiałby tak długo:shake:
  5. U nas łby strzelają jak wariaty...nakradli petard w Kauflandzie i walą dosłownie koło nas nad rzeką.Tosia załatwia się w domu,bo na dwór za boga nie wyjdzie:shake:.Wczoraj kupiłam u wetki leki uspokajające dla Tosi.Od jutra rana mam jej dawać,bo inaczej zejdzie na serce,albo po ścianach będzie chodziła:shake:
  6. Jak on sobie bidulek radzi?:-(
  7. Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM,którzy przyczynili się do wyjazdu Barusia do domku:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Gonia dzięki za super wieści o Barusiu...będzie dobrze!!!:loveu:
  8. Remiczku,brak słów...dobrze,że byłeś kochany i miałeś ciepły domek:-( [*]:-( Dziewczynki,jak dobrze,że dzięki Wam nie musiał umierać w schronie...
  9. [quote name='zuzlikowa'][B]No,to na co czekać? Niech się marzenie spełni jeszcze w starym roku! A mama zadba, żeby ...było odpowiedzialnie spełniane!:loveu: [/B][/quote] 1.[B]Mam już 6 w domu i 2 na podwórku[/B] 2.Starszy syn(17lat,a ten co chce chow chow ma 12lat)ukochał sobie dobermana 3.Mąż tęsknie spogląda w stronę chartów afgańskich,albo bull terierów No i co mam zrobić:niewiem:?Chyba se:flaming::shake:
  10. [quote name='sleepingbyday']najpewniej tak było czał czały nie latają... nie martwię się za bardzo. taki pies szybko znajdzie chętnego.[B] czipa nie ma,co[/B]?[/quote] [B] :niewiem:[/B]wszystko okaże się rano
  11. [quote name='epe']Miał na sobie szelki? [B]Może uciekł komuś,teraz tyle petard![/B] Może do Kory trzeba napisać,ona śledzi zaginione psy- często udaje jej się skojarzyć zgubę ze znalazcą:lol:[/quote] Być może...i ktoś go znalazł,a że nie miał co z nim zrobić,to zawiózł do schroniska i wrzucił przez ogrodzenie,bo schron zamknięty.Oby to była prawdziwa wersja:roll:
  12. [quote name='Isadora7'][B]Ziuta czy ty na jakies piwo nie mozesz pójść tylko ciągle te bidy wyszukiwac.[/B] Echhh potwornie biedne te psiska są.[/quote] To Luka powinna iść na piwo,ona zejrzała tego psa.Piękny jest
  13. [quote name='gonia66']TAk Renata, dokładnie to typ chou chou więc nie czekaj- [B]zabieraj tego Pięknisia do domku:lol:[/B][/quote] Gosiu nie mogę...mam już w domu 6 psów i 2 na podwórku...:roll:
  14. [quote name='agata-air']Pięknie :angryy: Ludzie to jednak są k..... [B]Patrzyłyście czy nie ma tatuażu??[/B][/quote] Pewnie nie,bo i ciemno i spieszyły się ,żeby Barego zapakować do podróży...rano to pewnie zrobią
  15. Moje dziecko marzy o takim psie...ale dupa,mam już 6 w domu i 2 na podwórku:shake:
  16. O matko święta,moje dziecko marzy o chow chow(bo to chyba jest ten typ):roll:
  17. Emilko ona i tak jest prawie bez ząbków.Na przodzie ma takie 4 ostre,maleńkie,bujające się kikutki,które sprawiają jej ból przy jedzeniu:shake:
  18. Głos oddany i wici do znajomych porozsyłane:razz:
  19. Felcia zaszczepiona p/wściekliźnie,czyli mamy już komplet szczepień u wszystkich dziewczynek;).Fela waży prawie 30kg i jest piękna:loveu:.Zaraz po niedzieli(4styczeń)Felcia idzie na ciachnięcie,a przy okazji będzie miała wyrwane te bujające się kikutki na przodzie:shake:
  20. Jaki piękny,delikatny i smutny pies:-(
  21. Dziewczyny co z ta sunią? Ma dom,czy nadal się błąka?
  22. Kurcze,Mysia wyjechała i trochę się o niego boję...:roll:
  23. [quote name='MyszkaMiki']Uff No to dotarłam do domu. Jak mnie bolą plecy ajjj[/quote] Przykro nam,że Cie bolą plecy..jednak te kilka godzin dało się we znaki:shake: Dziękujemy Ci baaardzo,że zgodziłaś się zawieźć sunię do Dark:buzi::Rose:
  24. Majku a nie wziąłbyś jej chociaż na dt?Ona jest taka słodka i malutka,że szybko znajdzie domek...:help1:
  25. [quote name='MyszkaMiki']Uff dopiero wróciłam z Wrocławia. Jeden psiak ma domek :) Już poprawiam te trzy dziewuszki hih i myślałam, że wszystkie są w tym samym miejscu. Małe niedopatrzenie z mojej strony :cool3: [B]Renata to co zaznaczyłaś to kosztuje 99zł. [/B] Nie wiem co mam robić. Wyraźnie zaznaczone jest, że ma być wyróżnienie, zabrali za to pieniądze a wyróżnione nie jest :mad: Boję się do nich napisać, żeby aukcji nie usunęli. Co za chamy dardanelskie. Kasę wzięli ale żeby się wywiązać to już nie[/quote] 99 zł :crazyeye::splat:??? Chyba pogłupieli :shake:
×
×
  • Create New...