Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Kupiłam pierwszą cegiełkę...na dobry początek;) Już wysłałam pieniążek:razz:
  2. [quote name='Poker']no, widzisz jaka jestem gapa? :eviltong:ale wiesz o kogo chodzi,liczę na twoją inteligencję :evil_lol:[/QUOTE] .....:roflt:....
  3. No...i jaki mądry! Wie,że na gapę nie wolno sikać,bo pańcia skrzyczy:evil_lol:
  4. [quote name='tyciaNi']hi hi widzę że gustuje w "drapieżnych" klimatach :evil_lol: no cóż wie na jakim tle wygląda korzystnie... Pewnie!:loveu:
  5. Podniosę chociaż sunieczkę,może ktoś zajrzy:roll:
  6. [quote name='Poker']kilka postów wcześniej :eviltong:[/QUOTE] Wiem...ale zawsze przekrecasz nick,Ona jest xmaRTix,a nie xmaTRix:lol:
  7. [quote name='Poker']oo i[B] xmatrix się zgadza [/B][/QUOTE] No to super,ale czy [B]xmartix[/B] też się zgadza?:razz:
  8. A dziewczyny na alegratce są jeszcze wyróżniane?Bo spadły chyba na 4,czy 5 stronę
  9. [quote name='wilczek007']no...samochodem było by łatwiej...narazie rozgryzam rozkłady pociagów i autobusów..i jesli mnie wogóle samej wypuszczą z domu bo jeszcze nikogo nie informowałam...a jak psa przewozic?...tak "luzem"?..[B]czy w takim...czyms...zapomnałam jak sie nazywa.[/B]..[/QUOTE] Kontenerku ;)
  10. :hmmmm:....czyżby jakieś dobre wieści się szykowały?:roll::razz:
  11. [quote name='Maszaberla']Tez tak uwazam Zreszta zycie jest za krotkie zeby dodatkowo je komplikowac Nic to, lece spac, ciasto pyszne, juz nie ma po nim sladu, dziekujemy:loveu:[/QUOTE] Dobranoc...zapraszamy do odwiedzin na wątku:cool3:
  12. [quote name='Maszaberla'][B][B][B]Podaje ten preparat profilaktycznie,[/B][/B][/B] z tego co wiem to nie jest to lekarka, ktora "ciacha" byleby tylko zlapac okazje, takich lekarzy omijam szerokim lukiem[/QUOTE] No profilaktycznie...ale po co suczke faszerowac chemią,jak można sterylke przeprowadzić według bezpiecznych terminów:roll:
  13. [quote name='Maszaberla']"Juz w nowym domu" oczywiscie..[/QUOTE] Perełka-farciara...ale będzie miała domek:loveu:
  14. [quote name='Maszaberla']No wlasnie dopiero sie ucze, jakims cudem udalo mi sie nawet popisac i cos wkleic:razz:[/QUOTE] Trzeba sie przyzwyczaić,że wątki przeskakują.Juz widzę,że moja odpowiedź będzie wyżej od Pani postu:shake::mad: Jeszcze raz witamy mimo późnej pory,ale my tu tak siedzimy do rannych godzin,bo w dzień obowiązki mam i żon wzywają;),a że kobitki niezniszczalne są,to nawet w dzień zaglądamy...dogo wciąga:cool3:
  15. Nasza Fela to samo..kuchnia to jej królestwo.Byle garnek śtuknie,puknie,to Fela juz sie uśmiecha:p.Dzisiaj goście przyniesli przysmaki Pedigree i dali Perełce(na początku nie chciała wziąźć od obcych,potem delikatnie pomemłała),Tosi(ta też nieufnie brała) i Feli-zjadłaby rekę z papierkiem:shake:.Aż mi głupio było:roll:Ale Fela leci z paszczą do wszystkiego co brzęczy(garnki,szklanki),bo może coś skapnie...albo na odgłos papierka,bo może jakaś dobra rzecz wpadnie do dzioba?A jak się ją wygania z kuchni,to udaje,że nie słyszy:roll:A jak się woła "Fela masz"to nie zdążę skończyć wołać,a Fela już jest.Taki to jest pies:cool3: A Twoja Fela jest cudna:loveu:
  16. CUDO,CUDO i jeszcze raz CUDO...Fifi jest niesamowita:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Nasza Fela waży 30kg...hmm "nie daj jej jeść,tyle ile chce"-Anielko,no weź i jej nie daj,jak ona wywali te oczęta,uśmiechnie się tymi kikutkami...:shake: No ale faktycznie teściowa musi ukrócić Felci jedzonko,bo sama wiem,że tłusty pies,to ani zdrowia nie ma,ani wyglądu...jak człowiek:cool1: W sprawie sterylki mają zadzwonić po niedzieli
  18. No dokładnie...jak sobie pomyślę,że on mógłby być teraz w schronisku,to płakać mi się chce.Nie wiem co za opatrzność nakierowała mnie właśnie na jego ogłoszenie...przecież ja nie planowałam drugiego psa! Niuniek tak się odblokował,że normalnie zaczął słyszeć!To jest mój skarb,moje szczęście kochane,nawet nie potrafię tego wyrazić jak go kocham:loveu:
  19. Mój niuniuś,moje słonko kochane:loveu:zdjęcie tak zwane poście:loveu:love
  20. [quote name='emilia2280'] A Fela to gruuubasss :evil_lol:[/QUOTE] Anielka kazała upaść,to upaślim:roll: Zresztą dziewczynki nie mają wydzielonego jedzenia,jedzą tyle,aż się najedzą,a że Fela ma tendencję do tycia(tak jak ja:p),to i wygląda okazale(tak jak ja:p).No ale po sterylce i po usuwaniu ząbków,Felci się pewnie schudnie-chociaż będzie miała z czego:diabloti:
  21. Ludzie niesamowici,Pani Perełki ma na imię Agatka,jest baaaardzo ciepłą osobą,bardzo wrażliwą i Perełka dostanie gwiazdkę z nieba,jeżeli tylko będzie chciała;).Dziewczyny od razu obsiadły p.Agatkę i tuliły się do p.Krzysia.Myślałam,że będą bardziej na dystans,bo nie są za ufne do obcych,szczególnie Tosia.A tu miłe rozczarowanie,nawet nieśmiała i bojąca Tosia prosiła gości o głaski.Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na tą adopcję,oby wiecej takich kochających domków sie znajdywało dla psiaków:loveu:Perełka jest już "zaklepana na amen" i pójdzie do swojego domku po sterylce.Dziewczynki dostały od państwa smakołyki i torbę suchego,a moja teściowa kwiaty:razz:
  22. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4278/zdjcie1204fe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5374/zdjcie1203sl7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...