-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
PO 8 LATACH DOSTAŁA SZANSE NA DT-problemy ze stawami,MA DOM
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kupiłam pierwszą cegiełkę...na dobry początek;) Już wysłałam pieniążek:razz: -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']no, widzisz jaka jestem gapa? :eviltong:ale wiesz o kogo chodzi,liczę na twoją inteligencję :evil_lol:[/QUOTE] .....:roflt:.... -
PO 8 LATACH DOSTAŁA SZANSE NA DT-problemy ze stawami,MA DOM
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż sunieczkę,może ktoś zajrzy:roll: -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']kilka postów wcześniej :eviltong:[/QUOTE] Wiem...ale zawsze przekrecasz nick,Ona jest xmaRTix,a nie xmaTRix:lol: -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']oo i[B] xmatrix się zgadza [/B][/QUOTE] No to super,ale czy [B]xmartix[/B] też się zgadza?:razz: -
jamniczka z przepukliną znalazła wspaniały dom!!!
Lionees replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczek007']no...samochodem było by łatwiej...narazie rozgryzam rozkłady pociagów i autobusów..i jesli mnie wogóle samej wypuszczą z domu bo jeszcze nikogo nie informowałam...a jak psa przewozic?...tak "luzem"?..[B]czy w takim...czyms...zapomnałam jak sie nazywa.[/B]..[/QUOTE] Kontenerku ;) -
[quote name='Maszaberla'][B][B][B]Podaje ten preparat profilaktycznie,[/B][/B][/B] z tego co wiem to nie jest to lekarka, ktora "ciacha" byleby tylko zlapac okazje, takich lekarzy omijam szerokim lukiem[/QUOTE] No profilaktycznie...ale po co suczke faszerowac chemią,jak można sterylke przeprowadzić według bezpiecznych terminów:roll:
-
[quote name='Maszaberla']No wlasnie dopiero sie ucze, jakims cudem udalo mi sie nawet popisac i cos wkleic:razz:[/QUOTE] Trzeba sie przyzwyczaić,że wątki przeskakują.Juz widzę,że moja odpowiedź będzie wyżej od Pani postu:shake::mad: Jeszcze raz witamy mimo późnej pory,ale my tu tak siedzimy do rannych godzin,bo w dzień obowiązki mam i żon wzywają;),a że kobitki niezniszczalne są,to nawet w dzień zaglądamy...dogo wciąga:cool3:
-
Nasza Fela to samo..kuchnia to jej królestwo.Byle garnek śtuknie,puknie,to Fela juz sie uśmiecha:p.Dzisiaj goście przyniesli przysmaki Pedigree i dali Perełce(na początku nie chciała wziąźć od obcych,potem delikatnie pomemłała),Tosi(ta też nieufnie brała) i Feli-zjadłaby rekę z papierkiem:shake:.Aż mi głupio było:roll:Ale Fela leci z paszczą do wszystkiego co brzęczy(garnki,szklanki),bo może coś skapnie...albo na odgłos papierka,bo może jakaś dobra rzecz wpadnie do dzioba?A jak się ją wygania z kuchni,to udaje,że nie słyszy:roll:A jak się woła "Fela masz"to nie zdążę skończyć wołać,a Fela już jest.Taki to jest pies:cool3: A Twoja Fela jest cudna:loveu:
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Lionees replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
CUDO,CUDO i jeszcze raz CUDO...Fifi jest niesamowita:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nasza Fela waży 30kg...hmm "nie daj jej jeść,tyle ile chce"-Anielko,no weź i jej nie daj,jak ona wywali te oczęta,uśmiechnie się tymi kikutkami...:shake: No ale faktycznie teściowa musi ukrócić Felci jedzonko,bo sama wiem,że tłusty pies,to ani zdrowia nie ma,ani wyglądu...jak człowiek:cool1: W sprawie sterylki mają zadzwonić po niedzieli
-
No dokładnie...jak sobie pomyślę,że on mógłby być teraz w schronisku,to płakać mi się chce.Nie wiem co za opatrzność nakierowała mnie właśnie na jego ogłoszenie...przecież ja nie planowałam drugiego psa! Niuniek tak się odblokował,że normalnie zaczął słyszeć!To jest mój skarb,moje szczęście kochane,nawet nie potrafię tego wyrazić jak go kocham:loveu:
-
[quote name='emilia2280'] A Fela to gruuubasss :evil_lol:[/QUOTE] Anielka kazała upaść,to upaślim:roll: Zresztą dziewczynki nie mają wydzielonego jedzenia,jedzą tyle,aż się najedzą,a że Fela ma tendencję do tycia(tak jak ja:p),to i wygląda okazale(tak jak ja:p).No ale po sterylce i po usuwaniu ząbków,Felci się pewnie schudnie-chociaż będzie miała z czego:diabloti:
-
Ludzie niesamowici,Pani Perełki ma na imię Agatka,jest baaaardzo ciepłą osobą,bardzo wrażliwą i Perełka dostanie gwiazdkę z nieba,jeżeli tylko będzie chciała;).Dziewczyny od razu obsiadły p.Agatkę i tuliły się do p.Krzysia.Myślałam,że będą bardziej na dystans,bo nie są za ufne do obcych,szczególnie Tosia.A tu miłe rozczarowanie,nawet nieśmiała i bojąca Tosia prosiła gości o głaski.Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na tą adopcję,oby wiecej takich kochających domków sie znajdywało dla psiaków:loveu:Perełka jest już "zaklepana na amen" i pójdzie do swojego domku po sterylce.Dziewczynki dostały od państwa smakołyki i torbę suchego,a moja teściowa kwiaty:razz: