-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Jestem pewna,że odsuperowanie Bartusia od Kajtka wpłynie pozytywnie na zachowanie Bartka.Może nie do końca okaże sie super odważnym psem,ale na pewno stanie sie odważniejszy i pewniejszy siebie.No nie ma innej opcji:) Bartuś otwiera się na ludzi,cieszy się,tańczy,szczeka z radości jak sie wejdzie do domu,ma dużo pozytywnej energii,ale tak jak pisałam już wielokrotnie,Kajtek go blokuje i stopuje we wszystkim:shake:. Mam wczorajszą fotkę Bartusia,cyknęłam go pod ławą.Oczywiście Bartolini nie cierpi fotek i zawsze stara się albo odwrócić od aparatu,a jak nie za bardzo może sie odwrócić,to odwraca wzrok,tak jak na zamieszczonym zdjęciu....Może u Furciaczka przełamie lęk przed obiektywem:)Furciaczku,połataj w domu wszystkie dziury w sensie miejsca,gdzie Bartuś mógłby znaleźć schronienie jak pod moją ławą,bo jak się tam wbije,to go potem wołami nie wyciągniesz;) [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/6507/018pik.jpg[/IMG]
-
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9606/013xf.jpg[/IMG] Nasza śpiewaczka:cool3::loveu: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7618/012qtk.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6139/014um.jpg[/IMG] A najsłodsze ciasteczko zostawiłam na koniec:) Oto również dzisiejsza nasza Dama:loveu: Było pochmurno,więc wyszło w miarę ok:) Filmik króciutki,bo Duśka lata jak szatan,a że trawa u nas wysokawa,bo jak co roku ni ma komu skosić:mad:,to i Duśki mało widać,no ale najważniejsze jest widoczne...biega jak torpeda i ma sie świetnie jak na babinkę;) [video=youtube;GMxBiEAqJwY]http://www.youtube.com/watch?v=GMxBiEAqJwY[/video] A tu popisy operowe i skakanie na klate jak to Lady ma w zwyczaju:diabloti: [video=youtube;vHJHSxLINVU]http://www.youtube.com/watch?v=vHJHSxLINVU[/video] Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!!:):loveu: -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
Wypozowałam Ladydunie z każdej strony,z przodu,z tyłu,bokami i z góry,żebyście podziwiali jaka jest piękna:) Nie ma świeżych nawrotów,dbam o Nią i o te wszystkie psiaki jak mogę i umiem.Ale i Duśka daje z siebie wszystko co najlepsze,ma chęć do życia i to jest najważniejsze.Jest u nas już rok i miesiąc:)Trzyma nam się babuleńka,śpiewa,biega,życia w niej co niemiara:) [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8231/007ii.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4281/008qox.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3088/009kk.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7776/010us.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3130/011nre.jpg[/IMG] -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Pozdrowienia dla sunieczki. Mało kto tu zagląda,ale najważniejsze,że Lady w formie i szczęśliwa ![/QUOTE] Migdalenko i wszyscy,którzy kibicują sunieczce mam świeżutkie,dzisiejsze fotki i niespodziankę:razz: Oto nasza babcinka;)...Kobita świetnie się trzyma,sierść ładna,humor i apetyt jeszcze lepszy...popatrzcie..:) Przepraszam za jakość,ale nawet jak zastopuję Dunie smyczą,to i tak się wierci,bo Ona kocha ruch i zdjęcia z lekka niewyraźne [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2166/002hg.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7140/003mz.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5306/004xqp.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6946/005xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5725/006kvv.jpg[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:):loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4017/013wak.jpg[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
W Metro jest za darmo,ale tam ogłoszenia zamieszczają losowo.Jednak trzeba by zrobić Dżerusiowi ogłoszenia,jeżeli nie ma na bodajże cafeanimal(dobrze kojarzę?).A w gazetach jest okropnie drogo,wszystko zależy od ilości liter i strony na której jest ogłoszenie,ale niedawno dziewczyny robiły Kajtkowi takie ogłoszenie dodając 1 zdjęcie i zapłaciły 170zł!:shake: i zero odzewu:roll: A teraz dzisiejsza Dżerusia:) Taki to poważny Pan,zapatrzony gdzieś w dal,o nastroju melancholicznym...;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3290/008uxv.jpg[/IMG] Z języczkiem;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/982/007us.jpg[/IMG] Tu zapraszał mnie do zabawy,więc odłożyłam sprzęt i sie powygłupialiśmy:razz: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8169/015psr.jpg[/IMG] Przytulanka...to taki dobry,poczciwy,kochany piesek:loveu: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1114/011qy.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/7213/014ch.jpg[/IMG] Dostałam pieniążki-dziekuję!! :):loveu: -
Nie Furciaczku,nie donosową,bo lekarz mi o takiej nic nie powiedział,a prosiłam o szczepionkę na kaszel kenelowy i dał własnie taka,bo powiedział,że w tej szczepionce są wszystkie składniki,które chronią przed KK.Tak mi wet powiedział:roll: Juz wyjaśnione,dzwoniłam do Furciaczek:) Ta szczepionka tez może być:)
-
No,fajny jest ten nasz Nestuś:) Tak odpoczywa jak jest mu za gorąco na łóżku lub na swoim posłanku [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5153/003nbk.jpg[/IMG] A tak odpoczywa jak mu nie jest za gorąco:)...z moim starszym synem;) [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1803/002sox.jpg[/IMG] A tu widać te łapinki jak sie podwijają,akurat teraz jadł i jedna łapinka sie podwinęła,a druga była wyprostowana..Nestusiowi to absolutnie w niczym nie przeszkadza,mam nadzieję,że potencjalnemu nowemu domkowi tez nie będzie to przeszkadzało:) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8109/013os.jpg[/IMG]
-
Jesteśmy już po odrobaczeniu i szczepieniu:) Dostałam od Paulinkien 66 zł,bo tyle to kosztowało,wklejam rachunek [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3308/001xrz.jpg[/IMG] Pobyt w lecznicy to była trauma na Bartka:shake:,no ale już ma z głowy i teraz czekamy na sygnał do wyjazdu:) A tu zdjęcie,pupy Bartusia...tyż pikna:) No Bartek ewidentnie unika fotek,może Furciaczkowi będzie łatwiej mu robić zdjęcia,jak Bartus nie będzie czuł 'oddechu Kajtka na plecach'...Bartusiowi towarzyszy koleżanka z Zabrza-Mysia;) [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/788/008ul.jpg[/IMG]
-
[quote name='furciaczek']Jesli Bartus ma przyjechac to musi zostac zaczepiony przeciw KK bo mam epidemie aktualnie:roll:[/QUOTE] Furciaczku to jest szczepienie na kaszel kenelowy,tak? Jutro w takim razie muszę iść Bartoliniego zaszczepić,żeby zdążyła się wyrobić jakaś już odporność. A Bartuś robi sie coraz fajniejszy,jak przychodzę z dworu,ze sklepu,czy skądkolwiek,ale ważne,że wchodze na górę,to psiaki lecą sie przywitać i Bartusia tez wychodzi spod ławy i cieszy sie i podskakuje i ogonkiem wachluje i da sie pięknie pogłaskać:) No ale jak Kajtek pojawi sie na horyzoncie to juz po Bartusiu:roll:.Fru i już jest pod ławą:-(.Po prostu Kajtek ma na Bartka destrukcyjny wpływ:shake: I dlatego tak ważna jest zmiana miejsca pobytu.Myślę,że u Furciaczek po jakiejś chwili dłuższej bądź krótszej Bartuś pokaże,ze wcale nie jest takie strachajło:) także jutro szczepienie i czekamy na sygnał do wyjazdu:)
-
Już jestem:) Byłam chora,ale już prawie ok.Niuniuś żyje,ledwiutko,ale żyje,a Nesti rozrabia;).Poza tym moje dziecie było na wycieczce tygodniowej,wziął mój telefon i dlatego Martuś się nie dodzwoniłaś;).Wrócił w piątek wieczorem.Już mam telefon i zaraz daję fotki:) Nestus chodzi na smyczy wyciąganej,bo jak go odpięłam ze smyczy,to bidaczek nie mógł sie odnaleźć.a jak jest na smyczce,to czuje sie bezpieczniej,bo czuje ta więź między nami.A ja muszę sobie chodzić,bo inaczej to bym pewnie tyłkiem usiadła na ławeczce i tyłek rośnie;).A tak dzięki Nestusiowi(bo inne psiska latają luzem) mam sporo ruchu:) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7583/004bnz.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/142/002fln.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8164/005rfn.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6987/008djt.jpg[/IMG] A tu widać jak podwija te przednie łapinki [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1327/003huu.jpg[/IMG]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']Jaki to szczęśliwy pies. :) Dziękuję Ci droga Renatko!:loveu:[/QUOTE] Moniczko,no co Ty! Za co dziękujesz? Toć przecież to mój obowiązek...psi ;),żeby zapewnić psiakom to co najlepsze:) [quote name='jusstyna85']30 cm...mały jest.. Dodam do tekstu i wysyłam tekst do ogłoszeń... Pamiętaj,że namiary są na Ciebie Śliczny jest :)[/QUOTE] No mówiłam,że jest mały:) Nawet mlecze są od niego większe:diabloti: To taki kurdupelek jest:p Telefon mam zawsze włączony,także będę czuwała czy ktoś się nie odezwie i w razie co od razu dam znać...tylko,że do tej pory w sprawie domku cichooooo jak makiem zasiał:roll: [quote name='danka4u1']Kajtuś jest kochany, grubiutki kozak, co to kazdemu samcowi podskoczy. Mam też takiego wojownika w domu. Nie ma na to sposobu.[/QUOTE] Ano Danuś nie ma na to sposobu:shake:.Tylko,że Kajtek jest jakiś taki dziwny obrazek,że z niektórymi chłopakami się zgadza.No przecież zgadza się z Dżerym i z Bartkiem i z Nestusiem i z Niuńkiem....tylko z Rambem jest wojna:roll:.No ale kij wie,czy zgodziłby się z psem,który mógłby być w nowym domu.Bo jakby się zgodził,to byłoby super,ale jakby od początku krzywo na siebie patrzyli,to już tak by zostało do końca.I tu jest dylemat,bo jakby Kajtek poszedł do domu gdzie jest juz samiec i by się nie zgadzali,to na biegu trzeba by było zabierać kurdupla.Nie wiem sama...może jakby taki dom się trafił,to warto by było zaryzykować? No ale póki co nikt się nie zgłasza.... [quote name='Mysza2']Bo to tak ja w tym tytule na Fb, to nie jest kraj dla starych psów :(. Dla młodych też nie bo wezmą zabawkę a przed wakacjami do lasu z nim:( Ale Kajcina ma jak w raju:)[/QUOTE] No niestety prawdę piszesz Elu,nasz kraj jest dziwny,chociaz nie brakuje dobrych ludzi,tylko widać Kajcyna jeszcze nie trafił na swój domek,ale nadzieję trzeba mieć:) A czy ma jak w raju? No kurde staram się jak mogę:) No i git:) Teraz fotki,a potem lecę powstawiać na FB:) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6125/001prn.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7112/005nq.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3161/006wo.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5201/007qoi.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Widze,że Renatka dorzuciła...[/QUOTE] No dorzuciłam,ale tylko 1 fotkę.Wieczorem/w nocy powrzucam resztę nowych zdjęć i dodam też tutaj :) Kurcze...ludzie wchodzą na FB do Kajcyny:),ale konkretnego odzewu niet:shake: -
Dzięki dziewczynki za wszystko:):loveu: Potem wkleję nowe fotki kawalera...ale wiecie co....jak mówię do Nestusia -Nesti,to akcentuję na końcówkę,czyli "sti" i zawsze chciałabym dokończyć-"vi"...boszszeee....moja krówka kochana:-(...ech...:-( Pozdrawiamy wszystkich bardzo,bardzo gorąco:loveu:
-
Kochane,jesteśmy:) U Bartusia bez zmian,czyli bardzo poszukiwany dt z doświadczeniem jak dotrzeć do takiego psa.Bo On naprawdę w tej chwili po pół roku!! pobytu u mnie jest nie adopcyjny dla takiego przeciętnego człowieka a ja nie potrafię do Niego dotrzeć:roll:.Musi ktoś fachowym okiem zerknąć na zachowanie Bartusia,bo inaczej będzie u mnie siedział i siedział i siedział....a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Teraz nowe fotki;) [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5481/016lm.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1089/014uq.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7352/013txg.jpg[/IMG] Tu nawet chętnie odpowiadał na zaczepki zabawowe Dżerusia i jak ktoś się przyjrzy(bo kurcze drzwi zasłaniają) to zobaczy,że Bartuś nawet sie uśmiecha:) No ale ja Bartek zerknął,że robię fotkę to dał dyla pod ławę:shake:.jednak jak siedzę w pokoju młodszego syna,to słyszę,że bawi się z Dżerym w dużym pokoju.Czyli psy jak najbardziej TAK,człowiek-NIE...:sad: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/731/007ye.jpg[/IMG]
-
Kochane,jesteśmy:) U Nestusia wszystko dobrze,tylko mój Niuniuś słabiutki bardzo:-(,Jego chyba tylko ta miłość do mnie i moja do Niego trzyma przy życiu... Nestuś nadal rezolutny i żebrak nad żebraki :) Ale do tego jest niezwykle przymilny,kochający,mądry,grzeczny,no same naj...:loveu: W dzień leży albo na podłodze,albo pakuje się na wypoczynki;) W nocy śpi na posłanku między regałem a łóżkiem w pokoju młodszego syna,bo tak sobie wybrał.Apetyt dopisuje,humor też-no chłopak cud,miód i orzeszki:loveu: Niech się szybko znajdzie domek,bo taki psiak to skarb a do tego przecudnej urody,taki rudzielec niespotykany,nawet nosek ma rudy:) Fotki;) Ktoś wchodzi i psiaki lecą się przywitać,Nestuś oczywiście też:) [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4622/008fa.jpg[/IMG] Tak wypoczywa w dzień:) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5756/010cb.jpg[/IMG] Tu ze starszym synem;) [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7229/003gzs.jpg[/IMG] Nesti zaraz będzie sobie drzemał;) [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7397/004xjpj.jpg[/IMG] A tu jest nocna kryjówka Nestusia-między regałem a łóżkiem:) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7292/001ldd.jpg[/IMG]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']I doszło,dziękuje:loveu: Zrobię jutro przelew Renatce...i też uparcie prosze o zmierzenie Kajtka :)[/QUOTE] Dostałam 150zł-dziękuję serdecznie:loveu: O jezu,jezu,zapomniałam wcześniej o zmierzeniu Kajcyny,ale dzisiaj to zrobiłam:) [B]Długość od czubka nosa do pupy- 68 cm[/B] [B]Wysokość w kłębie- 31 cm[/B] Czyli długi,niski i gruby;) Nowe fotki kawalera:) Leciiii w świat :) [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/544/019tun.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6966/020zu.jpg[/IMG] Kajtusia zarośnięta,że nieraz nie wiadomo gdzie przód,a gdzie tył:cool3: [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5497/021vjl.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1446/022sb.jpg[/IMG] No przecież to taki śliczny,żywiutki,radosny,nadzwyczaj mądry,grzeczny,posłuchany psiak,a jakoś nie ma szczęścia do swojego domku:shake: Żeby tak zgadzał się z samcami,to pewnie domek już dawno by się znalazł,no ale to jest właśnie jedna,jedyna wada Kajtka.I nic na to niestety nie poradzę,że on taki kozak jest:roll: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcass']Reniu dalej nikt nie dzowni w sprawie Dzerusia? cisza? sama nie wiem, zadomowil sie na dobre i jak tu psu wytlumaczyc ze to tymczas:( zaraz pobije rekord tosi dwa lata.....[/QUOTE] Do mnie nikt nie zdzwoni,bo ogłoszenia nie są na mnie.Wiem,że [B]Luka1[/B],która odwiedza wątek Dżerusia robi mu allegro i namiary są na Nią.Gdyby ktoś pytał,to dałaby znać. A tak w ogóle,to jakie Dżeronimo ma jeszcze ogłoszenia? Może wykupić mu pakiet na bazarku? [B]Dorcass[/B],kochana,Dżerus juz pobił rekord Tosi,bo Tosia była 1,5 roku,a Dżerusiowi chyba 29 maja,czyli za kilka dni stuknie 2 lata:roll: [B]Madcat[/B],oczywiście dostałam 100zł-dziękuję:) [COLOR=red]Dziękuję Wszystkim za pamięć i odwiedzanie wątku[/COLOR]:loveu: U nas wszystko dobrze,zero objawów alergii,uff:) I nawet kleszczy jakby mniej,może się wyprowadziły w cholere,oby:) Nowe fotki kawalera:) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2906/006yba.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9353/007pse.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3/008tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6966/020zu.jpg[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']Niech on sobie znajdzie inne papu :lol:[/QUOTE] Ooooo,to tyż to!! Ja to mam juz przy wejściu do domu naszykowany grzebień i zczesuję(!)kleszcze z psów po spacerze,nawet na nas cholery włażą! Drzew u nas prawie niet,ale te mutanty siedzą właśnie w trawie!Boszsze....co za wstrętne dziadostwo:shake: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4927/009zd.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7982/010rah.jpg[/IMG] Dostałam wczoraj od Madcat 200zł-dziękuję:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Byłam u tego dziadunia,ale nijak nie mogę pomóc...:-( A u Kajtunia wszystko dobrze,no bo jak ma być:) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7982/010rah.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4927/009zd.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3544/007rf.jpg[/IMG]
-
Jestem,przepraszam...jak mnie nie ma to nie znaczy,że lekceważę,tylko że coś sie dzieje ze mną,albo z którymś z psiaków.Ja póki co,w miarę ok,natomiast mam słabiutkiego Niuniusia,którego adoptowałam 3 lata temu z dogo...ech...:-( A u naszego Nesti wszystko dobrze,tak jak [B]Randa[/B] Go określiła,to bardzo rezolutny psiaczek:) Właśnie tego słowa mi brakowało,żeby Go opisać:) Fotki z rozdzielania smakołyków przez mojego starszego syna;) Oczywiście Nesti pierwszy w kolejce,jak zwykle:) [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7702/003nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/8689/004yi.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2888/006lqa.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3490/005vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8231/008hsq.jpg[/IMG]
-
Dziewczynki,jestem,przepraszam....jak mnie nie ma,to nie znaczy,że lekceważę wszystko,tylko dlatego,że coś się u mnie dzieje:-(.Teraz mam bardzo słabego Niuniusia zabrzańskiego,miał krwotok,nie wiem,czy maj przeżyje,a to moje słońce jest,mój pierwszy pies z dogo,którego adoptowałam,bo się w Nim zakochałam jak głupia...słabiutki już i chudziutki,chodzi w pieluszce,bo siku nie trzyma...:-( [URL]http://img687.imageshack.us/img687/7011/002zrt.jpg[/URL] A teraz o Bartusiu...niby bez zmian,ale coś tam drga w Nim na plus.Troszkę więcej chodzi po domu,troszkę jest odważniejszy,ale szczerze mówiąc nie widzę znaczących postępów.On musi zmienić dom,bo Kajtek go przytłacza i blokuje.Bartek boi sie Kajtka,wbija sie pod ławę i obserwuje,czy Kajtek na niego nie krzyknie.Dopóki Kajtek będzie rządził,dopóty Bartek się nie zmieni.A szanse na wyadoptowanie kajtka sa że tak powiem marne,bo to starszy pies,siedzi juz u mnie rok i zero zainteresowania nim.Ma milion ogłoszeń,wydarzenie na FB i gucio z tego:shake:.Bartuś musi ode mnie iśc,bo w tej chwili jest nieadopcyjny,a ponieważ jestem uczciwa i porządna firma(ale se słodze:p)to byłoby nie fair,żeby u mnie był i był i był nie robiąc postępów i nie dając mu szansy na zmiany.Wiecie o co mi chodzi... Ja widzę ratunek tylko u Furciaczek:loveu:Rozmawiałyśmy długo przez tel,Ona wie wszystko o Bartusiu i tez nie jest pewna,czy uda Jej się go naprostować chociaz w części,ale spróbować trzeba.U mnie,przy Kajtku,nie ma szans na to. No a teraz foty:) Starszy syn rozdziela smakołyki;) [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7702/003nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/8689/004yi.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3490/005vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2888/006lqa.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8231/008hsq.jpg[/IMG]