-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Witajcie:) Secia-jeszcze raz dziękuje za wydarzenie dla Nestusia.Potem powklejam fotki i napiszę o Nim więcej.Teraz wkleję fotki tutaj i polecę na inne swoje wątki,bo jutro wyjeżdżam na kilka dni.Muszę odpocząć,bo dostałam po tyłku przez te ostatnie miesiące.Myślałam,że każda kolejna śmierć mnie troszkę chociaż będzie uodparniała,ale niestety jest odwrotnie.A Niuniuś mnie dobił kompletnie... Psiaczki zostają z moim mężem i starszym synem i z teściami,także włos z głowy żadnemu psiakowi nie spadnie. A teraz nasz Nestuś [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3894/003nnh.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2739/010tm.jpg[/IMG] Nestuś wcina wafelka ryżowego,takiego wiecie na odchudzanie...dla mnie...ale i jemu też nie zaszkodzi [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6007/001wqh.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6563/006imr.jpg[/IMG]
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bo On taki właśnie jest...grzeczny,kochany,wdzięczny,wpatrzony w człowieka... Dostałam 300zł-dziękuję bardzo -
Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....
Lionees replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
O ranyyyy...ale się cieszę :) Mam sunię ze schroniska z padaczką(mam Ją już 3 lata,a sunia ma około, 12 lat) i bardzo kibicuję Paryskowi!!! -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
Lionees replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Kur*wa...jakie bidactwa!!! Przepraszam za bluzgi,ale świat jest niesprawiedliwy!!! -
Martuś wyślij mi 60 zł na karsivan,to kupię Nestusi,bo już sie tamten kończy.Karsivan starcza mu na 2 miesiące,a obróżka jest na pół roku. Potem powklejam fotki i znajdę rachunek za obróżkę i karsivan,zeskanuję i wkleję.Przepraszam,że dopiero teraz to zrobię,ale do tej pory jestem nieprzytomna,niekumata i w ogóle wszystko jest do dupy
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']ta też zaglądam chociaż nie piszę:), Renatko , nikt Cię nie pogania, trzymaj się jakoś biedulo. [B]Skąd Ty siły bierzesz dziewczyno na przeżywanie tego odchodzenia.[/B] A wiemy że Kajtek u Ciebie szczęśliwy i bezpieczny.[/QUOTE] Właśnie moje siły zostały wyczerpane.Ból po Niuniusiu jest taki,że oszaleć można,uwierzcie....to była moja druga połowa psia...takiego psa już nie będzie....ałaaaa... No ale trzeba żyć dalej...są przecież jeszcze inne psiaczki,które mam u siebie i którym jestem potrzebna... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Koniec głupot,w końcu jestem poważnym,starszym panem,hmmm..... :diabloti: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3589/024ui.jpg[/IMG] Niech wszyscy zobaczą jaki jest piękny!! [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3364/024dn.jpg[/IMG] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Dziewczynki... Tak Justynko,to był WYJĄTKOWY PIES... I to Ty sie do tego przyczyniłaś,że znalazłam mojego Niuniusia...zrobiłaś Mu aukcję [URL="http://www.swistak.pl/aukcje/3602726,8-LAT-W-SCHRONISKU-za-DOBROC-I-lagodnosc-szuka.html"]http://www.swistak.pl/aukcje/3602726...osc-szuka.html[/URL] i napisałaś taki tekst,że jak przeczytałam i zobaczyłam fotki,to ryczałam jak głupia,bo zakochałam się w Nim i wiedziałam,że musi być mój...i był...3 lata...tylko 3 lata.... A teraz czas na Kajtusia... tak,to pies pilnujący mojego męża...jak zwykle czeka na pana... [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5083/001vnt.jpg[/IMG] Ha! łazienka otwarta,można wejść [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2068/004bs.jpg[/IMG] Turlać się można wszędzie...tylko gdzie przód Kajtka,a gdzie tył?? A wszystko jedno,z każdej strony jest piękny... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/19/019vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9355/020zs.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6214/021var.jpg[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3412/017ul.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1250/018lms.jpg[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Witamy Wszystkich i dziękujemy za pamięć,mizianka i odwiedzanie wątku naszego kawalera.. Ech....do dupy to życie...ałłaaaa:-(,boli jak nigdy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-...JUZ-W-DOMKU-!!!-Na-zawsze-w-moim-sercu./page66[/url] Kilka fotek dzisiejszych,zrobiłam mniejsze,bo lepiej się ogląda.. [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5566/010vf.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1705/012on.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3223/013ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1863/014nhz.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7189/015nb.jpg[/IMG] -
[quote name='martka1982']oczęta jak u kosmity;) Nesti ja to już bym Cię do domu wysłała..........zasiedział się u Ciebie Renia[/QUOTE] No jakoś te oczka mu tak wychodzą kosmicznie... Chłopak jak najbardziej gotowy do adopcji! Mógłby juz lecieć na swoje,bo zaczyna mnie bronić i nie da nikomu,ani "ludziowi",ani "psowi" do mnie dojść-warczy,że ho,ho ;)
-
A zrobiłam dzisiaj takie 2 portreciki pięknotki naszej... [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/108/005lyq.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4803/006zb.jpg[/IMG] Mniejsze fotki chyba są lepiej widoczne...piękny to jest psiak... [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3724/005fmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8804/006jt.jpg[/IMG] Pozdrawiamy Wszystkich bardzo gorąco!
-
Umarło moje życie,mój PIES,moje słońce zgasło.....boszsze....nie potrafię sie odnaleźć...!!!!!!! ałaaaaaaa.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-...JUZ-W-DOMKU-%21%21%21-Na-zawsze-w-moim-sercu"]http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-...JUZ-W-DOMKU-!!!-Na-zawsze-w-moim-sercu[/URL]. Dzisiejsze fotki Bartusia ze spacerku.... Takie bardziej intymne.... [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/966/005qoi.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9867/006jcq.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1289/007wzs.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4122/008uf.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/728/005qqqc.jpg[/IMG]
-
[quote name='martka1982']Reniu ściskam Ciebie i Nesti przy okazji też![/QUOTE] Dziękuję bardzo i Nestus tez dziekuje.... mam fotki,kilka jest ciut wcześniejszych,ale dopiero teraz wstawiam.... Nestusia na balkonie,tam psiaki przesiadują między spacerkami jak jest słoneczko i jeżeli oczywiście chcą. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2333/003bo.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1817/005gbg.jpg[/IMG] A ja Nestuś śpi,to czasami języczek mu 'wylata' bo nie ma na przodzie ząbków... słodycz nasza... [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2578/006rrt.jpg[/IMG] A to już zdjęcia z 2 lipca-Nestuś tak sie upaprał,bo błoto i deszcz,a On kocha tarzanko...że musiał zaliczyć kąpanko z suszeniem + czesanko,czyli full opcja [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5650/002yp.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/883/003zu.jpg[/IMG]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Kochane za odwiedziny u Kajtusia. Mało mnie teraz i proszę dajcie mi jeszcze troszkę czasu.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-...JUZ-W-DOMKU-%21%21%21-Na-zawsze-w-moim-sercu./page66"]http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-...JUZ-W-DOMKU-!!!-Na-zawsze-w-moim-sercu./page66[/URL] Obiecuję,że nadrobię zaległości zdjęciowe u Kajtusia,ale za chwilkę Dostałam 150zł-dziękuję bardzo,bardzo serdecznie. -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
..................... [url]http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-ma-szanse-na-dom!!!-JUZ-W-DOMKU/page66[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-ma-szanse-na-dom%21%21%21-JUZ-W-DOMKU/page67"] [/URL] -
...Pytasz mnie, Panie Boże, O moje ziemskie wspomnienia… Na ziemi miałem człowieka, Kochałem go przeogromnie. Tak wiernie czekałem powrotu, A on kochał mnie nieprzytomnie... Za miłość mą i przywiązanie Pamiętaj, Panie, i o tym, Jak biedny jest mój pan, Gdy ja jestem tu z Tobą , On jest po prostu sam.. http://youtu.be/lmYjoHi21vo Każdej nocy w sennych marzeniach Widzę cię i czuję Dzięki temu wiem, że ciągle jesteś. Przemierzyłeś nieskończone odległości I dzielące nas przestrzenie By udowodnić, że trwasz i jesteś. Blisko czy daleko, gdziekolwiek nie jesteś Wierzę, że serce bije i bić będzie Otwierasz te drzwi raz jeszcze I jesteś tu w moim sercu Ono bije i zawsze bić będzie Miłość może spotkać nas tylko raz Ale może przetrwać całe życie I nigdy nie przeminie aż staniemy się jednym To była miłość gdy cię kochałam, prawdziwa jedyna chwila, która jest teraz moim wsparciem W moim życiu będziemy zawsze trwać razem Blisko czy daleko, gdziekolwiek nie jesteś Wierzę, że serce bije i bić będzie Otwierasz te drzwi raz jeszcze I jesteś tu w moim sercu Ono bije i zawsze bić będzie Jesteś tu i niczego się już nie lękam I wiem, że moje serce przetrwa i bić będzie Tak już zostanie - ty i ja tak po wieki W moim sercu jesteś bezpieczny Ono bije i dla ciebie zawsze bić będzie... Proszę,nie wklejajcie tutaj świeczek,serduszek,tęczowych mostów,NIC...nie mogę na to patrzeć,nie tu,nie u Niego.........
-
Pękło moje serce,kawałek mnie umarł razem z Nim,mój Niuniuś,MÓJ PIES umarł,to była moja druga połówka... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-ma-szanse-na-dom%21%21%21-JUZ-W-DOMKU"]http://www.dogomania.pl/threads/1092...!!-JUZ-W-DOMKU[/URL]
-
śledziłam po cichutku Wasze losy,bo starsze psiaki to moja miłość i zawsze będą bliskie memu sercu.Nie pocieszę Cię Andegawenko,bo pocieszyć się nie da,żadne słowa nie ukoją bólu.Ale łączę się z Tobą w niedoli,bo sama 2 dni temu straciłam psiaka.Był u mnie 3 lata,to była miłosc od pierwszego wejrzenia,zobaczyłam Go na jakiejś aukcji i zakochałam się jak nigdy przedtem i nigdy już nie będzie takiego psa.Od Niego wszystko się zaczęło,cała moja bytność na dogo.Taka miłośc jest raz w życiu.To była moja druga połówka,serce mi pękło,nie umiem sie odnaleźć,nie umiem funkcjonowac w domu,wszystko kręciło się wokół Niniusia,czasami praktycznie nie oddychałam,żeby Go nie obudzić,od kilku tygodni jak był już bardzo chory,nie wychodziłam z domu,żeby nie tęsknił,bo kochał mnie przeogromnie,jak sie patrzył na mnie,to nawet nie mrugał,żebym mu przypadkiem nie zniknęła...boszsze...co to był za pies,tego się nie da opisać słowami.Ból po śmierci jest okropny,wyje cała dusza.... Mój skarb...http://www.dogomania.pl/threads/109285-Pryszczyk-po-7-latach-w-schronisku-ma-szanse-na-dom!!!-JUZ-W-DOMKU Trzymaj się Kochana,dla Nich tu jesteśmy
-
Wczoraj o 16.50 pękło mi serce-mój Niuniuś umarł.Mój pies,moja druga połówka,moje słońce.Kawałek mnie umarł razem z Nim.Nigdy już nie będzie takiego psa,NIGDY! Taka miłość trafia się raz w życiu.Był u mnie 3 lata,miał około 15 lat.Był już bardzo schorowany,ale walczyliśmy o każdy dzień.Niestety moment,w którym przegraliśmy walkę z chorobą i starością nadszedł wczoraj Zdjęcie sprzed tygodnia Zdjęcia w dniu śmierci Niunia jak zwykle obok swojej miłości-Niuniusia... Umarł mi na rekach,wykochany i wycałowany.Umarł spokojnie,za to ja szalałam.Nie umiem sie pozbierać. Nie jestem w stanie teraz więcej napisać.Mam jeszcze milion zdjęć,kiedyś je tu powklejam.
-
Pies jest w Sochaczewie,tu jest jego wydarzenie na Fb http://www.facebook.com/event.php?eid=226278290726123 Luka napisała tam,że psiak pojechał do Milanówka do lekarza,cyt.z Fb..."KOLEJNY dzień minął Pies jest po wizycie u weta. Penis jest do amputacji. Jak daleko posunięte są uszkodzenia jedziemy zbadać do Milanówka. Pies na razie umieściłam w piwnicy w wózkowni. Ma tam posłanie, miski i święty spokój. Wychodzi na spacerki, załatwia się na dworze, doskonale jeździ autem - wygląda na psa cywilizowanego."
-
Heloł dziewczynki :) U nas wszystko dobrze,Nestuś grzeczny,chociaż sadzi się czasem na inne psiaki,im dłużej tu jest,tym czuje się pewniej i uważa,że On tu jest najważniejszy i psy mają mu schodzić z drogi.A że każdy psiak u mnie uważa że jest najważniejszy,to nieraz powarczą na siebie.Ale wszystko jest pod kontrolą i nie dochodzi do zęboczynów,bo czuwam nad kawalerami i czasami musze krzyknąć,żeby posprowadzać ich wszystkich na ziemię i postawić do pionu.Porządek musi być:):cool3: No i porządek jest,bo psiaczki są bardzo mądre,aczkolwiek nieco uparte czasem;) Nestuś różnie wypoczywa po spacerkach,czasami po prostu położy się obok łóżka i przysypia [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4240/016egg.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6841/017z.jpg[/IMG] A jak dostanie bułeczkę do pomemłania,to ucieka do swojej dziupli;) [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8991/008whk.jpg[/IMG] Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie w ten deszczowy,piątkowy dzień:)
-
jestem rasowa chcieli mnie na rozmnażanie.Jestem juz w swoim domku
Lionees replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziaak']Kurcze...a jeśli suczka ma kochający dom i zaplanowaną ciążę? a szczeniaki nie będą wydane byle komu? co w tym złego? nawet jak nie ma metryki?[/QUOTE] Sorki dziewczyny,że się wtrącę. Madziaak my tu na dogo patrzymy trochę bardziej przyszłościowo.To,że szczeniaki zostaną wydane w dobre ręce,nie znaczy,że te dobre ręce nie wpadną na pomysł rozmnożenia w przyszłości tych dorosłych już psów.Ciąże mogą być celowe lub przypadkowe,ale nowa tura szczeniąt prawdopodobnie pojawi się na świecie jako chciana lub nie.I tak może być do końca świata.I pomyśl ile będzie nowych szczeniąt z tych,które będą wydane w 'dobre ręce'.I jestem pewna,że niewiele z tych szczeniaków znajdzie dobry dom,reszta,zasili schroniska lub stanie sie bezdomniakami.Wiem co piszę.Mam w tej chwili u siebie 9 staruszków ze schronisk,które też kiedyś były pięknymi szczeniaczkami...uwierz mi,w życiu nie skontrolujesz i nie dopilnujesz jakie będą losy szczeniaków,a potem szczeniaków tych które były szczeniakami...itd Tu jest wątek suczki,która tez była kiedyś szczeniakiem...tak się dzieje,jeżeli suka jest niewysterylizowana i trafi na nieodpowiedzialnych ludzi lub na ulicę...popatrz,poczytaj... [url]http://www.dogomania.pl/threads/208889-1-du%C5%BCa-suczka-64-ISTNIENIA...dzielna-MATKA-teraz-sama-potrzebuje-pomocy-([/url] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208889-1-du%C5%BCa-suczka-64-ISTNIENIA...dzielna-MATKA-teraz-sama-potrzebuje-pomocy-%28"] [/URL][/B]