-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
No i krew mnie zalała:watpliwy:.A się napisałam,zdjęcia powklejałam i jak nacisnęłam,żeby zatwierdzić odpowiedź,to mi wyskoczyło-"przepraszamy,program przestał odpowiadać" Ożesz ty programie!:mad: Cała moja robota poszła w...cholere:-( No nic to,co nas nie zabije,to nas wzmocni...podobno:roll: Dobra,no to od nowa polska ludowa,lecę z fotkami i opisem...
-
Odebrałam Kolczyka od Lenki(ta kochana kobitka z mężem przywieźli 2 psiaki z Konina-Kolczyk do mnie,a Gucia miała odebrac Figu)i widziałam Gucia.Ależ to fajny psiaczek! Kontaktowy,bystry,całuśny,rozdawał buziaki Lence:) tylko biedniusi w tej swojej chorobie i niemocy.Ale będzie dobrze:) Już Tereska o to zadba:loveu:
-
Mam już chłopaka!!! :),leki i umowę.zaraz napisze więcej ale teraz tylko powiem,że to okropny sirotek,taka pierdułka w stylu jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś takiego mnie masz.Kochany,poczciwy pies :) Widziałam Gucia,jak odjeżdżałam(bo wyjechałam po Kolczyka na trasę) około 20.50 to jeszcze czekali na Figu.O rany,jaki fajny psinek,jaki kontaktowy,jaki bystry :)tylko chorutki i biedniutki z tymi odleżynami i paraliżem,ech...
-
[quote name='furciaczek']Bartus w domu dalej masakrycznie zestresowany, na probe wsadzilam go do kojca na zewnatrz bo na dworzu bardziej zrelaksowany. Aktualnie sie wyleguje na slonku bo sie lekko rozjasnilo. Wypilam sobie z nim tam kawe i nawet podszed do mnie zobaczyc czy cos smacznego moze w tym intrygujacym kubku sie znajduje:evil_lol: Potem go wezme do domku bo jednak noce chlodnawe a mlodziakiem to on nie jest. Mysle ze zaczniemy tez spacery z Promocja.[/QUOTE] Oj tak,smaczki,smaczki i jeszcze raz smaczki...zjadł u mnie tego tonę i efekty były,bo to łasuch jest niesamowity:loveu: Żeby nie ten Kajtek..ech...no ale Kajcyna tez kochana psina,a że terrorysta,no cóż...nie zamorduję go za to,chociaż ponoć morduję psy:diabloti: Fur-konto dawaj,ale już!!!:mad::loveu:
-
[quote name='furciaczek']Skleroze to ja mam zaawansowana:evil_lol:[/QUOTE] No właśnie widzę:diabloti: Prosiłam o podanie konta przy odjeździe Bartusia,prosiłam potem na pw,a tu ni ma:p Furciaczkowa Kochana dawaj to konto,bo chcę Ci przelać pieniążki dla chłopaka.Od jutra będzie się z Tobą rozliczała Paulinken,bo Bartuś był u mnie od 23 października,czyli daj sygnał Paulince,to pieniążki będą do Ciebie leciały:) Rozmawiałam z Fur przez telefon o Bartusiu...tęskni chłopak,ale będzie dobrze.Musi być dobrze!:)
-
Nie obraziłam się,no co Ty,ja nie z tych :) Tylko po obserwacjach na dogo wiem,jak łatwo wydaje się wyroki i osądza ludzi bez zgłębienia tematu...przykre to,bo przeciez wszyscy tu jesteśmy po to,żeby pomagać tym najbardziej potrzebującym i im więcej sie pomaga,tym bardziej dostaje sie po dupie...ech... ataK,to nie jest personalnie do Ciebie,tylko to są moje takie przemyślenia Czy się cieszy i ucieszy,to się zobaczy za jakiś czas;)Mam nadzieję,że będzie dobrze:) Kolczyk ma być u mnie około północy :) Dziękuje Wszystkim za pomoc dla chłopaka:loveu:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
Lionees replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś'][COLOR=red][B]Mam bardzo przykrą wiadomość Nasza niezastąpiona ZUZKA ZMARŁA dzisiaj w nocy. Bardzo proszę o kontakt osoby odpowiedzialne za Oczkę mój tel 531-624-754[/B][/COLOR][/QUOTE] O mój świecie,tak mi przykro,jeszcze wczoraj pisała tu na wątku.....:( -
[quote name='kora78']dostalam foto pregusa. mari mi wyslala. bylo napisane,ze reaguje na wolanie: asti. ale to rzecz sporna. wiemy,jak duzo zalezy od intonacji, a nie od slowa. jakby zgrac to foto z komorki...[/QUOTE] jak masz jakiś problem,to możesz wysłać mi mms-em,to wrzucę fotkę do siebie na komp i potem na wątek
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I ja dziękuję Wszystkim za pamięć o Kajtusiu:) U nas wszystko dobrze.dzisiaj była u mnie Furciaczek i zrobiła Kajtusiowi i reszcie psiaków profesjonalną sesję zdjęciową:) Także czekamy z niecierpliwością na piękne fotki kawalera :) -
[quote name='furciaczek']Nam tez bylo bardzo milo Cie poznac :) Szkoda ze tak szybko musielismy uciekac. I kawe robisz wysmienita :) Bartek poczatkowo zestresowany ale potem po prostu spal grzecznie. Po wyjsciu z samochodu poszedl na szybki spacerek, chetnie nawet sobie pozwiedzal...niepewnie bo niepewnie ale nie trzeba bylo go jakos zapraszac. Do domku wszedl normalnie, dostal troche papu, wody i kocyk i poszedl spac. Bede renatko czesto pisac, zawsze to troszke latwiej bedzie zniesc rozstanie...to najgorsze w calym tym tymczasowaniu ehhh[/QUOTE] Kochani-dziękuję,po prostu dziękujkę...
-
Dzisiaj była u mnie Furciaczek,wzięła Bartusia i widziała jak Nesti(ten zazdrosny,niewidomy piesek) reaguje na inne psiaki i nawet na ludzi,którzy sie do mnie zbliżają.Nesti warczy i potrafi złapać zębami każdego,który się do mnie zbliży.Pozostałe psiaki olewają Nestusia i nie reagują na Jego 'zaczepki',ale i ja też nie dopuszczam do 'rozlewu krwi".Psiaki czekają,aż Nesti pójdzie spać lub po prostu pójdzie poleżeć na swoje posłanko i wtedy się do mnie tulą.Jeżeli Karwusia byłaby też taką przytulanką jak Nesti,to cienko to widzę...dlatego jestem za opcją pozostania Karwuni u Oleńki.W razie,gdyby Awit zdecydowała inaczej,to miejsce dla Karwusi u mnie czeka.Ale decyzja należy do Awit. Edit: Awitko,zadzwonię jutro wieczorkiem do Ciebie,bo dzisiaj jakoś nie miałam weny,żeby lecieć po doładowanie.
-
[quote name='Iljova']Nie dziwię się to jest bardzo trudne, ... Trzymaj się, niech Ci pomoże świadomość że trafił do wspaniałego miejsca :) Ja będę musiała pokombinować i w przyszłym miesiącu postaram się pojechać do Furciaczek Zobaczę wtedy Bartusia i Zygmusia :-)[/QUOTE] No właśnie tylko to mnie trzyma,że Bartuś trafił na tak wspaniałych ludzi:loveu:.I nie piszę tego,żeby się podlizać,czy coś.Sami wiecie,że Furciaczek to wspaniała osoba:loveu:Furciaczek z mężem to kochani,ciepli,wrażliwi ludzie.Bartuś nie mógł lepiej trafić:)Jestem Nimi zachwycona i bardzo się cieszę,że mogłam Ich poznać:)Jeszcze raz dziękuję za wszystko:) Bartusiu kochany,potęsknisz ciut za mną(chyba),ale odpoczniesz od Kajcyny.Zresztą Furciaczkowie widzieli,jak Bartuś reagował na Kajtka i jak Kajtek na Bartusia:-(:shake: Teraz już będzie tylko lepiej:) [B]Iljova[/B]-super,że postarasz się odwiedzić Bartusia,zobaczysz jaki to fajowy psiak:)
-
Bartuś niedawno pojechał.I wiecie co? Przy Furciaczek byłam twarda,ale jak weszłam do domu i zobaczyłam puste miejsce Bartusiowe,to łzy mi się polały.To były łzy,no wiecie,takie,że człowiek zżył się z psiakiem i to z takim psiakiem,który był bardzo nieufny i jak w końcu zaufał,to sru z domu:-(.Ale też były to łzy szczęścia,bo nie wyobrażam sobie lepszych ludzi niż Furciaczek,którzy mogliby zaopiekować się Bartusiem. Furciaczku-dziękuję z całego serca,że zechcieliście wziąć Bartusia pod swoje skrzydła:loveu:No co ja będę więcej gadać-anioły,nie ludzie:loveu::)
-
[quote name='ataK']Też jestem na zaproszenie, ale pomóc nie mogę... Mam trzy szczylki na tymczasie... Będę zaglądać do biedaka. Szkoda, że ktoś się nie zlituje i nie weźmie na DT nie oglądając się na kasę :( Na karmę i leki by się uzbierało później, a tak - czekać na pełne deklaracje można jeszcze długo... ataK też jest mi szkoda,że ktoś się nie zlituje i nie weźmie na DT nie oglądając się na kasę:( No ja niestety odpadam,bo mam z litości 6 takich psiaków,wszystkie staruszki z minimalną szansą na DS(dwa są u teściowej,4 u mnie) Za kasę mam 2 psy i swoją rentę 400zł. Także wybaczcie,ale takie posty mnie rozwalają i proszę szukajcie Kolczykowi dt za karmę i weta.To tyle ode mnie.
-
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
Lionees replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
[B]Charly[/B]-co tu dużo gadać.DT Kasi Przystał,to idealny DT dla Płoszki.Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :) -
[quote name='EVA2406']Dorzucę 20 zeta i niech ogłoszenie pójdzie na Warszawę. Gdzie tam będziemy hrabiego gdzieś wysyłać ;) Kto jeszcze dorzuci??????[/QUOTE] Evuś-dzięki,super!! :) To i ja dorzucam 20 zeta,Martuś przyslij mi o 20 zł mniej i dawaj chłopaka na Warszawę :)