Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. szwankuje mi coś,bo cały czas mnie wywala z dogo:shake: dlatego teraz wkleję same fotki,opis będzie w dzień powitanie Kolczysia z Nestusiem:) Kolczyś to taki sirotek,ale juz jest coraz fajniejszy:) jak juz się troszkę ośmielił,to popił sobie wody,bo w podróży nie chciał i podjadł sobie nieźle:)
  2. No i krew mnie zalała:watpliwy:.A się napisałam,zdjęcia powklejałam i jak nacisnęłam,żeby zatwierdzić odpowiedź,to mi wyskoczyło-"przepraszamy,program przestał odpowiadać" Ożesz ty programie!:mad: Cała moja robota poszła w...cholere:-( No nic to,co nas nie zabije,to nas wzmocni...podobno:roll: Dobra,no to od nowa polska ludowa,lecę z fotkami i opisem...
  3. Już z Marmosią wszystko ustaliłyśmy:) Kolczyś dostanie od tej Kochanej Osoby Eukanubę:) Już jest zamówiona i pewnie we wtorek przyjedzie do nas:) Ależ ta dziewczyna działa ekspresowo! Marmosia-dziękuję:loveu: dobra,wklejam fotki chłopaczka,jeszcze chwilka:)
  4. Dziękuję!:) zaraz pójdzie pw do Ciebie no i zaraz biorę się za wklejanie zdjęć i popisanie co nieco o chłopaczku:)
  5. Dzięki,będzie dobrze:) No pewnie,że pomiziam,On sie tuli niesamowicie-co za pies! dzięki ataK :) Witaj Myszko:loveu: zaglądaj do nas,zapraszamy:) no zarzekałam się :p i widać co moje słowa warte:diabloti: Czekam na fotki Kajcyny,co robiła Furciaczek,potem wejdę do Kajtka i powrzucam swoje. :)
  6. Odebrałam Kolczyka od Lenki(ta kochana kobitka z mężem przywieźli 2 psiaki z Konina-Kolczyk do mnie,a Gucia miała odebrac Figu)i widziałam Gucia.Ależ to fajny psiaczek! Kontaktowy,bystry,całuśny,rozdawał buziaki Lence:) tylko biedniusi w tej swojej chorobie i niemocy.Ale będzie dobrze:) Już Tereska o to zadba:loveu:
  7. Mam już chłopaka!!! :),leki i umowę.zaraz napisze więcej ale teraz tylko powiem,że to okropny sirotek,taka pierdułka w stylu jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś takiego mnie masz.Kochany,poczciwy pies :) Widziałam Gucia,jak odjeżdżałam(bo wyjechałam po Kolczyka na trasę) około 20.50 to jeszcze czekali na Figu.O rany,jaki fajny psinek,jaki kontaktowy,jaki bystry :)tylko chorutki i biedniutki z tymi odleżynami i paraliżem,ech...
  8. Aniu,niestety nie.. Pomału wycofuję się z dogo,przyjeżdża do mnie jeszcze tylko staruszek Kolczyk z Konina i to jest koniec mojej bytności tu na dogo..także szukajcie dziewczynki i się targujcie,chociaż ciężko,bo dt na wagę złota,to i ceny raczej nie do zbicia..ale próbujcie
  9. [quote name='furciaczek']Bartus w domu dalej masakrycznie zestresowany, na probe wsadzilam go do kojca na zewnatrz bo na dworzu bardziej zrelaksowany. Aktualnie sie wyleguje na slonku bo sie lekko rozjasnilo. Wypilam sobie z nim tam kawe i nawet podszed do mnie zobaczyc czy cos smacznego moze w tym intrygujacym kubku sie znajduje:evil_lol: Potem go wezme do domku bo jednak noce chlodnawe a mlodziakiem to on nie jest. Mysle ze zaczniemy tez spacery z Promocja.[/QUOTE] Oj tak,smaczki,smaczki i jeszcze raz smaczki...zjadł u mnie tego tonę i efekty były,bo to łasuch jest niesamowity:loveu: Żeby nie ten Kajtek..ech...no ale Kajcyna tez kochana psina,a że terrorysta,no cóż...nie zamorduję go za to,chociaż ponoć morduję psy:diabloti: Fur-konto dawaj,ale już!!!:mad::loveu:
  10. [quote name='furciaczek']Skleroze to ja mam zaawansowana:evil_lol:[/QUOTE] No właśnie widzę:diabloti: Prosiłam o podanie konta przy odjeździe Bartusia,prosiłam potem na pw,a tu ni ma:p Furciaczkowa Kochana dawaj to konto,bo chcę Ci przelać pieniążki dla chłopaka.Od jutra będzie się z Tobą rozliczała Paulinken,bo Bartuś był u mnie od 23 października,czyli daj sygnał Paulince,to pieniążki będą do Ciebie leciały:) Rozmawiałam z Fur przez telefon o Bartusiu...tęskni chłopak,ale będzie dobrze.Musi być dobrze!:)
  11. Nie obraziłam się,no co Ty,ja nie z tych :) Tylko po obserwacjach na dogo wiem,jak łatwo wydaje się wyroki i osądza ludzi bez zgłębienia tematu...przykre to,bo przeciez wszyscy tu jesteśmy po to,żeby pomagać tym najbardziej potrzebującym i im więcej sie pomaga,tym bardziej dostaje sie po dupie...ech... ataK,to nie jest personalnie do Ciebie,tylko to są moje takie przemyślenia Czy się cieszy i ucieszy,to się zobaczy za jakiś czas;)Mam nadzieję,że będzie dobrze:) Kolczyk ma być u mnie około północy :) Dziękuje Wszystkim za pomoc dla chłopaka:loveu:
  12. [quote name='ciapuś'][COLOR=red][B]Mam bardzo przykrą wiadomość Nasza niezastąpiona ZUZKA ZMARŁA dzisiaj w nocy. Bardzo proszę o kontakt osoby odpowiedzialne za Oczkę mój tel 531-624-754[/B][/COLOR][/QUOTE] O mój świecie,tak mi przykro,jeszcze wczoraj pisała tu na wątku.....:(
  13. Przepraszam,że tak długo ale komp mi muli i jeszcze światło wyłączyli :-/ [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2005/005ywo.jpg[/IMG]
  14. [quote name='kora78']dostalam foto pregusa. mari mi wyslala. bylo napisane,ze reaguje na wolanie: asti. ale to rzecz sporna. wiemy,jak duzo zalezy od intonacji, a nie od slowa. jakby zgrac to foto z komorki...[/QUOTE] jak masz jakiś problem,to możesz wysłać mi mms-em,to wrzucę fotkę do siebie na komp i potem na wątek
  15. I ja dziękuję Wszystkim za pamięć o Kajtusiu:) U nas wszystko dobrze.dzisiaj była u mnie Furciaczek i zrobiła Kajtusiowi i reszcie psiaków profesjonalną sesję zdjęciową:) Także czekamy z niecierpliwością na piękne fotki kawalera :)
  16. [quote name='furciaczek']Nam tez bylo bardzo milo Cie poznac :) Szkoda ze tak szybko musielismy uciekac. I kawe robisz wysmienita :) Bartek poczatkowo zestresowany ale potem po prostu spal grzecznie. Po wyjsciu z samochodu poszedl na szybki spacerek, chetnie nawet sobie pozwiedzal...niepewnie bo niepewnie ale nie trzeba bylo go jakos zapraszac. Do domku wszedl normalnie, dostal troche papu, wody i kocyk i poszedl spac. Bede renatko czesto pisac, zawsze to troszke latwiej bedzie zniesc rozstanie...to najgorsze w calym tym tymczasowaniu ehhh[/QUOTE] Kochani-dziękuję,po prostu dziękujkę...
  17. O ludzie! Piszcie do Czarodziejki,tam jest raj dla takich psiaków,wiemy to wszyscy!
  18. Dzisiaj była u mnie Furciaczek,wzięła Bartusia i widziała jak Nesti(ten zazdrosny,niewidomy piesek) reaguje na inne psiaki i nawet na ludzi,którzy sie do mnie zbliżają.Nesti warczy i potrafi złapać zębami każdego,który się do mnie zbliży.Pozostałe psiaki olewają Nestusia i nie reagują na Jego 'zaczepki',ale i ja też nie dopuszczam do 'rozlewu krwi".Psiaki czekają,aż Nesti pójdzie spać lub po prostu pójdzie poleżeć na swoje posłanko i wtedy się do mnie tulą.Jeżeli Karwusia byłaby też taką przytulanką jak Nesti,to cienko to widzę...dlatego jestem za opcją pozostania Karwuni u Oleńki.W razie,gdyby Awit zdecydowała inaczej,to miejsce dla Karwusi u mnie czeka.Ale decyzja należy do Awit. Edit: Awitko,zadzwonię jutro wieczorkiem do Ciebie,bo dzisiaj jakoś nie miałam weny,żeby lecieć po doładowanie.
  19. [quote name='Iljova']Nie dziwię się to jest bardzo trudne, ... Trzymaj się, niech Ci pomoże świadomość że trafił do wspaniałego miejsca :) Ja będę musiała pokombinować i w przyszłym miesiącu postaram się pojechać do Furciaczek Zobaczę wtedy Bartusia i Zygmusia :-)[/QUOTE] No właśnie tylko to mnie trzyma,że Bartuś trafił na tak wspaniałych ludzi:loveu:.I nie piszę tego,żeby się podlizać,czy coś.Sami wiecie,że Furciaczek to wspaniała osoba:loveu:Furciaczek z mężem to kochani,ciepli,wrażliwi ludzie.Bartuś nie mógł lepiej trafić:)Jestem Nimi zachwycona i bardzo się cieszę,że mogłam Ich poznać:)Jeszcze raz dziękuję za wszystko:) Bartusiu kochany,potęsknisz ciut za mną(chyba),ale odpoczniesz od Kajcyny.Zresztą Furciaczkowie widzieli,jak Bartuś reagował na Kajtka i jak Kajtek na Bartusia:-(:shake: Teraz już będzie tylko lepiej:) [B]Iljova[/B]-super,że postarasz się odwiedzić Bartusia,zobaczysz jaki to fajowy psiak:)
  20. Bartuś niedawno pojechał.I wiecie co? Przy Furciaczek byłam twarda,ale jak weszłam do domu i zobaczyłam puste miejsce Bartusiowe,to łzy mi się polały.To były łzy,no wiecie,takie,że człowiek zżył się z psiakiem i to z takim psiakiem,który był bardzo nieufny i jak w końcu zaufał,to sru z domu:-(.Ale też były to łzy szczęścia,bo nie wyobrażam sobie lepszych ludzi niż Furciaczek,którzy mogliby zaopiekować się Bartusiem. Furciaczku-dziękuję z całego serca,że zechcieliście wziąć Bartusia pod swoje skrzydła:loveu:No co ja będę więcej gadać-anioły,nie ludzie:loveu::)
  21. [quote name='ataK']Też jestem na zaproszenie, ale pomóc nie mogę... Mam trzy szczylki na tymczasie... Będę zaglądać do biedaka. Szkoda, że ktoś się nie zlituje i nie weźmie na DT nie oglądając się na kasę :( Na karmę i leki by się uzbierało później, a tak - czekać na pełne deklaracje można jeszcze długo... ataK też jest mi szkoda,że ktoś się nie zlituje i nie weźmie na DT nie oglądając się na kasę:( No ja niestety odpadam,bo mam z litości 6 takich psiaków,wszystkie staruszki z minimalną szansą na DS(dwa są u teściowej,4 u mnie) Za kasę mam 2 psy i swoją rentę 400zł. Także wybaczcie,ale takie posty mnie rozwalają i proszę szukajcie Kolczykowi dt za karmę i weta.To tyle ode mnie.
  22. [B]Charly[/B]-co tu dużo gadać.DT Kasi Przystał,to idealny DT dla Płoszki.Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :)
  23. Awitko,przemyśl to i miej na uwadze,co mówiłam o niewidomym Nestusiu.Jeżeli Oleńka mogłaby byc dt dla Karwusi,to ja się dorzucę do kosztów pobytu
  24. [quote name='EVA2406']Dorzucę 20 zeta i niech ogłoszenie pójdzie na Warszawę. Gdzie tam będziemy hrabiego gdzieś wysyłać ;) Kto jeszcze dorzuci??????[/QUOTE] Evuś-dzięki,super!! :) To i ja dorzucam 20 zeta,Martuś przyslij mi o 20 zł mniej i dawaj chłopaka na Warszawę :)
  25. Pokerku,będę robiła taką instrukcję Awitce,to Tobie też wyślę na pw:) Bo póki co wytłumaczyłam Jej jedną opcję,a drugą opcję napiszę.Niedługo biorę się za pisanie,to Wam poleci na pw:) edit:napiszę to w dzień,bo Niunia moja malutka nie chce mi zejść z rąk,a jedną ręką jest mi niewygodnie pisać
×
×
  • Create New...