Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1637/011djg.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9444/016xve.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/425/015req.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5391/014wxw.jpg[/IMG] Dobra,starczy tego dobrego-odwiązuj mnie,NOW!!! [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2691/010tn.jpg[/IMG] Dostałam witaminki-MEGAVIT :) I pieniążki-dziękuję :) W lipcu przestałam dawać ArthroFos,wdrożymy w październiku(jeszcze mam,także nie jest potrzebny zakup).Przydałby się niedługo Canifos-we wrześniu.I to wszystko :) We wrześniu też założymy nową obróżkę(preventic),bo nam została po Księciu... Pozdrawiamy wszystkich sympatyków Layduni :):loveu: A jak mi kwiatki ładnie urosły od ostatnich zdjęć,te co są z jednej i drugiej strony drzewa :) Tylko,ze Dunia wlazła i połamała ciut,ciut ;)
  2. Jesteśmy,żyjemy i nawet całkiem nieźle się trzymamy jak na swoje lata-my obie z Dunią oczywiście;) :) Za tydzień minie rok i 3 miesiące jak Duśka jest z nami :) Dzisiejsze fotki dziewczynki :) Oczywiście jest wielce niezadowolona,że musi stać na smyczy,bo wstrętna baba(no ja)ją uwiązała i pstryko i pstryko po oczach i chce,żeby się jeszcze uśmiechać:mad:.No ale niestety inaczej nie da sie Duni obfocić,bo to torpeda jest:) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3715/003zxv.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4823/004kdr.jpg[/IMG] Proszę mnie odwiązać,natentychmiast,już!!!!! [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2334/006pdjy.jpg[/IMG] Nie? To nie-pocałuj mnie w...nos:p [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8839/007ozm.jpg[/IMG] No dobra.Będę tak miła i popozuję troszkę.Zobaczcie jaka jestem piękna,jaka postawa jak na wystawę :):razz: [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9559/009lnl.jpg[/IMG]
  3. Nowe fotki kawalera po lekkim obcięciu futerka :) Już Kajcyna tak zarósł,że sam sobie nadeptywał na sierść ;) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/397/002sf.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4886/004mjn.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5156/005gu.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/587/023lch.jpg[/IMG] Dostałam dla Kajtusia łącznie 79zł -DZIĘKUJĘ :)
  4. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7606/016wa.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2668/017dqh.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5856/018r.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/456/021th.jpg[/IMG] Później polecę na FB powklejać fotki :)
  5. Z lekkim opóźnieniem,ale jestem z nowymi fotkami :) [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1135/007edv.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7140/012mbv.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6706/013npd.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/478/014foy.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2622/015tz.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Iv_']Ta starowinka mieszka w budzie, na dworze?[/QUOTE] Może to tylko takie 'letnie' schronienie w dzień,bo od zawsze było powtarzane,że Kładzia mieszka w domu...
  7. [quote name='martka1982']reklamuj, reklamuj! już za długo siedzi:)[/QUOTE] Martuś,reklamujemy Go z Secią najpiękniej jak możemy,prawie wszystkie fotki co są na wątku powklejałyśmy na Fb,sporo ludzi Go udostępnia i tylko pozostaje nam czekać na domek :) Jeszcze dzisiaj powklejam nowe fotki kawalera :)
  8. [quote name='furciaczek']Jezu ciotki....lipa straszna bo u mnie dalej roboty, mieli skonczyc do sierpnia ale oni w polowie dopiero....:shake:[/QUOTE] Czyli wrzesień dopiero aktualny,tak Furciaczku?
  9. [quote name='juliaikamil']sorry, że wczoraj nie dałam znać, ale nie miałam czasu. mogę w poniedziałek - 15.08.11. jechać z Bartusiem. wg. netu w obie strony wychodzi ok. 400 (+/- 10 km), czyli jakieś 145,60pln - licząc cenę za jaką się dziś tankowałam, ciekawe tylko jaka będzie za tydzień :)[/QUOTE] Super!!! :) Daj mi Kochana na pw nr konta i imię i nazwisko,to przeleję 160zł.jak będzie trzeba więcej,to dam przyjedziesz po Bartusia,ok? powiedz mi tez mniej więcej godzinę o której byś była u mnie,bo muszę zameldować Furciaczek.:)
  10. Zerknijcie tu,czy to przypadkiem nie o naszą wątkową sunię chodzi? http://www.dogomania.pl/threads/212565-Sunia-Tosia
  11. Nestuś poszedł w świat na Fb,ludzie udostępniają wydarzenie :) Poczekamy,zobaczymy co z tego wyniknie-oby dobry domek:)
  12. [quote name='juliaikamil']mam na tylnym siedzeniu matę dla psa, i smycz do przypięcia psa do pasów[/QUOTE] O,to full wypas autko,przystosowane do przewozu psiego towarzystwa:) Super,może to i lepiej,że Bartuś będzie bez obcego człowieka obok siebie,mniej stresu dla Niego.Także czekam z niecierpliwością na potwierdzenie,czy wyjazd dojdzie do skutku i oblicz Kochana ile kaski Ci przelać.Wal śmiało-ja płacę ;),ratujesz Bartusiowi psychikę odwożąc Go do Furciaczek,a to jest bezcenne :)
  13. [quote name='juliaikamil']chyba bym mogła pojechać, ale dopiero w następny pon. - 15.08. ( z W-wy, ale oczywiście po kosztach) na 100% napiszę wieczorem, tylko czy pon. to nie za późno?[/QUOTE] Nie Kochana nie za późno,bo ja wyjeżdżam prawdopodobnie we wtorek (16.08.w nocy) także Twój termin byłby super :)Pisz wieczorkiem,czy byś mogła podjechać i ile kasy potrzeba,to jutro by poszła na Twoje konto :) Spadłaś nam z nieba-trzymam kciuki,żeby podróż wypaliła:) Edit: Tylko ktoś musiałby z Tobą jechać,żeby pilnować Bartusia
  14. [quote name='juliaikamil']dziewczyny przypomnijcie dokładnie jaka to trasa (skąd-dokąd)[/QUOTE] Ja-Sochaczew,Furciaczek-Ciechocinek
  15. [quote name='Iljova']O to chodzi Kajtek nie daje mu szansy wyjść z ukrycia, zdominował go i już. Czuję też, że Renatce nie łatwo się z nim rozstać, ale właśnie dlatego że jej na nim bardzo zależy to podjęła tą decyzję. Renatko mam chociaż trochę racji ? :-)[/QUOTE] Kochana masz 100% racji.Bartuś to grzeczny psiaczek,jeżeli chodzi o zachowanie to jest bezproblemowy,czyli idealny tymczasowicz...tylko ten Kajcyna Go zdominował i szkoda mi Bartusia,naprawdę...a to jak Bartek sie otwiera na ludzi jest bardzo wzruszające,jak ten psiak chce uczestniczyć w życiu domu,chce być głaskany,przytulany!!!.Ja zamykam Kajtka,żeby Bartuś choć troszkę się wyluzował,ale ten strach przed Kajtkiem zostaje,Bartuś się tuli,ale wzrok ma dookoła głowy,czy przypadkiem Kajtek gdzieś zza rogu nie wyleci.Ten strach jest silniejszy od Bartusia i dlatego Bartuś musi zmienić miejsce,żeby w końcu 'odetchnął pełną piersią'.
  16. [quote name='paulinken']Jest już jakaś szansa na transport?[/QUOTE] No właśnie Kochane pomyślcie coś o tym transporcie.To nie jest daleka droga ode mnie do Furciaczek,jakieś +/- 140km,pieniążki na transport ja wykładam,także nie ma zmartwienia,że trzeba szukać kasy.Proszę,niech ktoś pomoże poszukac transportu,kurcze najlepiej w tym tygodniu,bo w przyszłym szykuje mi się wyjazd na 10 dni i mnie nie będzie a chciałabym być przy oddawaniu Bartusia.Jeżeli Barti nie pojedzie teraz,to dopiero na początku września...szczerze mówiąc wolałabym teraz,niech ta psina wreszcie odpocznie od terrorysty Kajtka
  17. Już jestem :) Troszkę się ogarnę,to porobię nowe fotki Kajcynie naszemu :)
  18. Już jestem:) Troszkę odpoczęłam,psiaki tak mnie zwitały,że aż mi łezka poleciała ze wzruszenia...kochane moje psiska.U Nestusia wszystko dobrze:) Troszkę sie ogarnę,porobię fotki i powstawiam i polecę tez na FB zobaczyć co tam słychać w wydarzeniu Nestulinki :)
  19. [quote name='juliaikamil']i po urlopie, mamy nadzieję, że wypoczęłaś... ale Bartuś się przyzwyczaił i przywiązała do Ciebie... fajnie, tylko teraz przeprowadzka...[/QUOTE] Wiesz...z tym wypoczynkiem to tak pół na pół.Fizycznie na pewno tak,ale psychicznie człowiek ciągle był w domu z psiakami,chociaż wiedziałam,że są pod dobrą opieką.Ale człowiek mimo wszystko ciągle myślał,bo to przecież staruszki są...dzisiaj względnie zdrowy,jutro coś dolega.No ale moim starowinkom na szczęście zdrówko dopisuje :) A Bartuś faktycznie bardzo się przywiązał i to okazuje :) Ale uwierzcie mi zmiana miejsca mimo,że najpierw może okazać się znowu dla Niego przeżyciem,to jednak wyjdzie mu na dobre
  20. Już jestem:) Znowu kwitnie jakaś cholera,bo Dżeruś zaczyna się podgryzać.Dzisiaj polecimy na zastrzyk.Oj ten nasz Dżeruś...ale tak poza tym ma się dobrze,humor dopisuje,apetyt dobry,tylko latek przybywa...jak nam wszystkim zresztą,ech
  21. Juz jestem :) U Bartusia wszystko dobrze,ale się ucieszył jak mnie zobaczył:) Aż podskakiwał i szczekał i się przytulił! No ale Kajtek tez przyleciał się cieszyć i Bartuś zniknął pod ławą :( Troszkę sie ogarnę i porobię fotki. Rozglądajmy się za transportem do Furciaczek,pasuje mi każdy termin,bo jestem w domu cały czas.
  22. [quote name='Secia']pies jest słaby bo jest zatruty moczem :-( a czasu nie ma wiele. Potrzebuje ciszy i ciepła i diety RYGORYSTYCZNEJ jakościowej i ilościowej Dokładnie tak...dieta,leki,spokój to podstawa.Miętusio jak był u mnie przez pół roku,to był dopilnowany ze wszystkim i na czas.Wyniki też miał kiepściuchne,ale pomalutku się poprawiały,najpierw co 2 tyg sprawdzałam wyniki,potem raz w miesiącu i chłopak naprawdę wyzdrowiał.Wyniki miał książkowe! Miętusek był sporo młodszy,bo miał troszkę ponad 10 lat i choroba nie poczyniła wielkiego spustoszenia w organizmie.Dinguś jest ho,ho starszy i dlatego tak szybko organizm się wyniszcza i osłabia i pewnie już nie wyzdrowieje.No ale podstawą jest ścisła nerkowa dieta i leki. Ja na jakiś czas zawieszam swój dt,bo sama się posypałam fizycznie,a przede wszystkim psychicznie.Muszę się posklejać.Trzymam kciuki za Dingusia i przesyłam dobre myśli,bo nic innego nie mogę zrobić.
  23. Kochane,dziękuję za wszystko! Jutro wyjeżdżam na troszkę,bo muszę odpocząć.Psiaki zostają z moim starszym synem,mężem i teściami,a Kajtek nawet tego nie odczuje,że mnie nie ma,bo on i tak jest pana a nie mój ;) Buziaki,jak wrócę,to się odezwę
  24. Kochane moje dziewczynki...wyjeżdżam na troszkę odpocząć fizycznie a przede wszystkim psychicznie.Psiaki zostają z moim starszym synem,mężem i teściami,także krzywda im sie nie ma prawa stać. Bartuś jest kochany,Furciaczku będziesz miała z nim dobrze,bo to miła psina jest i coraz bardziej pragnie zakolegować się z człowiekiem.Wiem,że u Ciebie będzie to możliwe. Przewidujemy wyjazd Bartusia do Furciaczek koło 7-8 sierpnia.Jak wrócę to się odezwę i tu i do Furciaczek i będziemy wszystko zapinać na ostatni guzik. Pozdrawiam Was
  25. Dziękuję Kochane za odwiedziny u Dżerusia Jutro wyjeżdżam na kilka dni,muszę odpocząć przede wszystkim psychicznie a i fizycznie troszkę też.Psiaki zostają z silną ekipą,czyli starszym synem,mężem i teściami,także psiaczki będą pod dobrą opieką. Nowe fotki kawalera...umachany Dżeruś z towarzystwem(towarzystwo gdzieś leci z różnych stron działki i akurat ich nie widać) leci do domku [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8607/006xoj.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4524/007hqx.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9200/009nwk.jpg[/IMG] Oooo,tu wystaje 'kawałek' towarzystwa Dzerusiowego [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5015/010gwe.jpg[/IMG] Buziaczki dla Wszystkich,jak wrócę to się odezwę,pa
×
×
  • Create New...