Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Malutki skarbek !!! ślicznota:loveu:
  2. Jogi zdjęcia super,no i w ogóle szczęsliwa psina :loveu:
  3. Malutka Celinka zabrana około 4 tyg.temu na widok meżczyzny sika .Uciekła koleżance gdy na ich drodze stanał robotnik w zielonym uniformie ........ Nawet jej męża się panicznie boi ,pomimo ze ten się bardzo stara:roll:
  4. jejej,jakie filmiki na stronie schronu ,pan asystent ma szansę zostać gwiazdą .Jak miło popatrzec :evil_lol:
  5. biedaku jestes taki fajny ,modle sie abys znalazł dom.
  6. jak o a bidna sie czuje ,goi się ?
  7. Fionka jest przykładem psiej tragedii ,bo jest od szczeniaka w schronie i nigdy nikt sie nia nie zainteresował ,do teraz. jej szczęściem w nieszczesciu jest to ,ze jest na wybiegu otwartym tam jest kilka bud i zawsze zdaży do którejś zwiać . Jeszcze jak byłam na wolontariacie dobrze ją obserwowałam ,bardzo pragnie człowieka jednoczesnie bojac sie go .Ale to mały problem ,to bardzo miła i spokojna sunia ,zawsze uległa .Doskonale odnajduje sie w sforze ,zawsze wie kiedy ma sie wycofać .
  8. jesli dobrze kojarzę to sunia bardzo przyjazna ,troszke zdominowana ,ale bardzo fajna jest
  9. Ania jak tam sytuacja w domu ?radzisz sobie z ta sfora .Ma luna allegro bo mi sie nie chce sprawdzać wyżej:oops:
  10. uwielbiam twoje zdjecia marlena !! Czy wokal boi sie innych ludzi?
  11. jestem juz ,sory miałam wesele . Pati ale fajne zdjecie dałaś jej bródka ,miodzio!! DZwonił ,ktoś z ogłoszenia?
  12. dzięki za tekst do allegro .fajny;)
  13. Mamy na to potwierdzenie ,ze na bieżąco biedak nie dosypia tylko czyta i czyta ,Sledzi i tworzy domysły w swojej wyobrażni . Ciekawe czy czyta wiecie gdzie ,czy tam nie potrafi wejść ?:diabloti:
  14. Dobrze ,bardzo dobrze .Wycisnął mi łzy .Tylko jeśli mogę doradzić to do allegro dałabym troszkę krótszy tekst ;)
  15. Ania twoje zdjęcia ,wiesz co spowodowały zlituj się .:placz:
  16. Przykro mi ale le nie mogłam być ,postaram się na dniach :oops:
  17. Lady dzięki z pomoc;)
  18. No super ,piesek przytulanka:multi:
  19. JAK SIEDZIAŁ U MNIE W KONTENERKU I CZEKAŁ NA TRANSPORT ,TO JA CO CHWLĘ ZAGLADALAM DO NIEGO ,MIAŁ TAKIE OCZY WŚCIEKLE PATRZĄCE NO I OCZYWIŚCIEE WARCZAŁ I SZCZEKAŁ ,POMYŚLALAM BIEDAKU ZMIEŃ SIE DLA SWOJEGO DOBRA -----A TU PROSZĘ JAKI UGRZECZNIONY CHŁOPACZEK NAD JEZIORKIEM ,wSPANIALE :loveu:
  20. TAK ANIA TO MOJA STARSZA W AWATAKU BYLA .A TAK SOBIE JA WSTAWILAM .ALE JUZ MUSIALAM WSTAWIC Y POWROTEM MOJA UKOCHANA FUNIE,OBOK DORA,NIESTETY MYCHA NIE DOSTAPILA TEGO ZASZCZYTU:razz: ANIA JA SIE MODLE O DOBRY DOM DLA LUNY:roll:
  21. gONIA TY JAK SPRAWDZISZ TO JUZ MUCHA NIE SIĄDZIE :razz:
×
×
  • Create New...