-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
AHA ,MARIKA tO MOJA KOLEZANKA ZALOGOWAŁA SIĘ NIEDAWNO. nIESTETY, WZIEŁA JUŻ PSA cELINĘ ZAMOJSKĄ . -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
JAKĄ mARIKĘ ? -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
To co zmieniać tytuł .:roll: -
Imię jest swietne A moze by jej tak wirusówki zrobić ?
-
matka chrzestną jest Torusia ,to ona zabrała ja ze schronu . pati napisz ,ale chyba juz trzeba zacząć ją ogłaszać im szybciej tym lepiej . Jeśli tak ,to poprosze kogoś . Ona ma cudna czarną bródkę ,jak koziołek .:lol:
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Pati C wozi psy ,no ale trzeba jej będzie zapłacić . -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Jestem ,jestem .Oczywiście ,ze to super pomysł ! tylko jeśli cos u nas sie przedłuży z Dt i przesunie się termin to co z nia Malagos zrobisz , Bo musimy niestety to tez wziąć pod uwagę .Aha ,nie mogę pomóc finansowo teraz .:oops: Rodzice Maciusia jeżdzą czesto do Warszawy więc moge zaraz zadzwonić i zapyać .Tylko co bedzie jak Malagos będzie musiała wyjechać ?a tu nie będzie jeszcze wolnego miejsca ? -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Kasia podlicz wszystko i dodaj 2 razy transport Diabełkowa przeleje Ci na konto,,jechałby pewnie w poniedziałek ,Godzinę ty ustal skoro mozesz go przywieżć . ja jadę na zjazd Emira do Warszawy ,wiec dopiero w niedzielę w nocy tu zajrzę. -
Zibi ,ale podróż przed toba ;)
-
....amen.....
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Nie mamy na nią kasy na hotel :shake: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia !! -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Kasia ,ja wiem tak tylko zapytałam :oops: Jak umawiamy się na odbiór Mańka ? czy wy za zwrotem go przywieziecie ,czy w poniedziałek ktoś od nas ma go przywieżć ? -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sunia z bródka zabrana !!!!!!!Jedzie z nami jutro do Warszawy :loveu:do DT -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Wiesz wydaje mi sie ,oczywiście nikogo nie oceniam ze jeśli ona jest taka skrupulatna to jeżeli Wiluś zachowa sie nie zgodnie z jej oczekiwaniami to co ? -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Anita ,bo ja mam inny tok myślenia jak biore psa ze schronu to biorę go po prostu z całym dobrodziejstwem inwentarza i dla mnie nie mają znaczenia takie rzeczy o które pytała po prostu :roll: [I].zapewne poza zaletami ma jakieś wady, które mogły się ujawnić w DT, chciałabym je znać:smile:, czy można dać jednoznaczną odpowiedz na takie pytanie ? [/I] -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Mam chętną dogomaniaczkę na sunie z bródką ,jeśli uda sie ją zabrać ze schronu w godz 11-14 będzie uratowana,pojedzie z nami do Warszawy jeśli jeszcze jest w schronie ....... -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jest cudowny ,zdjęcia piekne .Jakiś brzask poranka i nadzieji z nich bije -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
''Miłośnicy cycków, az mi niedobrze. '' zacytowałam ostatnie zdanie z wypowiedzi Kuny ,tzn ,pewnie córki Kuny która wybiera się na weterynarię . Czy dla Ciebie czułe określenie psa leżącego w fajnej wyluzowanej pozycji jest niestosowne ? Ja myślę ,ze masz problemy ze sobą i okazywaniem uczuć i jesteś osoba która jest zimna jak lód ,moze zastanów sie z tą weterynarią :cool1: Tam trzeba mieć powołanie i uczucia...... -
ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom
funia replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam dzisiaj ,naprawdę pamietam i nie trzeba mnie wypisywać .Po prostu dopiero pod koniec miesiąca mogę . -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
diabełkowa po niedzieli trzeba przelać Muurce kaskę ,:cool3: KASIA ,ZAPYTAM TYLKO NIEŚMIAŁO :oops:,CZY NA MANIUSIA NIE MA MIEJSCA U CIEBIE DO ZNALEZZIENIA DOMKU . wIEM ,WIEM ZE UMOWA BYŁA INNA .TYLKO PYTAM :cool3: KTO PYTA NIE BŁADZI :razz:,JAKBY CO TO SIE NIE WSTYDZ TYLKO PISZ ,DEKLARACJE MAMY TO DAMY RADĘ;) -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ania zdjęcia zajefajne :loveu:jak w praktyce wychodzi to mieszkanie z Luną .:oops: ciasno i upierdliwa ,czy dajesz radę -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kuna przyznaje ,nie wysłałam ci zaswiadczenia o wyniku zeskrobin z Zamościa bo po prostu zapomniałam ,Ale przeciez przeczytałam Ci tą opinię przez telefon i powiedzialaś ,ze ok. Jeśli trzeba to ja prześlę ,bo tam wet podpisał się ze nic na skórze nie ma :shake: Więc nie pisz o grzybicy . Nie martw sie tez o ewentualny portfel osoby chetnej na lune ,bo nie takie pieniadze sie zbierało na chorego psa . Przykre to znowu czytac o tym w jaki sposób piszesz o Lunie ,wejdz prosze na wątki Murki i zobacz jak pieknie pisze o psach , -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Beata ona nie jest zdesperowana ona jest totalnie nie dająca sobie rady i nie potrafiąca sie przystosować .Bo jesli inne psy po jakimś czasie sie przyzwyczajaja to ona od zimy nie wychodzi z budy i strasznie sie boi ,,,jak ona tam dostaje sie do miski to straszne :placz: -
Ja bym nie ryzykowała bo przypomni jej sie i bedzie tesknic.