-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Psi ideał - czyli mała Coco już w DS we Wrocławiu:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę !!! Trzeba tej drugiej tez szukać domu . Obydwie wynalazłam w boksach ogólnych wychudzone i przerazone ,więc ten wybieg do którego je zabrałam dał im szanse na przezycie a coco na domek . Jedna z nich juz dzisiaj nie pamietam która miała pogryzine gardło i pokrwawione futro była gryziona i wtedy właśnie jak zobaczyłam z jakimi sukami ona siedzi trafił mnie szlag ,była tam nawet rotka agresywna :mad: zajebisty dobór w boksach ,no ale zawsze to jakas walka z zagęszczeiem w boksie ...... -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Kto zrobiłby allegro :oops:Niech sie nie wstydzi ,.,, -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
To jest juz perfidia ,zeby liczyć stonce pieniądze po prostu straszne . Miej odwagę Kuna i popatrz w lustro ,przecieez chciałyśmy wpłacać więcej pieniędzy ,powiedzialaś ze ich nie potrzebujesz -------To o co Ci chodzi!! Jaka jest różnica między wyrzuceniem a zabraniem skoro skutek był taki ,ze natychmiast kazałaś przychodzić po psa.,wiedząc ze nie ma jej gdzie umieścic i to jest troska nad psem ze schronu . -
Fajna ta jej bródka:razz:
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mogłam byc u niej ,.Trudno jest sie wstrzelic w te godziny otwarcia 11-14:shake: kto moze byc w schronie o tej porze emeryt ,bezrobotny albo rencista .Ale nie wiem czy rencista doszedłby tą drogą bo jest koszmarna ...... -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Jeśli uda mi sie dzisiaj pojadę do niej ,Amiśku czekaj :placz: -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Już uzgodniłam z malagos ,ze Ami jedzie do niej po 20 lipca . Teraz musimy ją wyciągnąć i gdzieś przetrzymać przez ten czas .Tak to bez sensu wieżć ją na 2 tyg .i stresować sie czy zdążymy ja zabrać .Czyli potrzeba jej szybkiego tymczasu na miesiąc ...... No to do dzieła . -
Pati czy to allegro juz zrobione od lady swallow?
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ania jak dobrze ,ze ty tam jesteś !!! Gdybym była blizej mialby odemnie calusy i spacerki ..... Jesli ,któryś z moich opłacanych pójdzie do domu to dołoże na hotelik;) -
ALE CUDOWNE ZDJECIA :loveu:
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
wiem ,ze moze wam sie wydawac ze zwlekamy ale mamz juz kilka psow na dt i boje sie ,ze to nas przerosnie i nie damz rady w czas tego pozbierac .sunie moge zabrac w kazdej chwili tylko gdzie ja dam po 20 czerwca to jest bol :roll: Jesli u nas cos sie przedluzy i nie da rady ja wziac 20 czerwca to kto mi w tym pomoze i gdzie sie ja umiesci Ja juz trace glowe :shake: Pomozcie bo zwariuje ,malagos czy 20 czerwca to termin ostateczny_-:oops: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
super!!!!!! -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dzisiaj z Murka o Łatusiu ,bardzo go chwaliła ;) -
,ale imie Gienia :crazyeye:Teściowa moja ma to samo ,juz mi się jakoś zle skojarzylo.... Helga też pisała ,ze Ada miała ucieczki i po kilku godzinach bezbłędne powroty,ale to do czasu.....
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
u nas została jedna wolontariuszka ,która lata i robi zdjęcia pani Moniczka ,druga Pani kasia która swoją postawą pokazała ,ze można sie nawet z panem Ł. dogadać i swój cenny czas poświęcić na wożenie taczek z gównami i sprzątanie oraz inne prace nie związane z resocjalizacją psów:angryy: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
jak z szukaniem Ds ,prosimy o ogłoszenia ? -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Manius troche spogladał z żalem na Murke jak wsiadała do samochodu .Przykro było na to patrzeć:-( Biedak ,no dobra to szukamy pelna parą domu dla niego .Tylko musi to byc juz jego ostatni domek bo ile on biedak jeszcze wytrzyma . Prosze ,kto moze zrobić ogłoszenia :oops: A mnie było jeszcze bardziej miło poznać Murkę -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
No to nie wiem teraz jakk to ma być .. -
Niestety wyrzucono nas z wolontariatu i nie mamy zadnej wiedzy jaka była historia Fifki:shake:
-
BLAZEN :p,Ciekawe czy ćmokały odpowiednio bo ja jak ćmokam to psy sie zaraz gryzą ....
-
Stoneczko myślałam ,ze padnę skąd to wytrzasnęłaś:crazyeye:
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
czekaj Anita ,Marta sie odezwie pisałam do niej -
Pati zapomniałam napisać ,ze zdjęcia są piękne:loveu:
-
Napisałam do ladySwallow ,o allegro .