[quote name='majka50']Tak strasznie się cieszę Funia ,że wyciagnęłaś go ze schroniska.:multi: Czy w lipcu jedzie do mariamc.?????? Jeżeli tak to będzie razem z Albertem. To jest wspaniale miejsce. Widziałaś foty na wątku Alberta????????[/quote]
wiesz ,chyba nie pojedzie bo mamy od 1 czerwca wolne miejsce na tymczasie w zamościu i tam będzie czekał do znalezienia domu .
Ale nie mówię ze nie, muszę uzgodnić z wszystkimi;)