Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. szczeniak juz odebrany ode mnie jakies 40 minut temu .
  2. aMI JUTRO BEDE W SCHRONIE ,NA CHWILE .mOZE UDA MI SIE ZROBIC ZDJECIE
  3. JEZU I CO MALAGOS ,ZIELE WEZMIE:crazyeye:BYŁOBY SUPER
  4. Kasia jakie piękne zdjęcia ,to całkiem inny Maniuś .Jakie piękne oczka i szpanerski łańcuch na szyi :cool3: Zrobił sie chłopak super:eviltong:
  5. Ami tak myslę o tobie i bezradnosc mnie dobija:shake:
  6. zero odzewu w spr. sprawdzenia domu:cool1:
  7. powysyłałam czekam na odpowiedz ,Telefon nie odpowiada :roll:
  8. trzeba sprawdzić dom w Wojciechuwce koło Mińska Mazowieckiego
  9. Marta da mi namiar i trzeba disiaj koniecznnie porozsyłc do osób aby spr.dom odezwe sie pózniej
  10. mOJA KOCHANA fIONKA DZISIAJ POLIZALA MNIE PO RĘCE JAK JA GŁASKAŁAM PRZEZ SIATKĘ
  11. :roll: TRZEBA ZAWIEŚĆ SZCZENIAKA DO sANDOMIERZA ,KTO MÓGŁBY POMÓC
  12. BYŁAM DZISIAJ W SCHRONIE ,BIAŁY JEST W INNYM MIEJSCU .CHOWA SIĘ ,ALE PRZYNAJMNIEJ WIDZI LUDZI :roll:
  13. Co wy na to jakby jej dać na imie Ami :cool3:
  14. Potrzebny tymczas na gwałt ,do 20 czerwca bo wtedy się zwalnia u nas i ja weżmiemy .Tylko pytanie czy ona to wytrzyma . Proszę kto moze dać jej tymczas !!!!
  15. Ta bidę wrzucili na ogólne boksy ,byłam tam dzisiaj i się załamałam .Stoi przerażona ,suki sie o nia obijaja a ona stoi i stoi i nie wie jak ma żyć .Nawet zdjęc jej nie dało się zrobić .Gdybym umiała na you tube wrzucić nagranie to zobaczyłybyście jak to tragicznie wyglądało !!!!:placz:
  16. Beata zaraz mi tu zmieniaj tytuŁ watku <celinka juŻ we wspaniaŁym domku !!!!!
  17. [URL=http://img33.imageshack.us/my.php?image=dsc01414640x480.jpg][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1649/dsc01414640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. Celinka to sama słodycz juz możemy im wszystkie zazdrościć ,ze to one ją maja a nie żadna z nas;) ale resztę o niej napisze juz Ania bo jest zalogowana na Dogo :razz:
  19. [URL=http://img36.imageshack.us/my.php?image=dsc01412640x480.jpg][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9855/dsc01412640x480.jpg[/IMG][/URL] To juz w domu ze swoją młodszą Pania Kasią Kasia dbaj o Celinkę :razz:
  20. [URL=http://img193.imageshack.us/my.php?image=dsc01410640x480.jpg][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9356/dsc01410640x480.jpg[/IMG][/URL] To juz Celinka za bramą schronu!!!!!!!!!!!:laola::laola::laola:
  21. Celinkę wzięła moja bardzo dobra koleżanka ,pracowałam nad nią kilka dni i chyba widac mam ku temu zdolności bo dziś rano Ania dzwoni i mówi jedziemy po nią bo od 3 w nocy nie śpię tylko o niej myślę :lol: Zdjęcia potem .Czekajcie cierpliwie bo są fajne:loveu::loveu:
  22. czyli w sumie jest 300zł sory za zamieszanie:oops: Kuna jestem w szoku ,zmieniasz znowu zdanie . Zmieniam tytuł wątku ,nie moze Luna być w takim hotelu Poziom twoich wypowiedzi jest żenujący .
×
×
  • Create New...