Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Gdzie będzie po tych sześciu dniach jak się nic nie znajdzie ? Bo juz sie pogubiłam :roll:
  2. świetny Baner zaraz skopiuję
  3. zaraz siadam do wysyłania zdjęc fantów na bazarek
  4. Agnieszka ona jest chora ,pamietasz rozmawiałyśmy juz wcześniej o tym
  5. poprosze dankę1234 o banerek bez tego ani rusz.
  6. Majga banerek jest w moim podpisie
  7. LIpizzan pozdrawiam gorąco i nie moge już doczekać się tej adopcji:razz:
  8. Tereso robię wszystko zeby już niedługo zacząć ,śnieg i wiatr zrobił robote .Zobacz\[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/URL]
  9. Na uruchomienie psiego hotelu ........:razz:
  10. Jak najbardziej jestem za ...
  11. Aha i sterylki raczej w sobote bede planować bo pózniej mam 3 dni wolne ,ide do pracy dopiero we wtorek .Zawsze ,noie pracuje w poniedziałki .
  12. Na razie bez żadnej kasy Ok ? Niech ktoś ją trzyma a dopiero pózniej jakoś to dogadamy .To nie priorytet w tej chwili . Jeśli chodzi o sterylke ,zrobie ja ale nie w lutym kiedy wszystko sie dopina . Posterylkowe będą w domu .Jest przygotowane miejsce koło kaloryferka w przedpokoju . Ale zasada taka jedna sterylka jedna sunia ,dopóki szwy nie bedą zdjęte nie bedę sie podejmowć opieki nad nastepna bo to wielka odpowiedzialność . Z resztą tak jak pisałam do czerwca pracuje też jeszcze w firmie ,bedę więc w hoteliku od wtorku do soboty rano i po po 16 a w ciągu dnia moja rodzina . Posterylkowe tylko i wyłącznie pod moja opieka
  13. Mam dobrą wiadomość droga odgruzowana ( odśniezona ) ,powinno to pójsc teraz\szybko. Módlcie się o brak śniegu i wiatru to Frodo szybko wyjdzie do mnie;)
  14. Piesku co tam u Ciebie dzisiaj ?
  15. Jest podgryzana i woli pewnie siedziec w budzie ,poza tym u nas dzisiaj przerażliwie zimno było i nie wszystkie pieski sie pokazywaly .Ale ja naprawdę rzadko mozna zobaczyć ,bardzo sie boi .... O lekarzu i leczeniu w schronie nie ma o czym mówic
  16. o jezu to tym bardziej trzeba ja zabierac .Ona jest bez szans
×
×
  • Create New...