Na razie bez żadnej kasy Ok ? Niech ktoś ją trzyma a dopiero pózniej jakoś to dogadamy .To nie priorytet w tej chwili .
Jeśli chodzi o sterylke ,zrobie ja ale nie w lutym kiedy wszystko sie dopina .
Posterylkowe będą w domu .Jest przygotowane miejsce koło kaloryferka w przedpokoju .
Ale zasada taka jedna sterylka jedna sunia ,dopóki szwy nie bedą zdjęte nie bedę sie podejmowć opieki nad nastepna bo to wielka odpowiedzialność .
Z resztą tak jak pisałam do czerwca pracuje też jeszcze w firmie ,bedę więc w hoteliku od wtorku do soboty rano i po po 16 a w ciągu dnia moja rodzina .
Posterylkowe tylko i wyłącznie pod moja opieka