-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No w końcu karma jest . Heniek bryka jak zwariowany a wiecie dlaczego /Bo Patka ma cieczke .Jest tak upierdliwy ( pomimo braku jajec ) i kochliwy ze juz momentami musze go ofukac . Nawet mu biedakowi cały instrument wypada na wierzch ....Cały ,calutki .A ,fe:oops::crazyeye: -
[quote name='Lara']Przepraszam, juz znalazlam :-) Zuzia jeszcze w schronie? jak sie miewa? Moze ma nowe zdjecie?[/QUOTE] Lara postaram się o info .
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Czarusia została zapoznana z reszta psiaków .Czuje się w wiekszej grupie troszkę zagubiona . Psy nie interesują jej wogóle ,suki ignoruje.Nie potrafi bawić się z psami .Jest jakby to powiedziec ....Po za tym wszystkim . Chodzi za mna krok w krok i sprawdza czy jestem/ jak zobaczy ,ze jestem pokazuje jak bardzo się cieszy i pytająco patrzy czy czasem nie odejdę .Kocha się przytulac i całowac .Bedzie wielkim skarbem dla swoich ludzi . Czysta w boksie . Dzieci ignoruje .( rzekłabym nawet,ze schodzi im z drogi ). Nie rzuca sie na jedzenie .Je długo i na raty .Aczkolwiek dwa karmienia rano i wieczorem zjada . -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No i jak ??????????? -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Handzia prosiła abym przekazała ,ze Jowita jest po sterylce i jest ok .Więcej napisze wieczorem jak wróci z pracy . -
[quote name='Merys']Ryjek? :D Widac, ze Perelka odzyla, skoro juz tak rozrabia, to ciekawe co sie bedzie dzialo za jakis czas:evil_lol:[/QUOTE] Tak Ryjka ....Zapomniałam jak sie nazywał:evil_lol:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
A ,może by tak skrzyneczke częściej oprózniać co ?:cool3: Ciekawe kiedy na wizytę się umówią ....Siedzę jak na szpilkach ..... -
I na dzień dobry Wercia !!!!
-
Uśmiałam się z tej kleptomanki .Wiecie kogo ona mi przypomina z tego zdjęcia powyżej ? Była taka bajka dla dzieci Muminki i tam był zwierzak podobny do Perełki .Identyczny .
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czekajcie bo ja juz nie wiem Bo Anita mi nie odpisała .Czy dostała numer do Pani bo miała zapchana skrzynke i jej zostawiłam numer w profilu . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Tayka powynosiła wszystkie nasze buty do sadu ....łącznie z cięzkimi drewniakami ....Ale ma radochę . -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Basiu trzymam kciuki i sercem jestem z wami . -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
O kurde ....Ciekawe jak psiak dzisiaj ... -
TO dobrze ,ze ma zapas pieniedzy .Nigdy nie wiadomo kiedy pies pójdzie do domu i jakie jeszcze będa wydatki .Z nadmiaru głowa nie boli .
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czy Anito dostałaś numer tel.do Pani? -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p5152014.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9623/p5152014.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Soniu nie dam rady dzisiaj wrzucic wszytkich zdjęc ,wybrałam z ponad 60 te najlepsze ..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p5172151.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4200/p5172151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p5172141.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4540/p5172141.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p5172131.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2253/p5172131.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/p5172182.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7335/p5172182.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tchnęłaś we mnie wiarę ..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
.Pani nie powiedziała ,ze siedziałby cały czas w budzie ,jej pies jest i w domu i na dworze .Tak samo byłoby z Hunterem . On nie jest psem kanapowym uwierz .To pies ,którego wcześniej miał myśliwy .....Wiem to bo wiele mi na to wskazuje ...Hunter moze gdyby ktoś miałby go w domu to szybciej byłby zwrócony z adopcji niz by poszedł ( tak sobie gdybam ).On nie jest słodką zabaweczką tyllko psem ,ktorego rozpiera energia on aż tryska jej nadmiarem .Ten pies nigdy nie leży ( sory na sekundę na ławeczce )Nie wyobrażam go sobie tylko w domu ....On jest w swietnej formie i jak najbardziej sie nadaje .Musimy sie pogodzic ,ze Hunter to nie malutki grzeczny piesek do domku ...To wulkan ....A nie kazdy poradzi sobie z taka ekspresją charakteru w domu .Więc dla mnie taka opcja jest optymalna .Wyzywa sie na dworze a w domu pomieszkuje .Wraz z rozwojem sytuacji kto wie czy nie stanie się ukochanym pieskiem Pani i bedzie np.Na stałe w domu ? Nie wiem tak myśle ...I tak jak pisłam wczesniej buda to nie koniec świata .Moja sunia ja miała fakt ,ze spała gdzie chciała a w domu była kilka razy na dzień nie sprawił ,ze zyła mniej komfortowo czy gorzej ..... Ja nie piszę aby brac co podleci ,ale wiem ze z domem świadomym wzięcia go z całym dobrodziejstwem inwentarza( oraz choroby bo nie wiadomo jak sie potoczą jego sprawy zdrowotne )bedzie ciezko .A Pani wydała mi się Ok . Poczekajmy do wizyty . Pani mówiła ze psy w zimie przy kilkustopniowym mrozie mieszakają zawsze w domu . -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] Zapraszam , -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] Zapraszam na kolejny ( tym razem szybki ) bazarek dla Perełki .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] pROSZE ,MOZE COŚ KUPICIE !!!! -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] zAPRASZAM NA MÓJ SZYBKI BAZAREK DLA PEREŁKI ,KTÓRA JEST CAŁA ŁYSA !!!!!!