Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. No w końcu karma jest . Heniek bryka jak zwariowany a wiecie dlaczego /Bo Patka ma cieczke .Jest tak upierdliwy ( pomimo braku jajec ) i kochliwy ze juz momentami musze go ofukac . Nawet mu biedakowi cały instrument wypada na wierzch ....Cały ,calutki .A ,fe:oops::crazyeye:
  2. [quote name='Lara']Przepraszam, juz znalazlam :-) Zuzia jeszcze w schronie? jak sie miewa? Moze ma nowe zdjecie?[/QUOTE] Lara postaram się o info .
  3. Czarusia została zapoznana z reszta psiaków .Czuje się w wiekszej grupie troszkę zagubiona . Psy nie interesują jej wogóle ,suki ignoruje.Nie potrafi bawić się z psami .Jest jakby to powiedziec ....Po za tym wszystkim . Chodzi za mna krok w krok i sprawdza czy jestem/ jak zobaczy ,ze jestem pokazuje jak bardzo się cieszy i pytająco patrzy czy czasem nie odejdę .Kocha się przytulac i całowac .Bedzie wielkim skarbem dla swoich ludzi . Czysta w boksie . Dzieci ignoruje .( rzekłabym nawet,ze schodzi im z drogi ). Nie rzuca sie na jedzenie .Je długo i na raty .Aczkolwiek dwa karmienia rano i wieczorem zjada .
  4. Handzia prosiła abym przekazała ,ze Jowita jest po sterylce i jest ok .Więcej napisze wieczorem jak wróci z pracy .
  5. [quote name='Merys']Ryjek? :D Widac, ze Perelka odzyla, skoro juz tak rozrabia, to ciekawe co sie bedzie dzialo za jakis czas:evil_lol:[/QUOTE] Tak Ryjka ....Zapomniałam jak sie nazywał:evil_lol:
  6. A ,może by tak skrzyneczke częściej oprózniać co ?:cool3: Ciekawe kiedy na wizytę się umówią ....Siedzę jak na szpilkach .....
  7. I na dzień dobry Wercia !!!!
  8. Uśmiałam się z tej kleptomanki .Wiecie kogo ona mi przypomina z tego zdjęcia powyżej ? Była taka bajka dla dzieci Muminki i tam był zwierzak podobny do Perełki .Identyczny .
  9. Czekajcie bo ja juz nie wiem Bo Anita mi nie odpisała .Czy dostała numer do Pani bo miała zapchana skrzynke i jej zostawiłam numer w profilu .
  10. Wczoraj Tayka powynosiła wszystkie nasze buty do sadu ....łącznie z cięzkimi drewniakami ....Ale ma radochę .
  11. Basiu trzymam kciuki i sercem jestem z wami .
  12. O kurde ....Ciekawe jak psiak dzisiaj ...
  13. TO dobrze ,ze ma zapas pieniedzy .Nigdy nie wiadomo kiedy pies pójdzie do domu i jakie jeszcze będa wydatki .Z nadmiaru głowa nie boli .
  14. Czy Anito dostałaś numer tel.do Pani?
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/p5152006.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/1797/p5152006.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p5152014.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9623/p5152014.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Soniu nie dam rady dzisiaj wrzucic wszytkich zdjęc ,wybrałam z ponad 60 te najlepsze ..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p5172151.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4200/p5172151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p5172141.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4540/p5172141.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p5172131.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2253/p5172131.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/p5172182.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7335/p5172182.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Tchnęłaś we mnie wiarę .....
  19. .Pani nie powiedziała ,ze siedziałby cały czas w budzie ,jej pies jest i w domu i na dworze .Tak samo byłoby z Hunterem . On nie jest psem kanapowym uwierz .To pies ,którego wcześniej miał myśliwy .....Wiem to bo wiele mi na to wskazuje ...Hunter moze gdyby ktoś miałby go w domu to szybciej byłby zwrócony z adopcji niz by poszedł ( tak sobie gdybam ).On nie jest słodką zabaweczką tyllko psem ,ktorego rozpiera energia on aż tryska jej nadmiarem .Ten pies nigdy nie leży ( sory na sekundę na ławeczce )Nie wyobrażam go sobie tylko w domu ....On jest w swietnej formie i jak najbardziej sie nadaje .Musimy sie pogodzic ,ze Hunter to nie malutki grzeczny piesek do domku ...To wulkan ....A nie kazdy poradzi sobie z taka ekspresją charakteru w domu .Więc dla mnie taka opcja jest optymalna .Wyzywa sie na dworze a w domu pomieszkuje .Wraz z rozwojem sytuacji kto wie czy nie stanie się ukochanym pieskiem Pani i bedzie np.Na stałe w domu ? Nie wiem tak myśle ...I tak jak pisłam wczesniej buda to nie koniec świata .Moja sunia ja miała fakt ,ze spała gdzie chciała a w domu była kilka razy na dzień nie sprawił ,ze zyła mniej komfortowo czy gorzej ..... Ja nie piszę aby brac co podleci ,ale wiem ze z domem świadomym wzięcia go z całym dobrodziejstwem inwentarza( oraz choroby bo nie wiadomo jak sie potoczą jego sprawy zdrowotne )bedzie ciezko .A Pani wydała mi się Ok . Poczekajmy do wizyty . Pani mówiła ze psy w zimie przy kilkustopniowym mrozie mieszakają zawsze w domu .
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] Zapraszam ,
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] Zapraszam na kolejny ( tym razem szybki ) bazarek dla Perełki .
  22. [quote name='ranias']Myślę,że ogłoszenia Argusia już są nieaktualne a allegro nie ma To klapa ......Więc siedzi i nikt go nigdy nie zauważy .....On musi mieć ciągle aktywne ogłoszenia .Proszę zajmijcie się tym .....
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] pROSZE ,MOZE COŚ KUPICIE !!!!
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207930-Szybki-bazarek-na-Pere%C5%82k%C4%99-z-Rachowa-!!!?p=16894067#post16894067[/url] zAPRASZAM NA MÓJ SZYBKI BAZAREK DLA PEREŁKI ,KTÓRA JEST CAŁA ŁYSA !!!!!!
×
×
  • Create New...