-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Pesta właśnie szaleje na dworze .Podbiega do Tayki i łapie ją za nogi .Tamta nie pozostaje jej dłużna i robi to samo .Tylko uszy im kłapią w powietrzu.
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Tayuniu ,ploszylas juz swoje bazanty ?;)[/QUOTE] oczywiście .Szkoda Ivv ,ze jej nie widzisz w akcji ...Serce sie raduje jak pieknie biega ,skacze ,łapie buty ,wchodzi w wychodzi z domu kiedy chce .....A jak fajnie bawi się z psami .Kocha zycie i kocha ludzi .Tayka to czarna cudna foczka .Jest taka ,ze słów brakuje .... -
Zapomniałam napisać .ze Patka od kilku dni ma cieczkę .....Jest grzeczna i wcale nie lata za chłopakami ,
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
dawno nie wchodziłąm ,Sory ze zapytam czy dzwonił ktoś do tego hycla co podałam numer ? Jeśli nie spróbuje zadzwonić ja .Tylko dajcie mi odpowiedz .Ok ? On złapie wszystko co ma cztery łapy i ucieka ..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy pisałam ,ale jego nos już prawie zarośniety !!!! -
Super !!!czekam bardzo naz zdjęcia . Ps.Czy moze pani nam napisać coś więcej o jej charakterze ...jaka jest ? Co przez ten czas Pani zauważyła.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
handzia wpłaciła 10 zł za maj , W jego skarbonce pozostaje coś koło 20 zł ,( kurde nie moge znalezc swojego postu w ,którym pisałam ile zostało) -
Wydaje mi się ,ze Marcel troszkę schudł ,,,,,,jakby mu się wcięcie w talii pojawiło .Ale nadal czeka na jedzenie i nie popuszcza jak przychodzi pora. Wczoraj nie za bardzo chciał wychodzić na dwór .Okazało się jak zwykle ze po paru godzinach spadł deszcz .Dziadek do TVN powinien pójsc jako pogodynka
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zakupiłam enzymy koszt 24 zł . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Już była w sadzie .,,Płoszyła bażanty .Teeraz przysypia . -
Super wieści !!!! ps.A stare konto to jaki jest ? Nie do wpłat ?
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon z Krasnegostawu w spr.Czarusi .Wszystko niby ok .ale po zaproponowaniu wizyty i umowy Pani powiedziała ,ze jeszcze się zastanowi ................ Czara u weta zachowałą się grzecznie tylko troszke się bała bo ja telepało. -
Melvin juz po wizycie .Okazało się ,ze ma zapalenie łojotokowe rabka ucha .Dostał specjalny szampon Sebolitic firmy Wirbac ( w strzykawce naciągniete ) Oraz Kerabol krople. Po tej kuracji .Trzeba bedzie dokupic szampon aby go wykąpac całego. Tak więc stosujemy od dzisiaj . Koszt Kerabol 18 zł Sebolitic 6 zł dojazd 10 zł .Razem 34 zł . Kerabol stosuje juz u Patki mojej podopiecznej ,bo ma równiez łojotok .zauważam różnicę u niej po stosowaniu tych kropli .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
aha ........ Ulubioną zabawą Tayki jest wypłaszanie bażantów z sadu ( bo mieszakają u nas ).Biegnie ,przegania je one wzbijają sie do góry a ona biegnie szczęsliwa aby pokazac jak je fajnie pogoniła .Robi to co dzień , Tayce dobrze zrobiła by obecnośc drugiego psa w domu . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniowi skończyła sie karma .Trzenba więc zamóić .Jest obłędny ten nasz psiak .Biega po sadzie ,inne psy wykurzaja bażanty z sadu a Henio nawet bażanta nie pogoni taka dobrota z niego ,., -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Az sie boje .Co znaczy dziwny przebieg rozmowy ..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
jutro walę po enzymy .Na jego koncie pozostna grosze ..........Na następne enzymy nie bedzie juz kasy .... Hunter wyglada i jest we wspaniałej formie . Czy on ma allegro ? -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/p5121876.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5587/p5121876.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/p5121879.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/774/p5121879.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/p5121887.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/466/p5121887.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marysiu w sumie dobrze sie zachowuje .Tylko zawsze musimy czuwac ,nie puszcze małej i jego aby biegali bez nadzoru ,,,,,Jak Reks jest w poblizu to zawsze któreś z nas obserwuje jego bacznie ....Męczy mnie to troche bo nie wiem co bedzie jak się odwrócę ... Dobrze ,ze Maja nie ma do niego urazu wielkiego . Obserwujemy i mamy nadzieję .,ze bedzie ok. Sabunia daje się małej całować ,przytulać i mała moze koło niej skakac i machać ręakami jak zechce .Przy Reksie nie ma tego komfortu... -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Wróciłąm dzisiaj koło 12 .Czarusia oszalała ze szczęścia .Jest kochana i bardzo okazała jak się cieszy na mój widok . -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/p5121858.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6937/p5121858.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/p5121859.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2803/p5121859.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p5121863.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3664/p5121863.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p5121866.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2733/p5121866.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p5121876.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5587/p5121876.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Zauwazyałam u Melvina przerzedzenie sie siersci na uszach .Nie było mnie cztery dni i dzisiaj tak jakoś mi sie w oczy rzuciło .Moze nie miał w tym miejscu buszu ale nie widząc go kilka dni wydaje mi się ,ze to jakieś symetryczne wyłysienia .Jutro jadę z tym do weta .