Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Pesta właśnie szaleje na dworze .Podbiega do Tayki i łapie ją za nogi .Tamta nie pozostaje jej dłużna i robi to samo .Tylko uszy im kłapią w powietrzu.
  2. [quote name='IVV']Tayuniu ,ploszylas juz swoje bazanty ?;)[/QUOTE] oczywiście .Szkoda Ivv ,ze jej nie widzisz w akcji ...Serce sie raduje jak pieknie biega ,skacze ,łapie buty ,wchodzi w wychodzi z domu kiedy chce .....A jak fajnie bawi się z psami .Kocha zycie i kocha ludzi .Tayka to czarna cudna foczka .Jest taka ,ze słów brakuje ....
  3. Zapomniałam napisać .ze Patka od kilku dni ma cieczkę .....Jest grzeczna i wcale nie lata za chłopakami ,
  4. dawno nie wchodziłąm ,Sory ze zapytam czy dzwonił ktoś do tego hycla co podałam numer ? Jeśli nie spróbuje zadzwonić ja .Tylko dajcie mi odpowiedz .Ok ? On złapie wszystko co ma cztery łapy i ucieka .....
  5. nie wiem czy pisałam ,ale jego nos już prawie zarośniety !!!!
  6. Super !!!czekam bardzo naz zdjęcia . Ps.Czy moze pani nam napisać coś więcej o jej charakterze ...jaka jest ? Co przez ten czas Pani zauważyła.
  7. handzia wpłaciła 10 zł za maj , W jego skarbonce pozostaje coś koło 20 zł ,( kurde nie moge znalezc swojego postu w ,którym pisałam ile zostało)
  8. Wydaje mi się ,ze Marcel troszkę schudł ,,,,,,jakby mu się wcięcie w talii pojawiło .Ale nadal czeka na jedzenie i nie popuszcza jak przychodzi pora. Wczoraj nie za bardzo chciał wychodzić na dwór .Okazało się jak zwykle ze po paru godzinach spadł deszcz .Dziadek do TVN powinien pójsc jako pogodynka
  9. Już była w sadzie .,,Płoszyła bażanty .Teeraz przysypia .
  10. Super wieści !!!! ps.A stare konto to jaki jest ? Nie do wpłat ?
  11. Miałam telefon z Krasnegostawu w spr.Czarusi .Wszystko niby ok .ale po zaproponowaniu wizyty i umowy Pani powiedziała ,ze jeszcze się zastanowi ................ Czara u weta zachowałą się grzecznie tylko troszke się bała bo ja telepało.
  12. Melvin juz po wizycie .Okazało się ,ze ma zapalenie łojotokowe rabka ucha .Dostał specjalny szampon Sebolitic firmy Wirbac ( w strzykawce naciągniete ) Oraz Kerabol krople. Po tej kuracji .Trzeba bedzie dokupic szampon aby go wykąpac całego. Tak więc stosujemy od dzisiaj . Koszt Kerabol 18 zł Sebolitic 6 zł dojazd 10 zł .Razem 34 zł . Kerabol stosuje juz u Patki mojej podopiecznej ,bo ma równiez łojotok .zauważam różnicę u niej po stosowaniu tych kropli .
  13. aha ........ Ulubioną zabawą Tayki jest wypłaszanie bażantów z sadu ( bo mieszakają u nas ).Biegnie ,przegania je one wzbijają sie do góry a ona biegnie szczęsliwa aby pokazac jak je fajnie pogoniła .Robi to co dzień , Tayce dobrze zrobiła by obecnośc drugiego psa w domu .
  14. Heniowi skończyła sie karma .Trzenba więc zamóić .Jest obłędny ten nasz psiak .Biega po sadzie ,inne psy wykurzaja bażanty z sadu a Henio nawet bażanta nie pogoni taka dobrota z niego ,.,
  15. Az sie boje .Co znaczy dziwny przebieg rozmowy .....
  16. Mimisiu jesteś cudna !!!!! Bedę z niecierpliwoscia sprawdzać info o jej zdrowiu ,
  17. jutro walę po enzymy .Na jego koncie pozostna grosze ..........Na następne enzymy nie bedzie juz kasy .... Hunter wyglada i jest we wspaniałej formie . Czy on ma allegro ?
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/p5121876.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5587/p5121876.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/p5121879.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/774/p5121879.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/p5121887.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/466/p5121887.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Marysiu w sumie dobrze sie zachowuje .Tylko zawsze musimy czuwac ,nie puszcze małej i jego aby biegali bez nadzoru ,,,,,Jak Reks jest w poblizu to zawsze któreś z nas obserwuje jego bacznie ....Męczy mnie to troche bo nie wiem co bedzie jak się odwrócę ... Dobrze ,ze Maja nie ma do niego urazu wielkiego . Obserwujemy i mamy nadzieję .,ze bedzie ok. Sabunia daje się małej całować ,przytulać i mała moze koło niej skakac i machać ręakami jak zechce .Przy Reksie nie ma tego komfortu...
  20. odnosnie filmiku ...Mam nadzieję ,ze to nie ten na autostradzie ,,,,,Ogladałam kiedyś coś takiego.Wyłam całą noc ..... Boje sie kliknąc na ten link
  21. byłam kilka dni u siostry za granicą ,Argo bardzo się ucieszył jak mnie zobaczył ,Skakał tak wysoko jak na spręzynie by był ....
  22. Wróciłąm dzisiaj koło 12 .Czarusia oszalała ze szczęścia .Jest kochana i bardzo okazała jak się cieszy na mój widok .
  23. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/p5121858.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6937/p5121858.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/p5121859.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2803/p5121859.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p5121863.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3664/p5121863.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p5121866.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2733/p5121866.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p5121876.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5587/p5121876.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. Zauwazyałam u Melvina przerzedzenie sie siersci na uszach .Nie było mnie cztery dni i dzisiaj tak jakoś mi sie w oczy rzuciło .Moze nie miał w tym miejscu buszu ale nie widząc go kilka dni wydaje mi się ,ze to jakieś symetryczne wyłysienia .Jutro jadę z tym do weta .
×
×
  • Create New...