-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Szykuje bazarek ,szukam fantów .KAsa przecież potrzebna ....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Saba zadomowiona aż boję się myslec co bedzie dalej ..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zostało dograne to juz we wzceśniejszej rozmowie telefonicznej .Pani przyjeżdza na 100 % .Ma dzwonić z trasy jak bedzie w połowie drogi .Nie martw się IVV wszystko bedzie dobrze .;) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A wczoraj zabrała mi gazete i pociagneła za soba ....Jest nakręcona zabawowo .ze padam z niej ze śmiechu . Jak sie kładzie to nie na kanapie w kuchni tylko prosto skacze na łózko tam gdzie pościel i głowe kładzie na poduszkę .....Taka nam się dama zrobiła:evil_lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']To jest [B]BARDZO DOBRY POMYSL.[/B] CZy ktos lokalny moglby sie tym zainteresowac ? Moze ktos z gazety chcialby napisac artykul o Heniu i jego zyciu. Napewno bylby duzy odzew.[/QUOTE] no właśnie ..... Ogłoszenie w naszej lokalnej to masa kasy 300 zł malutkie ze zdjęciem .....Wiem bo dawałam na Fabiana . Az tym dostępem to ja nie mam..... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']juz sie da:)) wysyłaj...tylko jak moge..poprosze faktur/rachunek imienny z datą sprzed przelewu:) i fakture przelewową - płatne przelewem niestety - innej formy rozliczenia jeszcze nei pojełam:P[/QUOTE] Nic nie rozumiem .....Jaką przelewową ? Po prostu wyślij mi je( te 50 zł ) a ja wyślę Ci fakturę na tą kwotę .Gra ? -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści Basiu !!!!!!!!! -
[quote name='inga.mm']Funiu, ale te 15 zł JEST! Dlaczego nie wrzuciłaś zaproszenia u Aksonka? Taki był ruch, że na pewno ktoś by zajrzał do Ciebie i zostawił może kilka zetów. Następnym razem krzycz o pomoc.[/QUOTE] Tak zrobie kochana .Dziekuję za podpowiedz i chęc pomocy .Na dniach wystawiam ponownie .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia71']funiu a Lila też tak zbierała buty -jest nawet taka fotka jak otoczona nimi siedzi w środku :)[/QUOTE] Tak to prawda ...Lilka je zbierała i kładła się na około 15 sztukach zebranych ....Komedia była z niej .Fota gdzieś byłą nawet fajna ....Moze ją znajdę ? -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie nie wiem ......Odpisz,ze najlepiej jak zadzwoni a nie bedzie pisała bo dosyć dziwnie to brzmi ....Ja gdyby mi zależało na psie dzwoniłabym i pytała i jak najszybciej chciała psa zobaczyć tym bardziej ,ze jak wynika z maila mieszka w Zamosciu.... -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jezu zabierajcie ją szybko bo szalejemy na swoim punkcie ....CZara nawet specjalne odgłosy wydaje na mój widok coś pomieszane z pomrukiem niedzwiedzia i piskiem ptaka .....W sumie wychodzi dosc ciekawie .... -
Mój bazarek zakończył się .Niestety jest tylko 15 zł ....ale dodam nowe rzeczy i wystawiam znowu bo musze obiecane 100 zł przekazac dla Perełki . Poprzedni bazarek wyszedł mi lepiej....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anita nie mozna wysłąć Ci wiadomosci .... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']ja sie bede 100 razy przypominac..jest 50 zł u mnie... Funiu - mozesz wystawić fakture na 50 zł..i ja Ci przeleję to 50 zł??? inaczej na razie nie moge rozliczac..bo tylko taki sposób rozliczeń pojęłam:P[/QUOTE] Mogę.Wieczorem podam Ci konto . -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jest bardzo grzeczna i zyje w zgodzie ( a moze olewce ) z sukami i psami . -
Po kąpieli poszła w najwiekszy kurz ,ziemię i paprochy ....Wywaliła się na plecy i czochrała z wielką błogoscią na pysku :evil_lol:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/p5242333.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9384/p5242333.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/573/p5242334.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/9748/p5242334.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/p5242335.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9015/p5242335.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/p5242336.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6346/p5242336.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/p5242341.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9113/p5242341.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Poznajecie ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/p5222323.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5845/p5222323.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p5222324.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1430/p5222324.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/151/p5222323.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5845/p5222323.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p5222324.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1430/p5222324.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Gdyby ktoś szukał wspaniałego przyjaciela ,który szuka domu juz ponad dwa lata to jest u mnie .Pies po wielkich przezyciach .Jakby co piszcie .Jest wykastrowany i ma komplet szczepień oraz na biezaco odrobaczany .Jest bardzo łagodny , [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/p5152049.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5183/p5152049.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A moze by tak w jakimś radiu albo telewizji ....Tylko jak tam się dostać aby przedstawić naszego Henia .... Moze jakaś lokalna tV ma swój kącik dla psów a my o tym nie wiemy ...Kurcze odzew byłby na pewno bo zawsze psy po artykułąch i reportażach znajdują domy .No nie wiem moze głupio gadam ale jakoś tak mi przyszło na myśl .... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayka zabiera wszytkie moje buty a jest ich sporo ..Jednae są do chodzenia przy psach .z dziurkami a drugie zabudowane do chodzenie w trawie .Trzecie są po domu i czwarte do chodzenia po lesie .... Wszystkie wynosi i kłaadzie się na nich słodko śpiąc ,śmieszna jest bo jak mówię oddaj foko ciapy to ona zwiewa do sadu i nie ma zamiaru oddawać ....Kleptomanka dogomaniacka.:evil_lol: