-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Patka zostałą dzisiaj wykąpana w specjalnym leczniczym szamponie ,który zalecił jej wet . Zniosła dzielnie kąpiel ..chociaż musiałam przytrzymywac ją trocchę ręką bo wiać chciała przy płukaniu . Wstawię foty wieczorem bo mój net hotelikowy jest do kitu.
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No to cienko ....A czas leci ..... -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
I co ma cie kogoś do wizyty ? Czarusia czuje sie dobrze ,bryka i jest happy . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak .Jesteśmy już umówione na spotkanie .Wraz z panią przyjeżdza członek rodziny i jej psiak . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']No wlasnie , jak sie miewa nasz Henio ? jak tam zaloty ?[/QUOTE] Oj , ....Grzecznota nasza taki dyskretny jest i smieszny w tych swoich zalotach ale ma ,ma tę potrzebe .Ja jemu wszystko wybaczę bo jest jedyny i niepowtarzalny .Jest po prostu kochany -
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Absolutnie nie powinnyscie tego zostawić !!! To się nadaje na skargę do izby lekarskiej .To dla weta bedzie potęzna nauczka ....Milcząc pozwolimy na odchodzenie kolejnych suczek ?psów w ciszy i strasznych męczarniach .... -
Wspaniale !!!Cieszę się .To wielka szansa dla niej .
-
W jakim wieku mniej więcej moze byc ta wystraszona bidula ?
-
RITA - ruda gwiazdeczka, zrobiła w Stolicy karierę, MA SWÓJ DOM :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę ..!!!!!!!!!!!!moja kochana Ritka .Basiu całusy za oddanie i poświęcenie .:loveu: -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Przekazałm Asi numer do chetnych z Krasnegostawu .Fajnie mi się rozmawiało .Czarusia przypomina im zmarła sunie . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Mamy pierwszy dom w ,którym nikt nie jest myśliwym ............A to tez sukces ,no nie ? Hunter nie jest łatwy a tu go chcą z dobrodziejstwem inwentarza ...Ja jestem na tak ,Prosze dograjcie z Panią reszte .( gdy zapadnie decyzja ).Mnie sie Pani w rozmowie bardzo podobała . -
Wracajac do sprawy zagłodzonych zwierzat w Sitańcu . Sprawa wygladała nastepująco . Wieloletnia działączka na rzecz zwierzat z Zamoscia Krystyna pojechała do Sitańca w zupełnie innej sprawie i przypadkowo dowiedziałą się o tragedii zwierzat u tego człowieka . Nie czekając zawiadomiła Sołtysa o natychmiastowym zajęciu się wraz z Urzedem Gminy zaistniałą sytuacja. Sołtyska niezwłocznie zawiadomiła gminę ( wczesniej również prosiła o pomoc gmine )Nasza działączka nie czekając zadzwoniła do organizacji VIVA oraz TVN . Reakcja byłą natychmiastowa bo ViVA zawiadomiłą Inspekcję Weterynaryjna . Krystyna dowiedziała się rówież ,ze jest dowód na to ze gmina wiedziała o sytuacji zwierzat od dawna ponieważ dotarłą do dokumentu potwierdzającego rażace zaniedbanie koni ,które uciekły z gospodarstwa .Dokument ten ma posiadaniu gmina ( od ubiegłego roku ) Refleksja jest jedna .........Czy wszyscy zrobiliśmy coś aby temu zapobiec ? ( pomóc w porę ) Czy Gmina ma coś na swoje wytłumaczenie ? Jestem ciekawa ,czy reakcja gminy to tylko i wyłącznie strach przed ośmieszeniem w telewizji ......?? Sąsiadom gratuluję odporności na to co widzieli ,słyszeli i czuli przez ostatnie dwa lata !!!!!!!!!!!!po prostu znieczulica . Szkoda tylko .,ze nadal w męczarniach umierają zwierzęta .......
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy Anitko serdecznie za pomoc:loveu: Jeśli chodzi o enzymy to ja Pani wszytko wyjasniłam i ona zrozumiała .( tak mnie się wydaje ) . Ja uważam ,ze dom jest ok. Hunter absolutnie nie nadaje się jako jedynak bo bardzo lubi kontakt z innymi psami .Inna rzecz ,ze psy go nie lubia bo jest denerwujący ale pies Pani podobno tez jest zywiołowy więc moze sie dogadaja .Problem ,moze byc jeśli Hunter chciałby dominowac bo to potrafi / No ,ale niestety nie dowiemy się o tym klepiąc w klawiature .Musimy sie przekonac i dac szansę i Pani i Hunterowi . To moje zdanie . Decyzja nalezy do IVV. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anita czy Pani do Ciebie dzwoniła ? -
Marta to chyba pomyłka z tymi klikudziesiecioma psami ....Przecież nasza znajoma była tam i nie mówiła o takiej ilości ....Mowa byłą o kilkunastu ....
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Czarusiu, gdzie jesteś ?[/QUOTE] W Zamosciu w Płoskiem ....:eviltong: -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Saba zachowuje wzorową czystośc w domu i w boksie ,na smyczy nauczyłam ja chodzic .Potrafi zdominowac inne suki . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Henio ma dobra pamiec :):)[/QUOTE] Tak ,chyba zapachową pamięc ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']E funia co psu zalujsze troche uciechy :):)[/QUOTE] No ,no rozpusty nie będzie to jest pensjonat w stylu ,,Pensji Pani Latter '' i ma byc pobożnie .:evil_lol: