-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisałam wcżeśniej .Hycel z pozwoleniem na broń Palmera . ( podałam namiary nie wiem czy dzwoniłyście )TYlko to wchodzi w grę albo klatka łapka . -
skoro 23 kwietnia dostała cieczki to nie moze jej się w tej chwili kończyć .....Teraz powinien być włąśnie najgorszy okres bo dziewiąty dzień .....Moze to nie cieczka a np.ropomacicze nie daj Boze ..... Agnieszko skoro masz kontakt to prosze zapytaj o to bo mnie to niepokoi . Cieczka u suki to 21 dni .Wiadomo ,ze pod koniec już jest spokój ale teraz powinno być apogeum cieczki .... Nie wiem moze Wera z racji zagłodzenia przeszła ją delikatniej ,ale mimo to trzeba to ustalic . To kiedy P.Sylwia bedzie miała dostęp ?
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No tak ,,,,Pamietasz Bursztyna ? to była tragedia .Dobrze ,ze Lucynka go uratowała swoja wizytą ... -
Jak Wera ? Wszyscy czekamy na info .
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czekamy na Marinke obiecała ,ze wszystko napisze.Mnie na niej zalezy najbardziej bo ja ją wychowałam od małego i to tak jakbym oddała swojego psa .... Zawsze tak mam ,ze strasznie przezywam te psy które odchodza do domów . -
Wiesz Tolu ,ze asystent zrobi wszytko aby wyszło ze to my jesteśmy potworami ......I my robimy wszystko na złośc .Ale trzeba nas lepiej znać aby wiedziec ,ze dla zwierzat zrobimy wiele co w nasej mocy a czasmi nawet więcej
-
Hurra !!!!!!!!!Ona wyczuła ,ze idzie do Teresy i dlatego tak się ucieszyłą .Wspaniale Perełko !!!!Lej na te podkłady aby Madi mogła zobaczyc jaki ładny kolorek:razz:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak sobie pomyslałam bo przecież cena jego życia się zmniejszyla .Dobrze jest na mojej karmie więc jak na razie nie ma co kosztów zwiększac .A 50 zł na jego leki to juz chyba więcej osób bedzie w stanie zapłacic gdyby go ktos pokochał ,prawda? -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Maja około 18 była na miejscu .MaRinka dzwoniła do mnie ,ze zostawiły ja ale chyba się wrócą bo jakoś tak im serce podpowiada .....Jednak po konsultacjach ze sponsorką Mai ustaliły .ze Maja zostaje . Więcej napisza sama Jola jak wróci .Trasa ogromna więc nie wiem kiedy bedzie w stanie dopaśc komputera . Ja osobiscie mam bardzo mieszane uczucia .... -
U nas leje............Zimnica .... Moze jutro coś popstrykamy .
-
Witaj WERA jak u Ciebie? Pani śylwio jak postepy w leczeniu ?
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
wysłąłam numer szafranken do osoby ,która być moze go złapie .Jest w tym dobry ,niestety tylko w tym ..... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
aHA .nASZ ZAMOJSKI MA POZWOLENIE NA BROŃ PALMERA,WIĘC jak jest potrzeba to ''odstrzelić '' moze .A tu widzę ,ze chyba jest bo psiak się broni ... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Chyba mam też numer do włąsciciela schroniska w Nowodworze .Ale numer jest w necie .Wpisać w google i wyskoczy . -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='motyleqq']podaj, każdej szansy trzeba się chwytać, tak mi się przynajmniej wydaje[/QUOTE] Komu ? Tylko proszę aby nie mówić ,ze ode mnie bo wtedy cała akcja bedzie skazana na niepowodzenie ..... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Jęśli trafiłby do Nowodworu to chyba mogłąbym zawołać tu Matrioszke jest w dobrych kontaktach z kierownikem i z tego co wiem mozna się z nim dogadać . Uważam ,ze to rozsądne wyjscie .Jemu zapłąci gmina a ona zabierze psa ,który ( mam nadzieję zostanie uratowany ) Ps .A swoją drogą ...Czy myślałyscie dlaczego on jest na cmentarzu ? Moze ktoś mu zmarł i to wierne psie dlatego tam siedzi ,,,,Jezu to by było straszne .... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Nasz z Zamoscia hycel( czytaj ,kierownik schronu ) napewno podjąłby się tego tylko pytanie za ile ? Jeśli chcecie poodam jego numer .Ja jestem z nim niestety w stosunkach delikatnie mówiąc chłodnych .... -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Majeczka pojechała o 8 ....Jestem bardzo podenewoiwana .Maja była taka smutna musiałam ją wsadzić do auta .Jakie to wszystko jest dla mnie trudne .... -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Mogę pożyczyć mam ogromny kontenerek (ON wchodzi do niego i nie jest mu ciasno ) Mogłabym ją przetrzymac w tym kontenerze i ewentualnie wyprowadzić kilka razy na smyczy . Niestety musiałaby być do mnie zawieziona i odebrana . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Funiu czy mialas szanse zakupic ten pakiet ogloszen dla naszego zapomnianego chlopaka ? :([/QUOTE] Jak to zrobić ?Nigdy tego nie robiłąm .POdaj mi jakieś namiary na ten bazarek .Czy tam nie jest potrzebny tekst ? Nie mam nic na koncie musiałabym zapłacić na poczcie w poniedziałek . -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
funia replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja dam fanty w postaci próbek Dolce Gabbana ( kończe bazarek na którym pozostały te zapachy ) -
Tego psa z Opola Lub.?
-
oLU CZY BYŁY ROBIONE U PEREŁKI ZESKROBINY ?
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
to jak ją odbieracie ?Kiedy ?