Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Dzisiaj spotkałam bezdomnego pod kosciołem z psem.....Widziałam ich wielokrotnie ,ale dziś zostawiłam auto na parkingu i pobiegłam do nich ....Sunia jest wpatrzona jak obraz w faceta .On był troche niegrzeczny dla mnie gdy proponowałm leczenie suni i odrobaczanie bo jakas taka cherlawa jest ,Kupiłąm jej jedzenie i dałam .Wiem też gdzie nocują ....Ale sama boję się tam pójśc . Wracałam i wyłąm jak głupia .....Ta sunia idzie za nim tak ,ze nic ją nie interesuje jest tylko on .Nie daje się pogłasakć ....Aż boję się jak jemu coś sie stanie co stanie się z sunią ? Cudowna zakochana bezwarunkowo istota.Jak idą razem to ja zawsze płacze bo ten obraz jest tak piekny i wzruszający ....Człowiek obdarty ,brudny ,śmierdzacy i odpychający zarazem a taka harmonia panuje miedzy nimi ,ze aż dech zapiera patrzac na to .....Chciałabym mu pomóc .ale jednocześnie wiem ze potrafi być agresywny .......
  2. swietny pomysł i świetne wykonanie . Tylko tak sobie Soniu myślę ,ze te jej foty z domu to troche sa niebezpieczne ...Dlaczego ? Bo na nich Patka tak ładnie i szczęsliwie wyglada ....A ja to zawsze patrze i gorsza bida tym ma pierwszeństwo . Patka jest przekochana .Jak ja się z nia rozstanę ? ALe wiem też ,ze jesteś b.odpowiedzialnym opiekunem i nie oddasz jej byle komu .Patka ma Ciebie w serduszku Soniu ....PAtrzyła za Toba jak ja odwiozłas .....Płakac się chce jak to widzę ....
  3. Nie dostałam odpowiedzi na smsa ....Kurde zaczynam powątpiewć .....A taka fajna kobitka .....No nic ,funia nie popadaj w czarne myśli .Trzymamy nadal kciuki
  4. Strasznie mi go żal ....Czy choć odrobinke widzi ? jak myslisz Ulvhedin
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p6302892.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3125/p6302892.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/p6302893.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8479/p6302893.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/p6302895.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1284/p6302895.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/p6302896.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3954/p6302896.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/p6302900.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7906/p6302900.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p6302883.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3884/p6302883.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/p6302886.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9726/p6302886.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/p6302887.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4142/p6302887.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/p6302890.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5798/p6302890.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p6302891.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9794/p6302891.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p6302876.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/4601/p6302876.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p6302877.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6447/p6302877.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p6302879.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/420/p6302879.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p6302880.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/171/p6302880.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p6302882.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8485/p6302882.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Jutro może uda mi się dziadka nagrać .....Jest taki śmieszny .....Mamy remont w środku u psów i są małe roszady ,boję się co bedzie jak dojdziemy do boksu dziadka ....to jego sanktuarium....
  9. Czy ,moze być ogłąszany ? Pewnie tak bo zanim coś się wyklaruje to troszkę czasu minie ... Spacery i smycz bez problemu .Zobaczymy z czasem jak obezna się na dobre z mieszkaniem .
  10. Dużo pisać ;).....Zdjęcia dzisiaj tylko mam .Ale za to jakie !! ps .Nie ma mowy o siedzeniu w boksie .Cały czas chce być z nami .W mieszkaniu jest bardziej spokojny a na dworze szaleje .Sad i kobiety jego ... Szelki nakładamy bez oporów .Na widok linki skacze z radośći .!
  11. Faktycznie chip jest .....Zapomniałam..... Jutro pewnie bedziemy znac konkrety . O pieniądZach ja nie decyduje . Jolu taki info uzyskałam od weta .JA sie nie znam na tym. Ps . Nie, nie dzwoniłam do Murki .
  12. Niedługo kończymy remont w boksie Pesty i Tayki .Będą mieć teraz podniesiony standard ....Ciekawe czy im się spodoba:evil_lol:
  13. aha zapomniałam ,,,,,Kto pokryje te koszty ?
  14. Byłą u weta .Jutro mam mieć pełne info .gdy zajrzy na stronę ambasady aby dokłądni sie wywiedzieć . Wstępnie rokowania w zmieszczeniu się w podanym terminie nie są dobre . Koszt chipa i paszportu 130 zł Koszt badania wysyłanego do Niemiec około 250 zł .
  15. Taki koniec sobie wymarzyłam tej historii !!!!!!
  16. [quote name='AresekSE']Kochani! przyjade po Tajusie samochodem i poplynie malenka promem tak jak moj Mietus. nie wiem ile zajmie czas na zalatwienie formalnosci ale urlop mam od 15 sierpnia... dacie rade? moge sie rozpisywac na temat jaka Taja jest piekna i ze jestem odpowiednia osoba dla niej, ale to nic nie da. spojrzcie na watek Mietka kochamy pieseczki i chcemy dla tajuni jak najlepiej renata[/QUOTE] Czy mozesz podac dokładnie jakie badania są potrzebne a ja swoją droga zapytam weta .
  17. Swietnie !!!! Perełko jesteś dzielna .
  18. no niestety jeszce nic ....Jutro wyślę smsa z zapytaniem.Heniek poszedł na spacer za posesję i wrócił szczęśliwy wybabrany w gównie .....ludzkim....ALe moze bedzie miał szczęście .:evil_lol:
  19. Tak sobie myśle ....Taya i lot samolotem .....Boje sie o nia ona jest taka krucha psychicznie .....Jak wyglada lot samolotem psa ? Czy zwierzeta moga być z opiekunem ? Czy są w luku bagażowym ?
  20. Czekam na decyzję i wioze Taykę na badania ,które pokaża poziom miana przeciwciał bo chyba o to chodzi ,tak ?( mniej więcej ) Zadra się pewnie bardziej zna bo jej chłopina to wet .Jutro zapytam . Kiedy Areske chcesz ją zabrać ? Ile mamy czasu ?
  21. Aha ..I dzieci chyba lubi bo Maja go dzisiaj głaskała z kazdej strony a on nie protestował ani nie odsuwał się .
  22. MIsia teraz wszedzie pełno ...Nie chce być sam ,po długim spacerze i korzystaniu z wybiegu popiskuje i domaga się kolejnego wyjscia .Szelki zdejmuje mu za kazdym razem ,gdy wracamy aby pamietał ze szelki to spacer .Jak widzi je cieszy sie i skacze do góry .Mam nagrane ,ale to kiedyś przy wolnym czasie.... Na spacerze załatwia potrzeby . Pozwala manipulowac bez ograniczeń przy szelkach ,
  23. Postaram się ,ale; miałam zbyt duzo wrqazeń w tym tyg.i nie wiem czy dam radę . Saba grzeczna ,kochana .Reks urwis ,uciekinier i cwaniak .Jego Pan najważniejszy .....
  24. [quote name='Marinka']Funiu, kupowałaś Misiowi szeleczki? Czy zostały jeszcze jakieś pieniążki? I co z karmą dałaś Dorze?[/QUOTE] Kupiłąm szelki ,ale dzisiaj oddałam bo były za szerokie pod paszkami ,regulacja nic nie dała więc oddałam .Nosi na razie moje . Po niedzieli wezmę go do sklepu w ramach odchamiania i tam dobierzemy mu na miejscu . Karma jest .Dorze nie dałam bo nawet jej nie wspomniałam ,ze mam.Dora jest ode mnie 20 km więc musi byc przejazdem aby odebrać .Dam jej znać .
×
×
  • Create New...