-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
funia replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sybillas to o czym piszesz to teoretycznie zgadza się .....,ale w praktyce przyjeżdzają i dają drobne zalecenia nieadekwatne do zaistniałego stanu .I zeby nie było ,ze tak sobie pisze to jako wolontariusz a wczesniej odwiedzajcy schron w Zamosciu widziałam wiele .Niestety oni tego nie widzieli .... -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
funia replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
malawaszko czy to jest jakaś tajemnica w jakim schronie był Natan ? pytałam ,ale nie dostałam odpowiedzi .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wiem Szarotko ,oni są zakręceni w tych internetowych sklepach i pewnie sie pomylili . -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.youtube.com/watch?v=OzU7QfYACNw -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przyszła karma ,ale chyba jakas pomyłka zaszła przywieziono mi Ariona dla psów otyłych ....Light .... Raz ,ze psy jej nie lubia a dwa .ze Heniek nie musi się odchudzać .Trzyma linie . Co mam robic ? Niech Juz zostanie na mojej .W sierpniu wezmę opłatę z karma 300 zł bo i tak juz jest na mojej . A ta moze wymienia ? No nie mam pomysłu . -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Babuszka dzisiaj odbyła dwa długie spacery .A wygladało to tak ,ze chodziła krok w krok za moim mężem albo za mna .Spusciłąm ją z oka na 1 minute przed domem i za chwile jej nie ma .....Szukam ,patrzę obleciałam cały podwórek ....Zagladam do auta ( bo miało otwarte drzwi ) a babka leży z tyłu na kanapie i śpi .........Normalnie tak sie usmiałam .Babka jest niesamowita i kocha stare auta:evil_lol: Duzo przesypia ,wieczorem nie bardzo chciała jeśc z piciem mam problem bo nie bardzo chce ..Troszkę pochłeptała ,ale mało Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój transporter traktuje jak swoją oazę .Czuje się w nim bezpieczna . Tylko jak trzeba psa zawiezc to babke będę musiała wysiudać z niego :evil_lol: -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Babka juz u mnie . Jest w fajnej formie .Wstawię foty to zobaczycie jaka jest żywsza . -
Kiedy tylko wam pasuje ! miałam jej zapewnic miejsce do wyjazdu . Kiedy miałaby jaechać dajcie znać bo jak znajde chwilę to ja wykapie .
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
funia replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie mi żal .....Ogromnie ...Myslałam ,ze się uda .............. -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super Babuszka ładuj akumulatory bo pogoda się poprawia .Bedziemy sie opalac !!! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Tolu .ze wstawiłaś foty .Dobra ja ide spac bo juz klawiszy nie widzę dobrze .....A wy tu pilnujcie Jadzi .Kurde a moze by ją wcześniej zabrać ?:roll::razz: -
bYŁYSMY U WETA .dostała tabletki na te gule ...Jak nie poprawi się po 6 dniach trzeba bedzie chyba ciąć bo to moze być odrzucanie nici przez organizm ....( tak zrozumiałam z wypowiedzi weta )Jest to zgrubiałe i nieładnie wyglada. Lusia byłą super grzeczna .W aucie obserwowała przez okno . Wizyta i leki za darmo .Transport 10 zł dolicze do hotelowania . Pieknie chodzi na smyczy .
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
nO GABRYSIU !!!!!!!!!!zAKUP PIERWSZY SORT !!!MÓJ RUDAS MA PODOBNĄ -
Zapraszam na wątek JADZI [url]http://www.dogomania.pl/threads/210781-Jadzia-z-pi%C4%99knym-wn%C4%99trzem-niewidzialna-dla-ludzi-!!!!!!!!?p=17214022#post17214022[/url]
-
Zakładam na szybce wątek Jadzi aby juz miała z górki . Bo jak wątek jest to już jakoś poleci :cool3: Jadzia to kochana ,nieduża suczynka która już kilka lat czeka ..... Dwa lata temu dzięki mojej interwencji nie urodziłą w boksie ... po urodzeniu wróciła w to samo miejsce . Jest jedna z tych na które nie zwraca nikt uwagi bo niczym sie nie wyróżnia ....Idą do domu ładne i młode a ona zawsze z nadzieją podchodzi do człwowieka popychana przez większe sunie . Ma takie piekne i mądre oczy .... Pomożmy jej znależc dom.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
U mnie heniek z głodu nie zginie .Spokojnie .ALe co deklararanci się wykruszają ? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu ty to jednak zdolna kobita jesteś !!!!!!!!!!Wrzuciłaś foty na wątek .BRAWO !!!!!!!!!!!!Zojka cudna !!!!!!!!!!! -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak ją wiozłam kilka dni temu myślałam ,ze nie zdąże...Nie krzyczcie ,ale jeszce raz sobie podskocze:multi::multi: ps .Teraz potrzeba nadal kciuków bo czeka ją prześwietlenie płuc . -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem taka szczęśliwa ,ze babuszka się tak fajnie czuje .Dzisiaj oczy jej były takie bez bólu ,takie radosne .... Zadra i jej mąż otoczyli ją wspaniała opieką .Szczególne podziękowania dla weta .:loveu: Teraz bedę mogła spokojnie wziąc ją pod tymczasową opiekę . A jakiego babka ma pieknego kła !!!!!!!!!bialutki jak snieg .:evil_lol:Jeden na przodzie ,ale jaki pikny ....Do zdjęc bedzie pozowała z takim własnie kasownikiem :evil_lol: Tak bardzo się cieszę ,ze zdązyliśmy ja uratować !!!:multi::multi::multi: Wspaniała praca zespołowa . -
Oj ,bedzie bedzie .Chociaz mnie sie wydaje .ze Taya bardziej bedzie tęsknić ......