Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. :-(Zuziu odpoczywaj ....Twoje psiaki bezpieczne .... Ps.Dobrze,ze byłyście ..
  2. Powiem jej o tym Szarotko i na pewno Ci wyśle .,
  3. Adres podany ,Mania 1979 resztę pociągnie .Pewnie wieczorem tu zajrzy ,
  4. [quote name='andegawenka']Zobaczymy jaki kontakt nawiązały dziewczyny z córką Zuzki, może cos się wyjaśni bo nie tylko nam prowadziła...Szkoda że u nas się nie mówi na w razie co. Temat tabu...[/QUOT Właśnie nie jest to takie proste bo moze w banku bez testamentu nie wypłacą dzieciom czy ogólnie rodzinie ani grosza bo np. zmarły w ostatniej woli mógł to zastrzec i chieć np. przekazać pieniądze z konta cioci z Gdańska itp. WIęc podejrzewam ,ze nie bedzie to takie łątwe . Ciekawi mnie w jakich stosunkach była Zuzia z dziecmi ,czy nie utrudniały jej z powodu zwierzat bo nie jest to niestety rzadka sytuacja . Zuzia ma dwoje dzieci ?
  5. [quote name='Szarotka']Z tego co zrozumialam to Handzia bedzie skarbniczka ???[/QUOTE] Tak Szarotko ,Wczoraj Handzia wysłała pw do wszystkich deklarujących
  6. Cieszę się ,ze Kamcia już na miejscu .Dzięki za info .
  7. Moze andegawenko ....Moze ....Chciałabym .... Ona otacza z góry już swoje psiaki z domu bo dwa są w drodze do hoteliku ( wystraszona i zdezorientowana Kamusia ) Joni jest na dt i Oczka w drodze doinnego hoteliku .Boze ,zeby miały tam serce i dobrą opiekę.ZUzia bedzie tam w niebie spokojna .
  8. nie mam już głowy doszukiwać się ...Niech zostanie jak jest .Wejscie na ten wątek powoduje ,ze łzy same płyną i nie chce wracać do wpisów Zuzi bo mi trudno .... Po prostu na Pazdziernik niech bedzie czysta karta ....Czyli 300 zł z moja karmą.
  9. [quote name='ciapuś']Kamunia już w drodze do hoteliku. Jest biedulka bardzo wystraszona i zdezorientowana[/QUOTE] Cały czas o niej myślę jak ona to zniesie ..... Czekamy zatem na informację jak będzie na miejscu . Łzy same płyną ....Zuzia będzie szczęśliwa jak jej psy będą pod troskliwą opieką....
  10. [quote name='ocelot']Zuzka donoszę, że oczka już bezpieczna. Myślę, że tam gdzie jesteś sprawi Ci radośc ta wiadomość.[/QUOTE] Tak,jest oelot .....Na pewno Zuzia już spokojna .....
  11. Nic .Do mnie nikt nie dzwonił .Cisza . Sabunia jest wspaniała .To wielki przytulak .
  12. jeszce nic nie wiem .CZekam na telefon .Jak coś bede wiedziała to napisze .
  13. [B]Hotelik za wrzesień opłacony jest .[/B] Były wątpliwości Zuzi bo Henio miał isc do domu ,stąd jej pytanie czy przelewac za cały miesiąc .Jak pokazało zycie Henio nadal siedzi . Zuzia zamawiała również karmę i tu już minął termin zakupu bo jak zwykle przespałam . WIęc trzeba już szybko zamawiać ,albo niech zostanie na mojej .Zadecydujcie . Zamawiana była [B]Arion Lamb&Rice .[/B]. U mnie dostawałby[B] Arion Kurczak z ryżem ,[/B].I wtedy opłata za hotelowanie byłaby 300 zł już z karma .
  14. [quote name='Kvik']jaki duzy jest Henio/waga/-[B]sięga lekko ponad kolano i waży do 15 kg[/B] czy jest po kastracji [B] -Tak [/B] czy lubi inne psy/samce,czy jest ulegly tzn.nie walczy o miske z karma,a grzecznie czeka na swoja kolejke do jedzenia- [B]jest uległy i nigdy nie walczy o miskę ,lepiej czuje się w towarzystwie suń .Psy dominujące go blokują i Henio siedzi wystraszony wtedy czy lubi koty,czy toleruje dzieci;-on kocha wszystkich ,dzieci uwielbia .Kota powącha albo poliże .[/B] czy jest zdrowy[B]-jest zdrowy [/B] wiek-[B]około 4 lat [/B]. i gdzie przebywa-[B]Jest w Zamosciu woj.lubelskie [/B] bardzo prosze o ww info[/QUOTE] [B]Henio to wspaniały pies i takiego domu potrzebuje . [/B]
  15. mmd.....Czyżbyś myślała o ......naprawdę?Byłoby cudownie .Ale Zuzka z góry będzie się cieszyć !!!
  16. Dobrze więc zaproszę Handzię aby tu zajrzała i podjęła temat .
  17. [quote name='rita60']Kibicuje cały czas małej,czy będą foty grubej Zosieńki ?;)[/QUOTE] Na 19 str .jest sporo;)
  18. Jestem u sierotki .Jak dobrze ,ze go wzięłąś .
  19. [quote name='IVV']moze kolor jej nie odpowiadal Kasiu ;)[/QUOTE] Chyba tak ...Bo faktycznie kolor był okropny:evil_lol:
  20. Patka czuje się rewelacyjnie .Apetyt jest i nie chce wogóle leżeć .Cały czas chodzi po domu albo na dwór chce .
  21. Czy bedziemy mieć info o Kamie z hoteliku do którego jedzie ? Będę zawsze tam zaglądać i pomagać gdy tylko będę mogła .
  22. Pestka wydarła taki misiowaty kocyk co miały pościelony w legowisku plastikowym .MYślałąm ,ze chociaż to ocaleje ,ale gdzie tam ....W strzępach .Kurcze taya lubi leżeć w takich mieciutkich posłankach a ona wszystko zbeszczcześci
  23. Mam doła po śmierci Zuzki ....Wszystko jest takie bez sensu .Zwierzęta są wielkim ,ogromnym darem bo tylko one kochają nas naprawdę.Dla nich jesteśmy całym życiem ....A jak umieramy ich świat się kończy .....I to jest ta wielka tragedia .Człowiek umiera a zwierze traci cały swój świat .....To dobrze,ze my dogomaniacy potrafimy to zrozumieć i pomóc . NA wątku Zuzki jest wspaniała pomoc i organizaja ,a psiaki nie rozumieją gdzie ich Pani ....Boze jak chce mi się wyć ...... To jest jeden z tych wątków [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a....(*)-(*)-(*[/url])
  24. [quote name='joaaa']Wysłałam dzisiaj grosik, więcej nie dam rady. Myślę, że to najlepszy pomysł: kwiaty mogą być skromne, a kasa na psiaki. Może Zuzka by tak chciała...[/QUOTE] na pewno by tak chciała .....
  25. Jeśli Akrum jest bardzo obciążona to handzia bardzo chętnie podejmie się prowadzić finanse wraz z udostępnieniem swojego konta . Także dajcie znać jak ma być .
×
×
  • Create New...