-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Moje zdanie choć brutalne jest takie . Zle obliczone siły na zamiary ....Bo to nie sztuka umieścić psa w hoteliku .Problem zaczyna się w momencie płacenia ....A dokładniej w momencie braku pieniedzy . Wczoraj byłam zmuszona pozyczyć pieniadze na karmę zamówioną dla psów z hoteliku .... Ksenia nie jest jedyna jeśli chodzi o płacenie ....Mnie nie stać prowadzać działalnośc na takie sytuacje bo to mija się z celem mojej dziłałalności .Oprócz tego żyje ,mam dzieci i swoich 5 zwierzat . Gdybym miała 15 psów i Ksenia jedyna zalegałby z płaceniem to Ok ,poczekałabym .....Ale mam ich nie wiele i też są potknięcia finansowe . NA dłuższą metę tak byc nie moze .Ksenia ma potrzeby ...W kolejce sterylka ,ubranko ,zakup linki do odwoływania .A wszystko to potrzebne jej do wyprowadzenia na prostą .I co oczywiste pociąga za soba kolejne koszty .... Więc proszę o zajęcie stanowiska Moniko ( nie unoszac się duma tylko dobrem psa )w tej sprawie . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Odmówiłam behawiorystkę z tego mam od wapiszona 40 zł i od azali następne 40 zł razem 80 zł przeznaczę te pieniądze na ogrodzenie które będzie kosztować około 250 zł.Jeśli się na to nie zgadzacie to napiszcie gdzie mam odesłać pieniądze.POZDRAWIAM.[/QUOTE] Gabrysiu a to nie na budę będą te pieniadze odkładane ? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Czy ten teren z przyszłą budka jest ogrodzony?[/QUOTE] Pisałam wyżej ,ze bedzie ogrodzony Gabrysia opłaci ogrodzenie .My budę . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jutro wymierzę budke u siebie i podam Gabrysi optymalne wymiary .Wtedy dopasujemy zamóienie i policzymy koszty .A jak zabraknie to zrobimy szybką zbiórkę . -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysia wpadła na dobry pomysł ....Zaadoptuje kącik przy bloku ( wychodzi na ten teren okno i balkon Gabrysi)ogrodzi i postawi budkę .Zojka bedzie tam mieszkac i normalnie oproócz tego wychodzić na spacery jak dotychczas . Niestety w domu nadal zachowuje się jak zdziczała .....Na dworze rozkwita .Ja uważam ze to dobry pomysł bo Zojka zostanie z Gabrysia i bedzie tam gdzie pragnie najbardziej czyli na dworze . Musimy pomóc zebrać pieniadze na bude .Pomoge wybrać Gabrysi najlepszą dla Zojki .Gabrysia pokryje koszty ogrodzenia . Buda to kwota około 300 zł . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Napewno! Może dlatego najlepiej będzie jak Funia kupi Kseni ubranko i wyśle kase. Nie ma co w ciemno kupować ....[/QUOTE] Niestety Moniko nie zakupię ubranka .....Z prostej przyczyny ....Nie mam pieniędzy . -
Tak ,rozmawiałam z Eweliną i przekazałam niezbędne info o Pestuni .
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Na wątku już dawno była informacja,że otrzymał leki wysłane przez osobę z dogo. Pies jest w znacznie lepszej kondycji, chętnie wychodzi z budy, szczeka nie jest już apatyczny. Monitorujemy jego uszy za jakis czas jeśli będzie taka potrzeba zakupimy nowe krople. Zobacz jak wygląda na zdjęciach z poprzedniego weekendu;)[/QUOTE] wiem bo czytałam już dawno .chodziło mi o to czy zakupiliście mu coś dodatkowo bo z tym uhem to pewnie dłuższe leczenie .Dziekuje za moinitorowanie jestem wdzieczna .Czy ktoś brał go na spacer ?Wiadomo jaki jest do ludzi ?innych psów . Zdjęcia fajne .Aż się uśiechnęłam sama do siebie .Tylko ten łańcuch .... Gdyby było wiecej info załozyłabym mu wątek ... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marysiu aż poczerwieniałam....Dziekuje . Staram się .Właśnie zaraz jak pozbieram ,,miny,,na wybiegu idziemy na spacer . Wczorajszy był już lepszy .Ciągnie ,ale już wyczuwa ze robi żle i koryguje swój marsz. Cieczka w toku . -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Aha no i ubranko pierwsze od spodu było bardziej dopasowane a to drugie troszkę lużniej .To drugie jednak zabezpieczało bo pies pazurem potrafiłby rozedrzeć jeden strój a drugim juz tak nie pójdzie łatwo .:eviltong: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Mamy problem, bo rana zaczyna swędzieć, a szyta jest na długości ponad 20cm.. tak więc sięga tylną łapą i próbuje się drapać.. Jakieś pomysły?[/QUOTE] miałam podobny problem swego czasu .Zakładałam podwójne ubranko posterylkowe aby zminimalizować ryzyko rozwalenia rany .Mąśc jakaś też była od świadu ...Tylko nie pamietam za nic co to było ....I sto razy na minute okrzyk Fe ....nie wolno.... -
Bedzie dobrze Teresko .U mnie Tayka była tak zaszczuta i wycofana ,ze myslałam iz ta sunia nigdy się nie odbuduje psychicznie a po sterylce było jak najbardziej ok .Pominawszy ,ze cięzko przeszła zabieg bo straciła duzo krwi .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja bym zrobiła inaczej bo tak to do lutego bedziemy to załatwiac .Kubrak Ten co za mały wystawiłabym na bazarku i sprzedała , A tu na miejscu w Zamosciu poszłabym kupic w skllepie i po ptakach . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak ,jesli możesz załatw to .Ja moge zadzwonić do Pani i poprosić o wymiary .Wątpię aby jednak udało sie telefonicznie podac miejsca w których trzeba wymierzyć .Znowu moze byc błąd ... Podobno wszsysko jest ok . śpi w tym ganku otwartym na kanapie i kozuchu ....W budzie nie chce . -
[B]Prezent dla cioci IVV[/B] [url]http://www.youtube.com/watch?v=AU-Dmyzuv0w[/url]
-
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
??.WIerze ,ze jest dobrze . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mam jednak opory co do dzieci .....Chciałbym aby mogła do nich podejśc lub z nimi przebywac ,ale nie jestem chyba tego pewna. Jak bedzie linka .Spróbuje . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=yOfMNXbnoMc[/url] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tak Marysiu bo w momencie kiedy ciagnie ja staje i jej dobra reakcją jest to ,ze odwraca się do przewodnika i ,,bada reakcję '' .Po chwili pada komenda ,,idziemy ,,I tak w kólko ..... Za jakieś 1,5 godz.Wychodzimy na spacer . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia na wybiegu .Biegnąc do mnie biegnie po uzyciu gwizdka ,Nie wiem dlaczego nie nagrywa si e dzwięk .... [url]http://www.youtube.com/watch?v=t8Ag4bg1Guc[/url] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=3OQhSGOzacM[/url] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
tez sobie zadaje to pytanie co dzień ......Straciłam nadzieje .....Chociaż zycie pisze różne scenariusze ....Moze któregoś dnia wpadnie na podwórko jak zwykle.... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No to czekam na info i podam dalej do Henia decyzje gdzie ma byc odesłany .