-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Piękna !!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='IVV']gdzie podeslac ?[/QUOTE] Do handzi ,Ona poda konto na pw .
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka ok .Biega jak petarda .Wszedzie jej pełno .Jest pomocnicą bo wszędzie za mną chodzi i wszystkie katy zwiedza .Widac ,ze dobrze się czuje w nowym miejscu , -
jest lepiej .Pomimo ,ze nadal krwawi .Martwię się tym jedzeniem bo jest głodny ...Widzę to i męczę się z nim ....Wet kzałą podawa według tabeli ....Ale dla niego to za mało...Pozera te dawki aż się trzęsie ...Dzisiaj podałąm więcej niż powinnam bo nie mogłąm patrzec jak chciał . Mieszka jak Hrabia z nami .Kot chodzi koło niego bez problemu i nic się nie dzieje . Kołnierz drugi rozwalony i niestety niue mam pomysłu co zrobić bo został mi już tylko jeden .W tym kołnierzu on się cofnął w zachowaniu ,kuli sięi ucieka. Dzisiaj Maja podała mu przy stole kawałek kotleta:crazyeye:Przy ogólnym zadowoleniu obydwu stron
-
[quote name='IVV']i co z tym bazarkiem ;) ?[/QUOTE] Ubranko juz jest .Trzeba tylko zapłacić u Handzi za ten kubrak .35 zł .
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Niestety zdjęcia z wczoraj .Postaram się jutro o nowe .Padam na pysk ....Zasypiam .Wypiżdziło mnie tak na dworze ,ze nie wiem jak mi matka na chrzcie dała..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/pc084488.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3131/pc084488.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/pc084492.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1783/pc084492.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta&Chili']Ha Ha dobre to "gotowe ubranko" :) szyłam z mojej starej kurtki :) szkoda, że nie pasuje, na mojego labradora jak robiłam przymiarki pasowało a wydaje mi się, że jest tylko trochę większy od Kseni, ciężko tak bez przymiarek dopasować idealnie, jak sprawdzałam po uszyciu to podane wymiary zgadzały się. Wyślę w sobotę jeszcze jedno ubranko ciut większe i dłuższe, które szyłam na mojego psa. Mam nadzieję, że to będzie pasować bo jest trochę szersze i dłuższe od tego co wysłałam, a jak nie to może przyda się na inne pieski.[/QUOTE] Jestem w szoku !!!!to ubranko wyglada jak z wyższej półki sklepowej :crazyeye::crazyeye:No to masz Martuniu talent ,no ,no ! Gdybym chiała odkupić to co jest na Ksenie ile kosztowałoby ? Moim zdaniem miedzy przednimi łąpami jest deczko za wąsko i ona jak biegnie łąpy pracuja i siągają z pleców rozlużniając zamek . Dziękuje bardzo za ponowną chęć pomocy ;) -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy po nocce.Było ok . Rano zapoznanie z terenem hoteliku i tu obserwując Jadzkę mozna dojść do wniosku ,ze czuje się jak u siebie . Bieganinie nie ma końca ,skokom i zabawom .Jest pozytywnie nakręcona na wszysstko co ją otacza .Widzę w niej jednak zmianę .Jest spokojniejsza .Owszem ruchliwa ale nie tak jak w lecie jakby zwolniła troszkę. Po za tym kochana ,kochana ,kochana . MA spore płątki łupieżu i drapiue się.Pchełek nie widziałąm . Apetyt średni ma ,ale to pewnie wrazenia . Przybiega na zawołąnie lotem błyskawicy .Przyjaccielsko nastawiona do moich zwierzat i całej reszty . Pomyślałam o zminie tytułu wątku i ogłoszęń .Trzeba ja ogłąszać jako kaleką JAdzie bo moze to przyiagnie dobrego człowieka .Wydaje mi się,ze JAdzia zatacza się troszkę na jedną strone jakby miała problem z utrzymaniem równowagi....Moze wynika to z tej nogi ?Nie wiem .W kazdym razie Jadzka fruwa jak stara .Na razie , -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pan chce je chętnie przewieżc tak jak JAdzie !!!!!!!Świetny młody facet .Za tydzień , -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzia już od 15 minut u mnie .Cudności !!!!Jak wysubtelniała:crazyeye:Myslałam ,ze podmieniona...Jadzia jest laska jak nie wiem co . Biedula zagladała za panem ,który ją wiózł :roll:Poznałą ,ze dobry człowiek . Zjadła kolacje ,napiłą się i lata po chałupie . Pan wiozący powiedział ,ze przewiezie Fante i Figę .Za tydzień jedzie ....... -
[quote name='ranias']To teraz powinno iść ku lepszemu...sprzątania pewnie dużo po psiaku.....trzymajcie się dzielnie :lol:[/QUOTE] daję radę .To nie ważne ;).Wazne zeby wyzdrowiał i nic go juz nie bolało . Nie pamietam kosztów leku z apteki .Podam jutro bo gdzieś go wsadziłam . Transport do weta gratis ,
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam niedawno .Mieli wyjeżdzac koło 18,30 .Pan przesympatyczny !! Jadzka pierwsza do nawiewania .Ruchliwa i szybka .W domu ok . Jadzka czekam na Ciebie !! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam niedawno .Mieli wyjeżdzac koło 18,30 .Pan przesympatyczny !! Jadzka pierwsza do nawiewania .Ruchliwa i szybka .W domu ok . Jadzka czekam na Ciebie !! -
Niby dobrze wet powiedział .Pomacał ,pomacał i stwierdził ,ze tak ma być .Dostał antybiotyk ,od bólu . Argo ogromnie stresuje się w tym kołnierzu ....Ogromnie.Roztrzaskał dzisiaj drugi . Wykupiłam mu furagin na zapalenie pęcherza i mam podawac 2 razy na dzień . Ma rozwolnienie ...Pewnie po zmianie karmy albo po lekach ...Zobaczymy . POdam koszty dzisiejsze wieczorem /.
-
Wojtuniu ty moja kochana psino .....Nie ma dnia zebym o tobie nie myslała ......Jak naprawdę wyglada sytuacja naszego Mistera ? Juz ja się postaram aby wygrał !!!! A tak na serio czy ktoś wię jak on się ma tak na bieżaco ? Czy moze potrzebuje czegoś tak na cito ?(oprócz domu ) .........On jest wyjatkowy .....Boze gdyby nie ta cała moja sfora .....Wojtus byłby mój ....
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Przyszło ubranko dla Kseni .Ale to chyba nie jest szyte tak jak miało byc tylko gotowe ,prawda ? .Jest śliczne ,ale niestety po kilku krokach Kseni rozpina się na plecach zamek i spada jej .....Wydaje mi się ,ze miedzy przednimi łapkami jest deczko przywąskie i ona ruchem łap sciaga zamek na plecach i on się dlatego otwiera ....Niestety nie zda to egzaminu u Kseni .Lepszy byłby regulowany kubrakI dłuższy bo całe plecy w zasazdzie pozostaja gołe ma tylko troszkę przykryte .Najlepsze jaja sa z załozeniem bo Ksenia chce go drzeć i sciagać .... -
Dziekuje Marysiu ! Martwi mnie to ,.ze osikuje wszystko ....Rano zastałam cały pokój w sikach z krwią i całe posłanie osikane .....Właśnie będe to prała,zeby na jutro było co podścielic w razie potrzeby .No i ten zapach ....dla mnie jest dziwny bo czuje takiego kota niekastrowanego .Mam nadzieję ,ze to tylko przejsciowy problem bo to duzy psiak i jak siknie to jednak sporo tego jest . Na dworze jakoś nie wiedzę ,zeby się załatwiał .Chodzi za moimi plecami i się kuli ....Kołnierz go dobija psychicznie . Karmę wcina i chce więcej ....Patrzy na mnie zeby dac mu więcej . Koło 11 jedziemy na wizytę do weta .
-
Ja dzwoniłam do Pani i z nia rozmawiłąm .Prosiła o smycz i obroze bo czasem musi ich przypiąc bo ganiaja rowery i auta i są z tego ogromne nieprzyjemnosci ..... Musi mieć też coś do przypięcia bo przegryzaja sznurki i smycze .Pomyslałam więc o cienkim łańcuszku razy 2 . Musi byc takie zabezpieczenie bo psy biegną za nia do sklepu i tak jak pisałam zaczepiają rowerzystów .Pani chodzi o kuli nie ma więc możliwosci radzenia sobie z tym . Pytała też o pomoc w zwrocie ostatniego rachunku za weterynarza kiedy bardzo chorował jeden z psów wezwała go i zapłaciła z ostatnich pieniedzy .... Do tej pory bierze na kreske w sklepie bo dług się za nią ciagnie . Nie wiem co wy na to ?Ja nie decyduje . Trzeba również zabezpieczyć reszte pieniedzy w razie potrzeby na weta . Kwota o którą prosi Pani to coś koło 80 zł .
-
[quote name='azalia']Przepraszam,że się wtrącę,ale skoro pieski mają pieniądze to może warto było kupić ciut lepszą karmę niż z Kauflandu,tym bardziej że zima idzie i potrzebują więcej kalorii i białka.[/QUOTE] Takie było zyczenie Pani ,która się opiekuje pieskami i naprawdę nie mamy na to wpływu .Zawiozłysmy Ariona wcześniej i pozostał nietkniety ....Tak jak Ty uważamy .ze jest to,, karma ,,pozostawiająca wiele do zyczenia ...... Najgorsze jest to .ze Pani ledwo chodzi i ryzyko szpitala dla niej to widmo schronu dla psów ....I tu musimy coś wymyśleć ....Moze najpierw załozyc wątek jednemu psu ?
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka czekam na Ciebie Ty pieronie:eviltong: -
[quote name='ranias']no faktycznie Arguś chyba udaje......a co za kurdupel tam zagląda z boku?[/QUOTE] to KOko moja suczka ,ktorą uratowałam zabierajac z interwencji od Pseudochodowcy ze Zdzsisławic pod Janowem Lubelskim dwa lata temu . Zagłodził kilka psów na śmierć a reszta była w stanie zagłodzenia .....Koko sie udało bo jest mała i nie wiazał jej .Więc cos tam sobie znalazła do jedzenia .Suczka tak kochana ,ze słów brakuje !