-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]MOnika co z obrożą KILTIX dla Kseni ??[/B]Przypominam iz jest to bardzo ważne . Leczenie babeszjozy jest cholernie drogie i niestety nie zawsze się zdąży z pomocą ....Traktujmy siebie poważnie i psa który musi być zabezpieczony . Jeśli jeszcze nie kupiłas wyslij mi na konto 80 zł .Kupię u naszego weta . -
Dziewczyny nie jestem na bieżaco ,ale pamietam o suniach .Czy została juz tylko Muszka ? Jaki jest stan finansów na jej leczenie ? Ile trzeba mniej więcej czasu na wyleczenie nużeńca u niej ?
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niewątpliwie tak .Miłośc dojrzała !! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B]Jadwiś pozdrawia z rana i zaprasza do odwiedzin !![/B] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia wykopała dół większy od siebie bo wchodzi tam cała .Wychodzi z niego tak brudna jak świnka z błota .Ale jaka szczęsliwa .Niestety wiosenne gonitwy juz odbiły się na jej tali ...Schudła znacznie .Znowu widac jej żebra . Ale jak mozna być grubym kiedy non stop sie biega i drze japę na całą okolicę .Mówię wam bębenki w uszach nie wytrzymują . BUda zjedzona do końca . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Taja jak wracamy do domu ze spaceru ciagnie najkrotsa droga i tak ze trudno za nia nadazyc :-) na tym filmiku wiadc jak bala sie wejsc do klatki bo do sasiada przyszedl gosc [video=youtube;6f4nHMfv4ho]http://www.youtube.com/watch?v=6f4nHMfv4ho&feature=youtu.be[/video][/QUOTE] Super film .!!!Andrzej po prostu został wyprowadzony na smyczy przez Taykę . Ona bardzo lubiła przebywać w domu .Skok na łózko i posypiała sobie smacznie , -
[quote name='bianka0']A jaki grubiutki, jake ma okrągłości :evil_lol: Lubię takie :p[/QUOTE] wszystkie nasze psy upodabniaja się do nas....Nic nam nie brakuje ... Melvin lubi dobrze zjeśc.Nie ułomek z niego :diabloti:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/p3235858.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5792/p3235858.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p3235861.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1674/p3235861.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Cześć dziewczyny ! :) Igam do mnie pisała.:p mogę postarać się zrobić filmik, ale czy będzie fajny nie obiecuję.:lol: Poproszę tekst jaki tam ma być, zdjęcia i ewentualnie jakieś filmiki na poczte [email][email protected][/email] jakieś życzenia co do muzyki ? ;) nie obiecuję że zrobię go dzisiaj, bo dopiero ze szkoły wróciłam i strasznie źle się czuję.:([/QUOTE] Wielkie dzięki kochana !odezwiemy się !! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzia tak bardzo kocha mnie i Handzię ,ze jej miłośc nas poraża....I nie ma w tym ani odrobiny przesady ani koloryzowania faktów . Ta istota pokrzywdzona przez los daje tak wielką miłosc .ze mozna nia ładować wiele serc ludzkich ..... Jadzia bedzie miłością zycia ,człowieku obudz się !!!!psie życie trwa tak krótko .... Moze w ogłoszeniach tak napiasać bo prawda to absolutna . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p3235843.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2041/p3235843.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p3235846.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4320/p3235846.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p3235848.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8867/p3235848.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzwonił dość fajny facet z Lublina. Chciałby Fantę do bloku do mieszkania trzypokojowego. Trochę się zmartwiłyśmy, bo Fanta potrzebuje ruchu. Ale pan mówi, że dużo przebywa w terenie, las, ryby itp. Że sunia byłaby wybiegana jak trzeba :) Pan zna charakter teriera ( Fantunia ma ten temperament ;)), miał już jednego. Załatwiamy wizytę :) -
Boze jakie bidy .........jakie ciasne klatki ... Tych wycofanych i po zmarłym panu szkoda mi jak nie wiem co ...Reszty też ....Jezu co z tym robic ....
-
Fajne zdjęcia .Super baset !
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam kilka razy film bo oczywiscie kocham se popłakać .....:diabloti: I tak patrze na Mietka ,który nie widzi a tak wspaniale zmienia kierunek na taki w który biega Renia z Tayką .Ma chłopak wyostrzone inne zmysły . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dostałam 25 zł na konto .Na dniach zakupię szelki . Ps .A na Kiltixa będzie miał ? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czy obroża dla Kseni juz kupiona ? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]LAdymonia masz pełna skrzynkę [/B] -
Padłam !!!!!poprawił mi się tak humor ,ze dzisiaj zasnę na wesoło .Filmik wart [B]PSIOSKARA [/B]!!Super !!!. Powiedz JÓziowi ,ze niedługo przybywam i dorzucę mu 10 psa do załadunku .Melvina .Niech się chłopak odwsioczy i do Janowa na weekend przyjedzie:diabloti:
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]JEzuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak cudnie .!!!!!!![/B]Ona jest taka swobodna jakby urodziła się w waszym domu .!!!! Widac .ze kocha was mocno .Zazdroszczę tych dziubków bo ona taką słodką ma tą mordeczkę ,ze ją zjeśc mozna . Reniu takie filmiki to dla mnie dowód ,ze przez całe 21 lat pracy zawodowej nie poznałam tylu wspaniałych ludzi co przez dwa lata na dogo ..... Tayka musiała być w schronie ,musiała cierpiec ....Inaczej nigdy bysmy jej nie uratowali .....Zobaczcie jak los jej to wynagrodził !!!!Po stokroc .!!!Dla takich chwil warto zyc !!! Marzę o tym by kiedyś znów móc ja przytulic ......Moze Jak kiedyś wpadniecie do Zamoscia w komplecie ..... Całuje i pozdrawiam kochani !!! MIetunio kochany !!! -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Handzia dziękuje za pomoc w tej adopcji .Za całą koordynację i za czas ,który poswięcasz bywając u nas tak czesto .:loveu: -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Odebrałam Z Paypal 100zł .Za kilka dni dojda na konto .Komu mam je przelać ? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Powiem krótko .Dom wymarzony .Ludzie super .Kochają zwierzęta . Ps .Dusje .Tak wiedzą .ze moze przeskakiwać . -
[quote name='bianka0']Napisz mi funiu ile mam przelać pieniędzy na obrożę.[/QUOTE] Jutro napiszę .Zapytam u weta A moze będą w zoologiku .( ale watpię )