Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [B]MOnika co z obrożą KILTIX dla Kseni ??[/B]Przypominam iz jest to bardzo ważne . Leczenie babeszjozy jest cholernie drogie i niestety nie zawsze się zdąży z pomocą ....Traktujmy siebie poważnie i psa który musi być zabezpieczony . Jeśli jeszcze nie kupiłas wyslij mi na konto 80 zł .Kupię u naszego weta .
  2. [quote name='Becia Lublin']nowe wiadomości ... sunia urodziła już 9[/QUOTE] boze !!!dziewięć szczeniat !!!ona biedna rodziła na raty .... Co z nimi będzie ?
  3. Dziewczyny nie jestem na bieżaco ,ale pamietam o suniach .Czy została juz tylko Muszka ? Jaki jest stan finansów na jej leczenie ? Ile trzeba mniej więcej czasu na wyleczenie nużeńca u niej ?
  4. Niewątpliwie tak .Miłośc dojrzała !!
  5. [B]Jadwiś pozdrawia z rana i zaprasza do odwiedzin !![/B]
  6. Ksenia wykopała dół większy od siebie bo wchodzi tam cała .Wychodzi z niego tak brudna jak świnka z błota .Ale jaka szczęsliwa .Niestety wiosenne gonitwy juz odbiły się na jej tali ...Schudła znacznie .Znowu widac jej żebra . Ale jak mozna być grubym kiedy non stop sie biega i drze japę na całą okolicę .Mówię wam bębenki w uszach nie wytrzymują . BUda zjedzona do końca .
  7. [quote name='AresekSE']Taja jak wracamy do domu ze spaceru ciagnie najkrotsa droga i tak ze trudno za nia nadazyc :-) na tym filmiku wiadc jak bala sie wejsc do klatki bo do sasiada przyszedl gosc [video=youtube;6f4nHMfv4ho]http://www.youtube.com/watch?v=6f4nHMfv4ho&feature=youtu.be[/video][/QUOTE] Super film .!!!Andrzej po prostu został wyprowadzony na smyczy przez Taykę . Ona bardzo lubiła przebywać w domu .Skok na łózko i posypiała sobie smacznie ,
  8. [quote name='bianka0']A jaki grubiutki, jake ma okrągłości :evil_lol: Lubię takie :p[/QUOTE] wszystkie nasze psy upodabniaja się do nas....Nic nam nie brakuje ... Melvin lubi dobrze zjeśc.Nie ułomek z niego :diabloti:
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/p3235858.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5792/p3235858.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p3235861.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1674/p3235861.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [quote name='Aleksandra95']Cześć dziewczyny ! :) Igam do mnie pisała.:p mogę postarać się zrobić filmik, ale czy będzie fajny nie obiecuję.:lol: Poproszę tekst jaki tam ma być, zdjęcia i ewentualnie jakieś filmiki na poczte [email][email protected][/email] jakieś życzenia co do muzyki ? ;) nie obiecuję że zrobię go dzisiaj, bo dopiero ze szkoły wróciłam i strasznie źle się czuję.:([/QUOTE] Wielkie dzięki kochana !odezwiemy się !!
  11. Jadzia tak bardzo kocha mnie i Handzię ,ze jej miłośc nas poraża....I nie ma w tym ani odrobiny przesady ani koloryzowania faktów . Ta istota pokrzywdzona przez los daje tak wielką miłosc .ze mozna nia ładować wiele serc ludzkich ..... Jadzia bedzie miłością zycia ,człowieku obudz się !!!!psie życie trwa tak krótko .... Moze w ogłoszeniach tak napiasać bo prawda to absolutna .
  12. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p3235843.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2041/p3235843.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p3235846.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4320/p3235846.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p3235848.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8867/p3235848.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Dzwonił dość fajny facet z Lublina. Chciałby Fantę do bloku do mieszkania trzypokojowego. Trochę się zmartwiłyśmy, bo Fanta potrzebuje ruchu. Ale pan mówi, że dużo przebywa w terenie, las, ryby itp. Że sunia byłaby wybiegana jak trzeba :) Pan zna charakter teriera ( Fantunia ma ten temperament ;)), miał już jednego. Załatwiamy wizytę :)
  14. Boze jakie bidy .........jakie ciasne klatki ... Tych wycofanych i po zmarłym panu szkoda mi jak nie wiem co ...Reszty też ....Jezu co z tym robic ....
  15. Fajne zdjęcia .Super baset !
  16. Obejrzałam kilka razy film bo oczywiscie kocham se popłakać .....:diabloti: I tak patrze na Mietka ,który nie widzi a tak wspaniale zmienia kierunek na taki w który biega Renia z Tayką .Ma chłopak wyostrzone inne zmysły .
  17. Dostałam 25 zł na konto .Na dniach zakupię szelki . Ps .A na Kiltixa będzie miał ?
  18. Czy obroża dla Kseni juz kupiona ?
  19. [B]LAdymonia masz pełna skrzynkę [/B]
  20. Padłam !!!!!poprawił mi się tak humor ,ze dzisiaj zasnę na wesoło .Filmik wart [B]PSIOSKARA [/B]!!Super !!!. Powiedz JÓziowi ,ze niedługo przybywam i dorzucę mu 10 psa do załadunku .Melvina .Niech się chłopak odwsioczy i do Janowa na weekend przyjedzie:diabloti:
  21. [B]JEzuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak cudnie .!!!!!!![/B]Ona jest taka swobodna jakby urodziła się w waszym domu .!!!! Widac .ze kocha was mocno .Zazdroszczę tych dziubków bo ona taką słodką ma tą mordeczkę ,ze ją zjeśc mozna . Reniu takie filmiki to dla mnie dowód ,ze przez całe 21 lat pracy zawodowej nie poznałam tylu wspaniałych ludzi co przez dwa lata na dogo ..... Tayka musiała być w schronie ,musiała cierpiec ....Inaczej nigdy bysmy jej nie uratowali .....Zobaczcie jak los jej to wynagrodził !!!!Po stokroc .!!!Dla takich chwil warto zyc !!! Marzę o tym by kiedyś znów móc ja przytulic ......Moze Jak kiedyś wpadniecie do Zamoscia w komplecie ..... Całuje i pozdrawiam kochani !!! MIetunio kochany !!!
  22. Handzia dziękuje za pomoc w tej adopcji .Za całą koordynację i za czas ,który poswięcasz bywając u nas tak czesto .:loveu:
  23. Odebrałam Z Paypal 100zł .Za kilka dni dojda na konto .Komu mam je przelać ?
  24. Powiem krótko .Dom wymarzony .Ludzie super .Kochają zwierzęta . Ps .Dusje .Tak wiedzą .ze moze przeskakiwać .
  25. [quote name='bianka0']Napisz mi funiu ile mam przelać pieniędzy na obrożę.[/QUOTE] Jutro napiszę .Zapytam u weta A moze będą w zoologiku .( ale watpię )
×
×
  • Create New...