-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie budy ( drugiej którą zjada ) która kilka dni dopiero stoi . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/p4015916.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9357/p4015916.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/p4015915.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3476/p4015915.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/p4015914.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1962/p4015914.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/p4015912.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8528/p4015912.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Tabletka na odrobaczenie Luny Dolpac kosztuje [B]16 zł [/B].Doliczam do kosztów hotelowania . Kapiele w szamponie zakończyły się na trzech dawkach po 6 zł .[B]Razem 18 zł [FONT=arial]. Koszt za miesiąc marzec to 240 zł + 34 zł ( wyżej wymienione )Razem 274 zł . Ps .Luna pilnie potrzebuje obroży KILTIX .Koszt 70 zł . [/FONT] [/B]
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Moze warto zrobic USG na wszelki wypadek?[/QUOTE] Kolejna wizyta po niedzieli .Zapytamy . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzia ma coś w rodzaju ropnia .Leczymy już parę łądnych dni to świństwo .Masci i antybiotyk na okragło .Miała bardzo spuchniety panel mleczny .Na dzień dzisiejszy jest juz lepiej ,ale leki nadal dostaje . Niestety koszty są za to leczenie .Ale tfu ....Aby slicznosci przeszło .Bo w najgorszym przypadku trzeba będzie ciąć . Koszt pierwszej wizyty 40 zł . Drugiej 38 zł trzeciej 44 zł . Rachunki są .Wstawimy na wątek . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']nie wiem dziewczyny, czy to wypada ale co tam, wejdzcie na ten link: [url]http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=pierwszy+wiosenny+ptak+&ctid=CT2786678&SearchSource=2&FollowOn=true&PageSource=Results&SSPV=&start=0&pos=1[/url][/QUOTE] Ja po prostu padłam....posikałam się zaplułam ze śmiechu !!!!!!!!!!!! To jest to samo co ja miałam w realu wczoraj tylko to zdjęcie ma wszystkie pod sobą !!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: PS .Szkoda mi psiny .....tak wiernie czeka aż Pan sie obudzi ,,ze snu ,, -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wiem ....Bo sama sie posikałam ze śmiechu . -
Zosia raczej bojażliwa nie była....Ale nowe otoczenie pewnie ja trochę przeraża.
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oto Ziutka .jeszcze u mnie . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/p3275885.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8813/p3275885.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/p3275886.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4231/p3275886.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pani Ziutki jak usłyszała ,ze ją przywiozłam poderwała się z alkoholowego snu z gawry w której leżała i przywitała się z zadowoloną sunią .:roll: -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Rolziczenie na dzień dzisiejszy [/B] Karma dla Krystyny 120 zł Na długi Dory 1020 za DT 100 zł worek karmy( na mój BDT ) 100 zł Jedzenie dla Zuzi i Ziuty ponad 80 zł Od pcheł 20 zł Sterylka Ziutki 140 zł Strerylka Krysi ( kotka z ulicy połamana )100 zł Razem wydałam z całej kwoty 660 zł . Pozostaje 390 zł . Z czego 150 zł pójdzie na sterylkę Zuzi . Muszę też pokupic im obróżki od kleszczy .U nas są juz przypadki babeszjozy .Ich nikt nie uratuje gdy zachoruja ...... Jedna porzadna ,która działa przez 7 miesięcy kosztuje 70 zł .KILTIX.Ale jest skuteczna ,. -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Reniu za pieniązki od Ciebie wysterylizowałam Ziutkę.Dzisiaj juz ją odwiozłam do domku .Była u mnie 10 dni . Kochana sunia nie bedzie się juz mnozyć bez końca .Ostatnio w jesieni miała 9 szczceniat ,które jej zamordowali .. Za niedługi okres czasu na warsztat idzie jej córka Zuzia ,która powitała ją tańcem radości . Nas z Hadzią powitał w progu jej ,,pan ,, z rozporem na wierchu ukazującym wacka w całej okazałości .Ja się posikałam ze śmiechu a Handzia chyba cudem się powstrzymywała .Bo ja z nim gadałam i to musiałam oglądać . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia dzisiaj wygryzła na wylot dziurę w budzie .Jutro pokazę . [B]PS .Dostałam 80 zł na konto .Jutro zakupię jej Kiltixa.Dziękuje .[/B] -
[quote name='AresekSE']minelo tyle czasu, co u Zosienki?[/QUOTE] dzwoniłam jakiś czas temu do Niny ( córka starszej Pani ) mówiła ,ze jest ok . Ale na dzień dzisiejszy nie ma więcej info .Moze IVV coś wie.
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']No własnie...a jak bedzie załatwiała się w mieszkaniu,a ono takie czysciutkie:roll:[/QUOTE] Pan jest uprzedzony o tym ,ze moze tak byc i nie widzi w tym problemu .Miał 18 lat sunię w domu więc twierdzi ,ze zdaje sobie sprawe ze moze być różnie na początku ,. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Ale to kwestia dwóch dni u fajnego sprzedawcy, kupujesz opłacasz przez system i na drugi dzień jest u Ciebie, tylko niech dziewczyny się sprężą. Jak dobrze, że u nas nie ma kleszczy, jakis taki teren czysty od lat. Owszem psy zabezpieczone, ale zwyczajnie tego paskudztwa nie ma.[/QUOTE] To juz sprawa opiekuna psa .Niestety nie stać mnie na zakup 10 obrozy jednocześnie .Od zawsze jest tak .ze obroze są mnie przysyłane przez opiekuna psa .Koniec kropka . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Oj stres przy takim psie koszmarny, ja też mam diablicę, która wyżerała drewniane kojce i sobie wychodziła przez dziury. Dlatego Ksenia powinna trafić do kojca metalowego. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że nasza po pewnym czasie się opanowała.[/QUOTE] metalowe przęsło wyrwała w trzech miejscach ....Mąz zabezpieczył teraz blachą . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
masz rację mestudio na allegro taniej.Tak właśnie dziewczyny pokupiły reszcie psiaków u mnie . Ale sprawa się przeciągneła a kleszcze już są i pies musi być zabezpieczony . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']witajcie, z zaproszenia weszlam i przeczytalam... hotel 450-600zl? czy ten pies tam ma jacuzzi i je kawiar? strasznie drogo, hotele sa zwykle (szczeg dla dlugo-przebywajacych) za 300-400zl... cos tu nie tak....[/QUOTE] krakowianko pobyt Kseni u mnie to koszt 440 zł .z wyżywieniem .Z czego płacę za worek Ariona 130 zł w hurtowej cenie .Oprócz tego je gotowane za co nie doliczam .Więc zostaje mi z tego 300 zł . A chodzimy cały miesiąc przy psie .Oprócz tego płacimy podatki i Zus.Nie wspomnę o innych kosztach bo chyba nie jesteś w temacie skoro piszesz w ten sposób . A moze Ty otwórz hotelik i spróbuj np .mieć ceny przystępniejsze np .200 zł z karmą .....Opłać wszystko i wtedy podyskutujemy .Nie zapomnij ,ze Ksenia to wymagający psiak i nie do końca przewidywalny .WIęc dolicz też troszke stresu do tego wszystkiego . Pzdr. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Postawilismy jej nową budę .Zdejmujemy na dzień dach bo obgryzła już kawałki na rogach . Dzisiaj po 1 godz zamknięcia wygryzła dziure .Oraz boki .... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/p3275883.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1028/p3275883.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/p3275889.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7820/p3275889.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
oto ,,stara buda,,a raczej jej wspomnienie . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/p3275881.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2268/p3275881.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p3275884.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2749/p3275884.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj był spacer w nowych szeleczkach .( ceny nie zdejmowałam aby dobrze obczaić czy pasują i zapomniałam zdjąc ...) Było miło i bezstresowo [url]http://www.youtube.com/watch?v=1LQFmvCXkt4&list=UUdp9WBVDfqOSbjZ65EmZr9A&index=1&feature=plcp[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=rq_wGS1wUJc&feature=youtu.be[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=-EvhJaO_jdM&list=UUdp9WBVDfqOSbjZ65EmZr9A&index=1&feature=plcp[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=2d7tAqUoMFk&feature=youtu.be[/url]