-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Własnie robilismy wyczesywanko .Kłęby sierści wyczesane z naszego Rudasa.Szkoda ,ze nie miał nas kto sfilmować bo fajnie to wyglądało .On leżał jak długi ja czesałam trzymając jego nogę w górze aby lepiej przeciagać furminator .Odbyło się bez ekscesów ,powiedziałbym nawet ze było miło .Jak go za mocno przejechałam ( w jego mniemaniu ) to wstawał i odchodził ale po chwili wracał .Chyba było mu przyjemnie . Aha i ten głupol zjadał swoja fruwającą sierść .Jego friend Jadzia robiła to samo ,:evil_lol: Ps .MIsio został odrobaczony Milbemaxem .Koszt 8 zł .Zostało wliczone w kwietniowy hotel . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fanta pojechała .Przyjechali państwo Figi z przyszłym włąscicielem . Rodzina mieszka od siebie niecały kilometr więc wszystko bedzie na bieząco i pod okiem . Pan Fanty to człowiek po 60 .MIeszka z zona i córką .Wszyscy zwierzolubni .Fanta przypomina im zmarłego psa ,który był z nimi 14 lat .Fanta bedzie spała w kojcu a biegac bedzie kiedy zechce .W zimie pieski spia w kotłowni . Zdjęcia mam wstawię potem .Wydaje się więc ,ze wszzystko w jak najwiekszym porzadku . -
Kupiłam Melvinowi inny srodek na uszy Myco -Stick .Sprobuje moze efekt bedzie lepszy ... Koszt 15 zł doliczam do hotelowania za maj .[B]Czyli razem wychodzi 345 zł .[/B]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia zjadła swoją ,,podkładkę pod dupę ,, i zabrała się do dalszego zjadania boksu .Z racji braku budy do jedzenia wybrała podobny materiał czyli ściany w boksie. -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Taya uwielbia bieganie po lace i do tego nie toleruje "obcych" bo uwaza, ze laka nalezy tylko do niej! Szczeka zawziecie i przez to buntuje mi Mietka:roll: Mietek drze jape jak glupi i chyba wszyscy juz nas znaja na osiedlu jako problematyczna rodzine....:evil_lol:[/QUOTE] No jasne ....:diabloti: -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Niesmiało przypomnę .ze nie otrzymałam pieniedzy za hotelowanie Jadzi za miesiąc[B] kwiecień [/B]. PS .JAdzia została odrobaczona Milbemaxem Koszt 8 zł .Doliczam to do jej hotelowania . -
Cały dzień nam asystuje .Wszedzie .Przy koszeniu ,przy sprzataniu .Jest w domu i kładzie się przy moich nogach .Pozwolilam sobie na 5 minut na hamaku a on stał i gdy hamak hustał sie w jego strone on dotykał mojej twarzy swoją moRDKĄ .jEST BARDZO KOCHANY ,BARDZO!!!!!!!! jEST NIESAMOWICIE posłuszny .Jedno słowo a on reaguje w sekundzie .Argo wróć- to on staje i zaraz jest .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wyniosłyśmy z handzią budę z boksu Kseni .Kaleczy sie o drewno i wyrywa nie patrząc na gwożdzie ...Z resztą i tak już nie nadaje sie do niczego .... Jak handzia znajdzie czas to wstawi zdjęcie z komórki co prawda ,ale zawsze ,,,, -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Przypominam tylko miedzy wierszami ,ze Ksenia może być u mnie do 30 czerwca ( sobota ) .[/B][/SIZE] Bardzo proszę wziąć to na poważnie,zeby nie było płaczu i pisku oraz zadym na jej watku .Czas szybko leci proszę więc mieć coś w zanadrzu w razie gdyby u Jamora nie zwolniło się do tej pory miejsce . -
[quote name='MaDi']Z konieczności-ropomacicze. Aha...
-
Olu pięć dni po zabraniu w tym stanie ,juz była po sterylce ?:roll:
-
Piękna ....Jak moja nieżyjąca sunia .Kiedy bedzie więcej zdjęć pokazałabym zainteresowanym.
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Popłakalam sie jak bóbr.....Jakie piekne zdjęcia .Kapiele w wodzie !!!!!!!!!ale jej sie trafiło !!!!!!!!!!!!! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Nie było mnie na dogo ponieważ...Nie ukrywam mam obrone i uczę się. Przepraszam nie zbierałam pieniędzy na Ksenie. Moja wina. :( Dzisiaj zrobie aukcje allegro dla Kseni. Pisałam pw do pana Bartosza który deklarował 100zł dla Kseni miesięcznie. Cisza:( . Funiu a możesz zrobić jeszcze raz badanie Kseni TSH? Jamor jeszcze nie dzwonił. Zrobie jeszcze raz wydarzenie Kseni na face...Napisze ze sytuacja finansowa krytyczna. Muszę znaleźć jakieś osoby do bazarków ...Sama nie dam rady.[/QUOTE] Sytuacja była do przewidzenia .... Wiesz kazdy z nas coś robi ..Ty się uczysz a ja pracuje w hoteliku od rana do wieczora .Wybacz ,ale irytuja mnie te wpisy o robieniu allegro gdy tracisz grunt pod nogami pod koniec miesiąca ....tak się nie robi .Trzeba przez cały miesiąc ,,robić allegro,, i bazarki ratując się w jakis sposób . Wiele tu zostało juz powiedziane ,ale za kazdym razem wątrobę mi zrusza jak czyatam takie wpisy . PS .Nie wiem co zrobic bo buda jest na wykończeniu a wet zalecił by nie podrażniała jelit jedzeniem jej.....Ktos ma pomysł co jej dac pod dupę ?????aby nie leżała na betonie ,noce są chłodne . Podest też zeżre .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']Oczywiście, funiu!:loveu: wyślę w poniedziałek przelew 100 zł na te badania - czy wystarczy ?[/QUOTE] na te pierwsze pewnie tak .Jeśli wyjdzie trzustka to kolejne badanie około 300 zł .Wet wysyła do Niemiec .czeka się dwa tyg .na wynik . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Jaką karme je Ksenia?[/QUOTE] Ariona .Oraz gotowane jedzenie . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Dlaczego tak źle oceniasz Jamora, który bardzo aktywnie i rzetelnie pracuje z psami? On z psami pracuje, a nie trzyma je w kojcach i dokarmia, dzięki tej pracy jest w stanie bardzo dobrze ocenić psa, a do tego bez upiększeń powiedzieć co w psie siedzi i czego potrzebuje. Myślę, że jego praca z Ksenią pokazałaby jaki problem ma Ksenia, przecież wcześniej nie niszczyła, prawda??? Nie znam Jamora osobiście ale obserwuję jego stronę i widzę jak aktywnym jest hotelowcem i jakie psy wyprowadza na prostą. Co oznacza, że u Jamora Ksenia spisana będzie na straty????[/QUOTE] A kto trzyma w kojcach i dokarmia ? Ksenia niszczyłą w pierwszym DT ,drugim DT i w moim czyli trzecim ....Z tą róznica ,ze u mnie zaczeła robić to po kilku miesiącach z zazdrości ,wszystko jest na watku opisane ... Ps .Badania będa mozliwe wtedy gdy dostane na nie pieniadze .Przykro mi ,ale nie mam aby za to zapłacić . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zawiozłam dzisiaj kał do badania bo meczy mnie to ,.ze pies chudnie a nic nie robię w tej sprawie . Kał wyszedł w sumie dobrze,pasozytów nie stwierdzono . .Sa tylko krwinki czerwone ,ale to moze byc spowodowane zarciem budy i podrażnianiem jelit co moze skutkować stanem zapalnym . [B]Koszt badania kału 25 zł doliczam do długu ,który wynosi na dzień dzisiejszy 831 zł .[/B] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Zdjęcie super! Jest w nim tyle psiej radosci, ze nie sposób się nie zakochac w Jadzi![/QUOTE] Tylko jakoś nikt niie widzi oprócz nas tego .....Wszyscy widzą nie młoda kulawą suczkę ....Nikt na nią nie patrzy ....Jestem załaamana .Kazdy patrzy na ,,ładne,, Jadziu kto pokocha Cię prawdziwie ????? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Dziewczyny, kto jest za Ksenię tak naprawdę odpowiedzialny i decyzyjny i ile ma deklaracji?[/QUOTE] Historia dosyc dziwna bo ja dostałam info od LAdymonia ,ze Stowarzyszenie .A prawda jest taka ze Ladymonia jest ,,właścicielką ,,psa. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Funia.... a pamietasz jak pisalam o Ramzesie? Byl przerazliwie chudy...wszyscy stawiali na problemy z trzustka.... a okazalo sie, ze ma gliste i kokcydioze.....[/QUOTE] Tak pamietam .Ale Kseni [B]brakuje na podstawowe rzeczy [/B]więc decyzja o leczeniu musi być dla mnie deklaracja zapłaty w lecznicy .A wiadomo,ze koszty będą . Uważam ,ze traktuje sie mnie i Ksenie lekceważąco .Takie jest moje zdanie .[B]Od poczatku DUPA ,totalny brak organizacji i wizji przyszłości psa .[/B] Ksenia w tej chwili je trzy razy dziennie .Srodkowy posiłek to same węglowodany .Ma napady wilczego apetytu jest ciagle głodna .Wcześniej zdarzało się podobnie ,ze pomimo normalnego karmienia rzucała si.e na miskę . Dodam ,ze na jesień i w zimie była grubiutka i super wyglądala . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
cicho cos u Kseni ...... Ladymonia Ksenia moim zdaniem jest bardzooo chuda ,nie wiem czy nie powinna mieć jakichś badań albo badania kału....No nie wiem .... Proszę zorganizować na to srodki .