-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Przed chwilą odjechali ....Pesteczka była wystraszona ,ale siedziała grzecznie .Jak odjezdzali spojrzała na mnie tak podnoszac główke ,ze ścisnęło mnie tak mocno ze nie daje sobie rady ....Ryczę jak wariatka . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/p2295561.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2286/p2295561.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p2295562.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6169/p2295562.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Została doszczepiona na wściekliznę .Wirusówki to za duże obciązenie w tej chwili . Na miejscu w Wawie za jakiś czas bedzie można zrobić .
-
[quote name='IVV']Kasiu ,podals Oli jaka ma miec karme dla Pestuni ? to wane by znowu jakis problemow z brzuchem nie miala. A jeszcze gdybys mogla dac Pestce na droge jakis jej kocyk z jej zapachem to bylby mniejszy stres dla niej[/QUOTE] Pesteczka jadła gotowane ostatnio .Kurczak z ryżem ,albo puszkę jej kupowalam . Kocyki wydarła w drobny mak ....ale dam jej moją bluzkę .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]Marysiu absolutnie nie zgadzam się na żadne pokrywanie szkód [/B].....Ja wstawiam te zdjęcia po to abyście widziały co ona potrafi zrobić ( w moim odczuciu ) z zazdrości .....Dopóki nie było za ściana konkurencji ...nie było takich wyczynów .Ona nawet zaczęła rąbać kupale w boksie czego nigdy od poczatku nie robiła . Takie rzeczy to po prostu amortyzacja wyposażenia .;)Uznała ,ze ciepło idzie i trzeba sobie okienko powiększyć . śmiech,śmiechem .Buda to pikuś .....Ja martwię się o nia ogólnie . -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
nic nawet nie mogę napisac ....Dusje bardzo mocno Cie przytulam ...... Tosieńka będzie z Tobą zawsze ....Nie raz to odczujesz .....zobaczysz .....Łzy wala po oczach jak kwas .... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przelałam swoje zobowiązanie w kwocie 60 zł .( za dwa miesiace ) -
Dla mnie Melvin ma kolor czekolady .....gorzkiej czekolady .Na moim próbniku z farbami jest taki kolor i on mi włąśnie odpowiada kolorowi futra Melevanta .:diabloti:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z dzisiaj / [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/p2285557.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1952/p2285557.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p2285558.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3376/p2285558.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p2285559.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2756/p2285559.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
TAk wyglądała pierwszego dnia jak do mnie trafiła ....sam szkielet .Robiła pod siebie siku i kupę gdy do niej wyciagałam rekę .... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p1070041v.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5127/p1070041v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Pestka ma pokończone szczepienia .Nie mogła być szczepiona bo była chora .....Teraz wychodzi na to ,ze nie ma ważnych ....Jutro ją rano zaszczepię jeśli wet pozwoli ....
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Moze tak i moze nie, bo Grom z kolei siedzial w jednym miejscu i stale slyszalam, ze nie lubi ludzi i potrzeba specjalnego typu czlowieka dla Groma. Juz myslalam, ze bede go wspierac do konca dni.........[/QUOTE] No i co się stało ?? -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']dziekuje Funiu ,ze o nia tak dbalas prawie przez 2 lata :) Ona juz wie ,ze bedzie miec cudowne zycie :)!!! Reniu juz moge spokojnie spac :)[/QUOTE] opieka nad Taya to olbrzymia przyjemnośc i szczęście!!!!mam różne psiaki ,czasem dadzą w kość a ta cudota nigdy .Zawsze była kochana i grzeczna .ZAWSZE. JAk to dobrze ,ze została zauważona w schronie .Na pewno już by jej nie było .Ona nie potrafiła walczyć o swoje ... Dzięki twojej opiece finansowej wszystko stało się realne .A taki dom to konsekwencja tych wszystkich działań . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']dziekuje Funiu ,ze o nia tak dbalas prawie przez 2 lata :) Ona juz wie ,ze bedzie miec cudowne zycie :)!!! Reniu juz moge spokojnie spac :)[/QUOTE] opieka nad Taya to olbrzymia przyjemnośc i szczęście!!!!mam różne psiaki ,czasem dadzą w kość a ta cudota nigdy .Zawsze była kochana i grzeczna .ZAWSZE. JAk to dobrze ,ze została zauważona w schronie .Na pewno już by jej nie było .Ona nie potrafiła walczyć o swoje ... Dzięki twojej opiece finansowej wszystko stało się realne .A taki dom to konsekwencja tych wszystkich działań . -
dziewczyny to co ? zdecydujmy czy Dora1020 może dostać jakiegoś grosza...Tonie w długach za psiaki .
-
Miałam wstawić skana z rachunku ale w ogóle nie zapisuje mi się w zmniejszaczu ...Nie wiem dlaczego ?komu mogę podesłac na maila ....Ja sobie z tym nie poradzę.
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Boze jaka piekna !!!!moja kochana Szwedenia ....Cały czas mówiłam jej ,ze bedzie Szwedką ...I jest !!! Beczę jak bóbr ....za nia i .....dlatego ,ze ma dobrze ....wspaniale . Moja kochana bądz grzeczna ....Moze się kiedyś spotkamy ! Zdjęcia są piekne !! Reniu ona uwielbia spacery i na spacerach jest zawsze wesoła . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
PS .Dzisiaj buda nie posiada juz prawie nic z przodu ..... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Faktycznie Panience przydalby sie Jamor...... buda wyglada tragicznie......[/QUOTE] Tu nie chodzi o to ,ze ja sobie z nia nie radzę ....[B].Ja po prostu obiecałam awaryjnie przyjąc ją na dwa miesiące a Ksenia siedzi juz ponad 6 miesięcy .[/B]Przenoszę psiaki do domu i nie mogę wziąc jej ze soba ze wzgledu na jej ,,nieprzewidywalnosc w stosunku do innych psów ,,Nie moge ryzykować .Wystarczy ,ze NUka w Agi nie zyje . U mnie tez był szkoleniowiec .Co zalecił wykonałam . Nauczyłąm ja chodzic na smyczy i innych komend . BUda to tylko tak na pokazaz co ona potrafi ...ale tak naprawdę obrazuje to ,ze ona nie potrafi inaczej pokazać emocji ...Wyraża to właśnie w taki sposób .Ona dostaje szału jak słyszy ,ze jestem z innymi psami . Niestety przy 12 psach Ksenia nie moze byc non stop w centrum uwagi . Cały czas polecałam Jamora .Teraz też naciskałam i dzieki temu Ladymonia zadzwoniła i umówiła się z nim na rezerwację miejsca . Nasza Pani szkoleniowiec powiedziała .Ksenia to wyjątkowy pies ,ale jest też jak odbezpieczony granat ..... -
[quote name='kudlataja']Dzięki za szybką odpowiedź, denerwowałam się tą sytuacją, w końcu to są pieniądze, powierzone w zaufaniu i nie chciałam tego zaufania nadużywać. Jeśli mogę się wypowiedzieć jeszcze na temat zwierząt ze Szczebrzeszyna, to uważam, że część pieniążków pozostałych można byłoby przekazać dla piesków, którymi opiekuje się DORA. Dziewczyna już nie daje rady, a robi moim zdaniem naprawdę świetną robotę, adopcje, ogłoszenia, dokarmianie, szukanie tymczasów i tak na okrągło. Nie wiem jak ona znajduje na to wszystko siłę, a sytuacja w gminie Szczebrzeszyn naprawdę jest tragiczna, ciągle nowe psy jak nie na ulicy to gdzieś na śmietnisku wyrzucane są. Ostatnio Dora bardzo pomogła np. w adopcji malutkiego kotka, którego znalazłam w Wigilię wyrzuconego na środku ruchliwej ulicy na totalnym odludziu. Dzięki takim ludziom jest mniej tego nieszczęścia na ulicach. To tylko jeden przykład i moje prywatne zdanie, ale myślę, że warto na to zwrócić uwagę. Pozdrawiam[/QUOTE] podpisuje się pod tym .Znam osobiscie i wiem jak wiele dobrego robi .Czasem juz ponad ludzką mozliwośc .
-
[quote name='kudlataja']Witam. Dawno mnie nie było z wami... Wera jest przepiękna! Jako, że dysponuję pieniążkami pozostałymi po niej chciałam na pisać o pewnej sprawie. Otóż przekazałam jeszcze w ubiegłym roku w grudniu, 100zł na operację suczki z Zawady, która wymagała natychmiastowej pomocy. Przez jakiś czas nie miałam dostępu do Dogomanii z powodów osobistych i dlatego dopiero teraz zamieszczam tę informację. Sytuacja suczki była tak dramatyczna, że bez uzyskania zgody na forum postanowiłam wypłacić lekarce 100 zł na jej ratowanie. Mam nadzieję, że nikt z forum nie będzie miał mi tego za złe. Sprawa jest znana Funi i Dorze i przedstawia się następująco: właścicielami suczki są ludzie z Zawady mieszkający nieopodal mnie i Krystyny i właśnie Krystyna zauważyła już jakiś czas temu, że suczka nie ma się najlepiej. Na brzuchu wyrósł jej potężny guz, który stale się powiększał i coraz bardziej utrudniał jej chodzenie i życie. Suczka Mika męczyła się przy każdym kroku. Krystyna wielokrotnie rozmawiała z właścicielami, którzy pomimo, że dobrze traktowali suczkę nie rozumieli potrzeby jej leczenia. W końcu po długich rozmowach zgodzili się oddać ją pod opiekę zaprzyjaźnionej Pani weterynarz i wyrazili gotowość zaopiekowania się Miką po operacji, jednak nie zadeklarowali pokrycia kosztów tego zabiegu, stwierdzili że ich na to nie stać. Po rozmowie z Krystyną i Funią, jako że sunia wymagała już bezwzględnie pomocy i żeby nie przedłużać jej cierpień, postanowiłyśmy pokryć koszty operacji z funduszy pozostałych po Werze. W trakcie operacji suczce usunięto przepuklinę i guz nowotworowy, na szczęście okazało się że nie ma przerzutów. Mika czuje się już dobrze i czeka na sterylizację, którą wspomniana lekarka zaoferowała dla niej bezpłatnie. Wieczorem Funia wstawi skan rachunku wystawionego na mnie przez lekarkę i wkrótce postaramy się zamieścić zdjęcie suczki. Jeśli moja decyzja nie wzbudzi waszych sprzeciwów, to po przekazaniu wspomnianych 100zł zostaje jeszcze do rozdysponowania [B]446,66zł[/B], no i oczywiście cały czas u mnie na koncie znajduje się 600zł na sterylkę Wery. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.[/QUOTE] tak .zgadza się wszytko .Akcja była szybka nie było czasu na nic ale dzięki temu sunia żyje i nie cierpi . Wiczorem wstawię rachunek .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dla porównania [B]Przed obróbką [/B]( Ksenia ma identyczną tylko wejscie ma z drugiej strony ,paski również zjedzone ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/2urt9ig.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1188/2urt9ig.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Po obróbce .... [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p2265554.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2338/p2265554.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p2265553.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1808/p2265553.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/p2265554.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2338/p2265554.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Oto ,,nowości ,, [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/p2265548.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9889/p2265548.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p2265549.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/918/p2265549.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/p2265552.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1925/p2265552.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/p2265550.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8592/p2265550.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dzwonił Andrzej .Są już na promie w kabinie .Trochę buja .... Tayunia spokojna i grzeczna . POdróż z Lublina do Gdańska zniosła dobrze . Szczęśliwej podróży kochani . Jutro na wieczór będą w domu . Ps .Renata gdzieś Ty takiego faceta znalazłą .Jest super !!! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
wstawie wieeczorem zdjęcia budy ....już nie ma steropianu ....