Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Kupuje jej nózki w Zoologiku ,kości preparowane i daję konary do gryzienia .Korzysta z wybiegu nie wiem co mogę więcej dla niej robić ...:shake: Spacery nie są nagminne ,ale jak mogę to z nią chodzę .
  2. Nie robię zdjęć kojca .....jest zdewastowany i boje się co bedzie z nim dalej .... Proszę oto zdjęcia z dzisiaj ..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p3055631.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3898/p3055631.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p3055634.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9798/p3055634.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/p3055630.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6709/p3055630.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [quote name='IVV']Pestunia juz zajela lozko i po spacerku szybko do niego wraca ;) madrala ! Kasiu zadzwon jutro prosze do Oli w sprawie tych wirusowek ...ona nic o tym nie wiedzial i jest przestraszona ...w tak wielkim miescie niestety to wielkie niebezpieczenstwo ...w ksiazeczce zdrowia tez nie ma odnotowan o tego typu szczepieniach ???? ona musi to wiedziec , boi sie by Pesteczka czegos nie zlapala :(((((((([/QUOTE] W książeczce jest odnotowane bo sama patrzyłam ... Skończyły się około 14 lutego .Pilnuje tego i wiem ,ze jest . Nie moze być zaszczepiona wcześniej niż dwa tyg ,po sciekliżnie . Odporność ma bo szzeepiłam regularnie . Oczywiście jeeśli wet uzna że lepiej to zrobić to oczywiśie .
  4. WSpaniale .Dzięki za to info !! Beatka koło wtorku powinny z Paypala dojśc pieniazki .Niezwłocznie przeleję Ci resztę .
  5. Aha i od dzisiaj Argo jest na mojej karmie ,więc co dzień doliczm 3 zł za wyżywienie . Doliczę to do hotelu za kwiecień . PS .Trzreba kupić 7 kg RC urinary aby dosypywać do karmy .
  6. [quote name='Marinka']Arguś co słychać przystojniaku?[/QUOTE] siedzi w kuchni i sępi na mięsko bo się studzi .
  7. Ladymonia proszę zadzwoń jutro do JAmora i zapytaj czy cos się zmieniło w kolejce.
  8. Dzieki Kseni moge od podstaw obejrzeć jak porzadnie została zrobiona jej buda :roll: A tak na serio .Mam nadzieję ,ze Jamor sie odezwie i Ksenia mogłaby szybciej do niego pojechać . U mnie ma zawieszone kontakty z psami ( po ataku na Pestkę ) na amen .A ona ich bardzo pragnie .Niestety ja się boję o psy .Moze Jamor jako znawca jakoś ja poprowadzi .Wydaje mi się .ze ja juz co mogłam zrobiłam .
  9. Dewastacji ciag dalszy ......zrobiła to jak poszłam do innych psów . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/p3045619.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5218/p3045619.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p3045617.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1884/p3045617.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p3045618.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9059/p3045618.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/p3045621.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2552/p3045621.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [B]Szukam osoby z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolicy do wizyty P/a /[/B]
  11. pani znowu dzwoniła i bardzooooo prosi o jak najszybszą wizytę . Czy ktoś zna osoby z dogo z Gorzowa Wielkopolskiego ??
  12. no tak .....Z pooduszką się zgadza ...U nas była pierwsza na niej:diabloti: Jest typowo kanapowo-poduszkowa .WIdzisz ja jaka dama ze schronu :evil_lol: Jak bardzo się cieszę ,boze mój :multi:
  13. Miałąm tel.wspr .Zosi .Pani popłakała się oglądając filmik o niej ,gratulowała wspaniałego pomysłu . Zosia miałaby iścc do jej mamy 70 letniej osoby ,która jest na biegu i jest samotna .MA się odezwać po tym jak mama obejrzy filmik .ZOsia przypomina jej zmarłego psa..
  14. [QUOTE=Pyrdka;18761:roll:293]NIE w domu tymczasowym, tylko swoim domku. Nie chciałam Cię urazić :shake:.NIE DOCZYTAŁAM CAŁEGO WĄTKU.Przepraszam:roll:[/QUOTE] nie gniewam się;)
  15. Melduje się ! Jest piękny !Wieczorem porozsyłąm wątek i będę pomagać !
  16. A zapomniałam dopisac .ze MIetek cudny !!!!A Stefan smieszny ,Maja stwierdziła ze też chce mieć[B] KURZOFRETKĘ [/B]:evil_lol:
  17. [quote name='IVV']tak ,Ola pisal do mnie ,zePestunia jest w szoku ..wszystko ja przeraza ...ale Oli syn ,chlopak ma zlote serce i bardzo duzo spedza czasu z Pesteczka by ja uspakajac ...trzymajcie kciuki ...w sumie to dopiero 2 doby ...[/QUOTE] tak wiem ,ze dopiero poczatek .Ale wiem też .ze Pesteczka to nie taki psiak który szybko zaufa ...
  18. Reniu ten film to balsam na moja duszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!Kochana jestem tak szczęsliwa i spokojna,ze ryczę !!!!!!!!Ryczę bo ta bida jest szczęsliwa ...chodzi i macha ogonem ....Jej największy stan zadowolenia to ,,jodłowanie ,,czyli piski w róznych tonacjach z urywaniem ogona na wszystkie strony .ALe patrzac na filmik to kwestia niedaleka . [B]Kocham was za to ,ze daliście jej dom .Wspaniały dom !!!![/B]
  19. czy doszedł mój przelew 60 zł ?
  20. [quote name='Pyrdka']Biedna Zosieńka. Powinna być na kanapie a nie....[/QUOTE] A nie gdzie?
  21. dziekuje .IVV Ps .Pesteczka siedzi w jednym miejscu od wczoraj .... Ożywia się na spacerach a zwłaszcza tam gdzie tereny zielone .
  22. Mozesz podesłac do mnie a ja wyśle Teresce tak jak kiedyś .Sama wpłacę chociaż 20 zł bo tak samo uważam ,ze nie moze pozostac z tym sama .
  23. Rozmawiałam z Pania Pesteczki ponad 40 minut ,powiem wam jedno .....bardzo mądra kobieta która myśli identycznie jak dogomaniak ..... Pesteczka wystraszona i co mnie rozwaliło na łopatki ....Siedzi i podrzuca sobie moją bluzkę ...Leży koło niej .....Moja kochana czuje zapach i moze ją to uspokaja. Syn pani próbuje zapoznac się z nią ,ale Pestunia na razie w szoku i tylko lezy obserwując . Jestem umówiona jutro na telefon .Bedzie więcej do opowiadania .Jestem ciekawa jak spacer wyjdzie . Dziekuje Beatce i Jackowi !
  24. [quote name='Szarotka']Ok. Mam nadzieje, ze Henio rozkwita :):) Moj nowy kot skoczyl mi dzisiaj na glowe, bo chcial bawic sie z moim kotem rezydentem i uznal, ze pozycja na mojej glowie jest bardzo strategiczna :):) mam teraz szrame w tym miejscu co Hinduski maja znak kastowy:):) niestety jest troche zbyt dluga, zebym mogla udawac, ze jestem z Indii ;);)[/QUOTE] ale mnie rozbawiłaś ! Niezły mumer z tego kotecka.
  25. Teresko to dobrze ,ze już po ....Ropomacicze to straszna choroba ..a jeśli jest jeszcze zamkniete to parę dni i po psie ... Moja sunia miała ropomacicze zamknięte ..... Nie martw sie bedzie dobrze ,skoro dostaje antybiotyki .
×
×
  • Create New...