-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kupuje jej nózki w Zoologiku ,kości preparowane i daję konary do gryzienia .Korzysta z wybiegu nie wiem co mogę więcej dla niej robić ...:shake: Spacery nie są nagminne ,ale jak mogę to z nią chodzę . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie robię zdjęć kojca .....jest zdewastowany i boje się co bedzie z nim dalej .... Proszę oto zdjęcia z dzisiaj ..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p3055631.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3898/p3055631.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p3055634.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9798/p3055634.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/p3055630.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6709/p3055630.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[quote name='IVV']Pestunia juz zajela lozko i po spacerku szybko do niego wraca ;) madrala ! Kasiu zadzwon jutro prosze do Oli w sprawie tych wirusowek ...ona nic o tym nie wiedzial i jest przestraszona ...w tak wielkim miescie niestety to wielkie niebezpieczenstwo ...w ksiazeczce zdrowia tez nie ma odnotowan o tego typu szczepieniach ???? ona musi to wiedziec , boi sie by Pesteczka czegos nie zlapala :(((((((([/QUOTE] W książeczce jest odnotowane bo sama patrzyłam ... Skończyły się około 14 lutego .Pilnuje tego i wiem ,ze jest . Nie moze być zaszczepiona wcześniej niż dwa tyg ,po sciekliżnie . Odporność ma bo szzeepiłam regularnie . Oczywiście jeeśli wet uzna że lepiej to zrobić to oczywiśie .
-
WSpaniale .Dzięki za to info !! Beatka koło wtorku powinny z Paypala dojśc pieniazki .Niezwłocznie przeleję Ci resztę .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ladymonia proszę zadzwoń jutro do JAmora i zapytaj czy cos się zmieniło w kolejce. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dzieki Kseni moge od podstaw obejrzeć jak porzadnie została zrobiona jej buda :roll: A tak na serio .Mam nadzieję ,ze Jamor sie odezwie i Ksenia mogłaby szybciej do niego pojechać . U mnie ma zawieszone kontakty z psami ( po ataku na Pestkę ) na amen .A ona ich bardzo pragnie .Niestety ja się boję o psy .Moze Jamor jako znawca jakoś ja poprowadzi .Wydaje mi się .ze ja juz co mogłam zrobiłam . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dewastacji ciag dalszy ......zrobiła to jak poszłam do innych psów . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/p3045619.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5218/p3045619.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p3045617.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1884/p3045617.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p3045618.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9059/p3045618.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/p3045621.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2552/p3045621.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[B]Szukam osoby z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolicy do wizyty P/a /[/B]
-
pani znowu dzwoniła i bardzooooo prosi o jak najszybszą wizytę . Czy ktoś zna osoby z dogo z Gorzowa Wielkopolskiego ??
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no tak .....Z pooduszką się zgadza ...U nas była pierwsza na niej:diabloti: Jest typowo kanapowo-poduszkowa .WIdzisz ja jaka dama ze schronu :evil_lol: Jak bardzo się cieszę ,boze mój :multi: -
Miałąm tel.wspr .Zosi .Pani popłakała się oglądając filmik o niej ,gratulowała wspaniałego pomysłu . Zosia miałaby iścc do jej mamy 70 letniej osoby ,która jest na biegu i jest samotna .MA się odezwać po tym jak mama obejrzy filmik .ZOsia przypomina jej zmarłego psa..
-
[QUOTE=Pyrdka;18761:roll:293]NIE w domu tymczasowym, tylko swoim domku. Nie chciałam Cię urazić :shake:.NIE DOCZYTAŁAM CAŁEGO WĄTKU.Przepraszam:roll:[/QUOTE] nie gniewam się;)
-
Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM
funia replied to Marinka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Melduje się ! Jest piękny !Wieczorem porozsyłąm wątek i będę pomagać ! -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A zapomniałam dopisac .ze MIetek cudny !!!!A Stefan smieszny ,Maja stwierdziła ze też chce mieć[B] KURZOFRETKĘ [/B]:evil_lol: -
[quote name='IVV']tak ,Ola pisal do mnie ,zePestunia jest w szoku ..wszystko ja przeraza ...ale Oli syn ,chlopak ma zlote serce i bardzo duzo spedza czasu z Pesteczka by ja uspakajac ...trzymajcie kciuki ...w sumie to dopiero 2 doby ...[/QUOTE] tak wiem ,ze dopiero poczatek .Ale wiem też .ze Pesteczka to nie taki psiak który szybko zaufa ...
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Reniu ten film to balsam na moja duszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!Kochana jestem tak szczęsliwa i spokojna,ze ryczę !!!!!!!!Ryczę bo ta bida jest szczęsliwa ...chodzi i macha ogonem ....Jej największy stan zadowolenia to ,,jodłowanie ,,czyli piski w róznych tonacjach z urywaniem ogona na wszystkie strony .ALe patrzac na filmik to kwestia niedaleka . [B]Kocham was za to ,ze daliście jej dom .Wspaniały dom !!!![/B] -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
czy doszedł mój przelew 60 zł ? -
[quote name='Pyrdka']Biedna Zosieńka. Powinna być na kanapie a nie....[/QUOTE] A nie gdzie?
-
dziekuje .IVV Ps .Pesteczka siedzi w jednym miejscu od wczoraj .... Ożywia się na spacerach a zwłaszcza tam gdzie tereny zielone .
-
Mozesz podesłac do mnie a ja wyśle Teresce tak jak kiedyś .Sama wpłacę chociaż 20 zł bo tak samo uważam ,ze nie moze pozostac z tym sama .
-
Rozmawiałam z Pania Pesteczki ponad 40 minut ,powiem wam jedno .....bardzo mądra kobieta która myśli identycznie jak dogomaniak ..... Pesteczka wystraszona i co mnie rozwaliło na łopatki ....Siedzi i podrzuca sobie moją bluzkę ...Leży koło niej .....Moja kochana czuje zapach i moze ją to uspokaja. Syn pani próbuje zapoznac się z nią ,ale Pestunia na razie w szoku i tylko lezy obserwując . Jestem umówiona jutro na telefon .Bedzie więcej do opowiadania .Jestem ciekawa jak spacer wyjdzie . Dziekuje Beatce i Jackowi !
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ok. Mam nadzieje, ze Henio rozkwita :):) Moj nowy kot skoczyl mi dzisiaj na glowe, bo chcial bawic sie z moim kotem rezydentem i uznal, ze pozycja na mojej glowie jest bardzo strategiczna :):) mam teraz szrame w tym miejscu co Hinduski maja znak kastowy:):) niestety jest troche zbyt dluga, zebym mogla udawac, ze jestem z Indii ;);)[/QUOTE] ale mnie rozbawiłaś ! Niezły mumer z tego kotecka. -
Teresko to dobrze ,ze już po ....Ropomacicze to straszna choroba ..a jeśli jest jeszcze zamkniete to parę dni i po psie ... Moja sunia miała ropomacicze zamknięte ..... Nie martw sie bedzie dobrze ,skoro dostaje antybiotyki .