Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Arguś ma się bardzo dobrze .Oto film ,który potwierdza jego kondycję .;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=78qBLkt7Jlo&feature=youtu.be[/URL]
  2. [quote name='margoth137']ale dorwała Ksenia gnata:diabloti:[/QUOTE] Gnat kupiony w zoologiku,preparowana kość psy ją uwielbiają .Przesłała na to pieniadze jej opiekunka Ladymonia .Wystarczy jej na jeszcze dwie . Kontroluje to gryzienie i zabieram co jakis czas bo tak ją żre ,ze cała główka tej kości dzisiaj we krwi była,...
  3. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/p4265949.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5784/p4265949.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/p4265958.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6384/p4265958.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Buda z przed kilku dni .... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/p4245944.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2366/p4245944.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] I zdjęcie dzisiejsze ..... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/p4265947.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4931/p4265947.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p4265946.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2775/p4265946.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Wpłaciłąm swoją zaległa deklaracje za marzec 30 zł .Oraz 30 zł na poczet spłaty długu .[B]( Razem 60 zł [/B])Tymi wpłatami zamykam sprawy finansowe Baja ze swojej strony .PZDr ,
  6. Nie martw się .PIeniadze wysłąne .Tereska powinna mieć je na koncie .Rozmawiałam z nią .Wszystko jest ok .Perełka jest wspaniała .JUż coraz bardziej się otwiera na wszystko wokół .Teresko było miło z Tobą porozmawiać . Tereska napisała duzy post ale jej wszystko wcięło ,siadłą drugi raz i to samo .....nie dała rady siedzieć kolejnej godziny . Napisze na pewno coś na dniach .
  7. dodatek jest fajny same naturalne ,,kiszeczki ,,.Sporasne opakowanie .Jutro bedziemy obdzielać chłopców.
  8. Wszedzie ją widzę ....Oglądam się czy stoi na schodach ...albo czy nie odeszła za daleko do sadu bo tam potrafiła zaplatac sie w krzaczki ....
  9. Raniasku jest juz karma !!dzisiaj sąsiadka mi dała ...Kurier wczoraj zostawił .Wielkie dzieki!!!
  10. [quote name='andegawenka']Nie patrz na mnie Funiu, muszę sobie czasem zajrzeć do Henia.[/QUOTE] Ależ dlaczego z przyjemnością popatrzę ;)
  11. Dzisiaj pomogłam Babuni przejść za TM .....Byłam z nią do końca głaskałam i tuliłam .Babunia słabła z dnia na dzień aż w końcu musiałam podjąc decyzję bo serce pękało patrzeć . dziekuje jej za to ,ze była .Strauszki są kochane i uczą nas pokory ... Dziekuje mojej przyjaciółce Handzi ,która była ze mną w kazdej chwili moich wachań ,wątpliwości .Za to ,ze na każde zawołanie mi pomagała . I za dzisiaj za pomoc w pochówku . PS .Babunia juz pewnie jest razem ze swoją ukochaną Panią ,która zmarła przed nią ....I Panem ... Pewnie mają sobie wiele do powiedzenia ..... Żegnaj kochana Babuleńko ....:placz::-(:-(
  12. Kseni przydały by się takie wielkie kości ( z zoologika preparowane )aby mogła sie nimi zając podczas gdy jej sąsiadka korzysta z wybiegu .Po prostu aby miała sie czym zając wtedy gdy jest zamknieta. Wczoraj wieczorem z Handzią zaobserwowałysmy ,ze ona na nasz widok ( ze idziemy ) z radości albo podniecenia również zaczęła gryżć budę . Jest chuda .Bardzo . .Rozmawiałam z Agą u ,której była .Mówiła ,zeby się nie martwić bo u niej też taką linie miała i do grubych nie nalezy .
  13. [quote name='andegawenka']Heniuś....okropnie smutno bez ciebie[/QUOTE] to prawda .... Niestety z czasem jest jak jest ....Prawie go nie mam ,ale stanę na głowie niedługo i podjedziemy .Chociaż podczas takich ,,nalotów ,,mam wrażenie ze Pani Beatka jest skrepowana . Ale czuwać trzeba bo wiecie .ze domek jakby nie liczyć Beatki to dogomaniacki nie jest ...
  14. [quote name='ranias']ciekawe czy jedzonko dotarło do Argula....[/QUOTE] no własnie .ze nie ma ....
  15. Serce mi ściska jak o niej myślę .Historia suczki jest bardzo smutna ....bardzo.
  16. [quote name='mari23']kilka razy podpowiadano tu na wątku zgłoszenie Kseni na " wilczaste" forum - Moniko - czy to już "załatwione" ? sytuacja Kseni jest naprawdę "nieciekawa"...... i funi także....[/QUOTE] Piszę smsy do ladymonia ale bez odzewu .... [B]Termin zabrania Kseni jest nieodwołalny .KOniec czerwca .Przykro mi . [/B]
  17. U nas wszystko dobrze . Jutro moze jak zaświeci słońce to porobimy zdjęcia Bo jest ciagle zimno i pada....
  18. [quote name='inga.mm']mam telefon do Teresy[/QUOTE] poprosze .na pw .Pieniadze są i czekają .
  19. Ksenia zagryzła dzisiaj rano zająca ,który nie wiadomo jak przecisnął się miedzy płotem a jej boksem .....Zrobiła to w locie ......Widzialam nie jeden raz jak inne psy ganiały zająca .Poszturchiwały go ,w pysk brały ..Zawsze zdążyłam uratować .Ten nie miał nawet cienia szansy .Zdenerwowałam się bardzo bo musiałam go z wybiegu zabrać aby go nie rozwlekła ...a dla mnie to okropieństwo dotykać martwe zwierze ..:shake: [SIZE=3][FONT=arial black]PS .Bardzo ,ale to bardzo prosze aby Ksenia została zabrana najpózniej do końca czerwca .Prosze aby był to ostatni nie przekraczalny termin . Proszę o potraktowanie tego naprawdę poważnie .Niestety dłuższego terminu dac nie mogę . Pamietajmy .ze miała byc u mnie na ,,chwilę,, [SIZE=2]Kojec jest zdemolowany ,budy już praktycznie nie ma . Mąz tydzień temu prostował i wzmacniał siatke( na wybiegu ) bo Ksenia czasem w złości ciągnęła ją w swoją stronę . Byc moze robi to ze złosci widząc ,ze inne psy się bawią a ona nie ma partnera do zabaw . JAk juz powtarzałam nie zaryzykuje zabaw z żadnym psem nawet duzym . [/SIZE][/FONT][/SIZE]
  20. Melvinek miał dobę postu bo poskubał trawki i go muliło ....Ale juz dobrze kolacje zjadł i był zadowolony .
  21. Dobrze .Bardzo dobrze Dziurka jak na razie sie nie zrosła .Sika własnie tym ,,otworkiem,,. Pisałam kiedys ,ze potrzeba chociaż mały worek RC Urinary aby dosypywać do jedzenia .Ważne jest aby jego mocz był zakwaszany . Proszę o tym pomysleć .
  22. CZy ktoś ma konto bankowe Tereski Borcz ??Pieniadze od IVV są na moim koncie a ja nie mogę ich przelać ....[B]Proszę o podanie .PIlne !![/B]
  23. [quote name='ulvhedinn']Niestety to nie takie proste. Niektóre psy przejdą piekło i dalej są ok, pogodne i zrównoważone, innym wystarczy mały bodziec do zakodowania np lęku. A ja dalej się upieram, ze podstawą problemów Kseni jest jej natura, a wpływ otoczenia się co najwyżej dołożył. Aha, ona potwornie niszczyła już jako małe szczenię (chociazby na samym poczatku u Bianki).[/QUOTE] Pewnie tak ....Mam zdjęcia z domu od Agnieszki .Zniszczyła jej wiele rzeczy .Dwoje drzwi to tylko pierwszy lepszy przykład.
  24. Otrzymałam opłatę za hotelowanie( marzec ) Kseni.Dziekuje .
×
×
  • Create New...