-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='teresz10']Dziewczyny - czy schronisko w zamosciu prowadzi jakąs czarną listę? mam 2- je delikwentów którzy nie odebrali mi psa - po podpisaniu umowy, (nie odebrali z kliniki po sterylce ) -wzięli innego psa z innego pobliskiego schronu i juz tez go oddali- a wiem ze szukają i są zmotoryzowani - chętnie opowiem jak sie nazywają. Wyglądają absolutnie poważnie - nad podziw. I szukają po ogłoszeniach w internecie.[/QUOTE] informacja powinna być podana dla wszystkich bo wiele z nas ogłasza psy .Więc poprosze na pw dane .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Funiu napisz ile na te adresowke dla Henia potrzeba, to narazie tyle wplace, a jak tylko bede miala to sie doloze do Puszkowej puszki :):)[/QUOTE] kochane jutro powiem bo trzeba pogrzebać w necie .Konto poda handzia . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
nie ma najmniejszego problemu z załozeniem szelek .Trzeba to robic po mału i mówić do niego jaki jest wspaniały . Szelki muszę zakładac w boksie bo na dworze zwiewa . Handziu dzieki za pomoc !! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']handziu, te dwa pierwsze zdjęcia są przerażające :([/QUOTE] Fakt to pierwsze robi wrażenie .....ale ona ujadała a aparat pstrykał więc uchwycił w tym rozszczekaniu akurat taką niezbyt adopcyjną japę Kseni......a tak na serio to owszem straszna fota . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ma parę w japie to prawda ....Jak rozszczeka sie to zwariować mozna . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/p4306042.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9656/p4306042.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/p4306045.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7518/p4306045.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/p4306046.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/645/p4306046.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p4306054.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4789/p4306054.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ksenia dzisiaj miała swój osobisty basen ,upal tropikalny u nas był ..... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/p4306066e.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9208/p4306066e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/p4306068.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4471/p4306068.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/p4306069.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7444/p4306069.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p4306071.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6382/p4306071.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[quote name='bianka0']Ja nie wiem funiu co się dzieje z tymi jamniczymi uszami na wiosnę. Już dawno zauważyłam, że o tej porze roku futerko na kłapiuchach przerzedza się. Na czarnych u Tuptusia widać to szczególnie.[/QUOTE] Bianko również to zauważyłąm zwłaszcza na tych jamnikopodobnych ,
-
[quote name='yunona']U Harutka jest to samo. Ja dostałam Hexoderm, trochę kłopotliwy (nanosi się na mokrą sieść uszka, rozprowadza i po ok. 10 min. spłukuje, powtarza się 3-4 razy tyg.) , ale działa.:lol:[/QUOTE] Kiedyś stosowałam go u Henia chorego na skórne sprawy i owszem hexoderm był zalecany . Virbac to szampon ,też nanosze na uszy ,rozprowadzam i czekam 10 minut aby spłuakać .
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
funia replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia'][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=296477993753256&set=a.106621462738911.11707.100001731726502&type=1"] Dusje, cierpimy z Tobą...Nie wyobrażam sobie stracić mojego psa, ale muszę się liczyć z tym, że kiedyś to nastąpi... [/URL][/QUOTE] dokładnie .Kazdy etap choroby i relacje były przez nas tak bardzo przezyte ,ze aż bolało ... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
To zrozumiałe Marysiu.Łatałaś jak mogłaś zawsze ,ale z pustego się nie naleje. Ksenia została odrobaczona Milbemaxem koszt [B]16 zł[/B] [B]doliczam do hotelowania za kwiecień [/B].Razem wychodzi [B]456zł[/B] plus[B] 350zł [/B](koszt jednej z dwóch zjedzonych bud) .Razem dług u mnie wynosi [B]806 zł.[/B] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Moze dzisiaj będą zdjęcia .Handzi mąż z wypasionym aparatem przyjeżdza.Mam nadzieję .ze Misiek nie da plamy i da sobie zrobić . -
Melvin jak co roku ma problem ze skóra na uszach .Zakupiałam preparat ( szampon w dawkach Virbac u weta) koszt 6 zł , I juz dwa razy miał kąpiel swoich kłapciuchów .Niestety bedzie potrzebna jeszcze jedna dawka na koniec kuracji aby całego go wykapać .KOszt to kolejne 6 zł . Dodatkowo został odrobaczony Milbemaxem .Koszt 8 zł .Kwotę 20 zł doliczę do hotelowania . Po za tym u nas wiosna w pełni .Psy ciesza się pogodą ,słońcem i zapachami które zapierają dech w piersiach . Wszyscy na to czekaliśmy .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
andegawenko wizyta nie była zapowiedziana .I w tym sęk ,ze sierść jest bardzo brudna z łupieżem .Zdjęcia nigdy niie oddadzą prawdziwego stanu .Ale to nic dziwnego bo Henio to pies podwórkowy w końcu :roll:więc jedwabisty nie bedzie .Z reszta dziecko jak jest brudne to podobno jest szczęsliwe wiec Henio pewno też jest . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie ma juz adresówki mojej....Pewnie gdzieś odpadła . Jęśli któraś cioteczka zechce zasponsorować Heniowi adresówkę to bardzo proszę i solidną obrózke .( Henio nieraz się wypuszcza ) Tylko adresówka musi byc metalowa i grawerowana z moim numerem tel .601 071 963.Mozna w jednej cenie zamówić z wygrawerowanym imieniem . TYlko metalowa bo laminat grawerski to gó..o.Na allegro są fajne .Koszt coś ponad 20 zł . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Funiu , napisz prosze co bardzo Heniowi potrzeba i ja zamowie na necie . Pojdzie prosto do Henia. Czy potrzebna karma ?[/QUOTE] Kochane chodzi o to ,.ze jeśc ona ma co ....Jak to na wsi ....Więc suchej on już pewnie nie bardzo będzie chciał . ładnie wygląda ,przytył .Podobno je coś w stylu BARF czyli surowe mieso z drobiu .Ale nie tylko . Ja po prostu uważam ,.ze ( dla jego dobra ) musimy pamietać o nim na zawsze .....Ja będę smsować z Beatką a wy w razie co[B] POMOZECIE??[/B] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ile kosztuje obroza na pchly ??[/QUOTE] My kupujemy tą najlepszą sprawdzoną Kiltixa ( średnia 65-75 zł ,zalezy od miejsca zakupu).Bardziej chodzi o kleszcze .A ta jest sprawdzona i działa 7 miesięcy .Czyli od wiosny do jesieni .U nas juz szaleje babeszjoza więc trzeba zabezpieczac psy .Dobrze,ze Henio juz ja ma ,biedak miał juz kilka .Dzięki bogu ,ze nie były zarażone ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Dobrze się dogadują, Henio nie dał sobie wejść na głowę :) Mały ma chore oczko i niewykastrowany... Brak kasy na szczepienia, i takie podstawowe leki dla psiaków...Henio dostał obrożę, Puszek już nie... Bieda na tych wsiach, kleszczy już kilka pani Beata wyciągała z psiaków...[/QUOTE] Tak to prawda ....Finansowo jest kiepsko ....Pani Beatka nie ukrywa .... Wet wiejski totalna porażka ,Aby tylko Henius był zdrowy . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p4276022.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2340/p4276022.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A ten bialy to taki nie za duzy ?? i jak on sie z Heniem dogaduje ???????[/QUOTE] Męczy Henia i liże mu wacka ...Ale Henio go troszke ofukuje i mały ustepuje .Ale charakterek ma oj ma ...Chciał mnie dziabnąć jak odciagałam go od Henia . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/p4276004.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5706/p4276004.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p4276022.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2340/p4276022.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/p4276012.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7312/p4276012.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/857/p4275997.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4484/p4275997.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/p4276013.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1653/p4276013.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/p4276014.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6914/p4276014.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/p4276020.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/903/p4276020.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuje ,ze jesteście ze mną . Zobaczcie jak babuleńka w tamtym roku szybko biegała ...... http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=y6Gfv_SPovA