-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Umiesz .Tylko ja nie potrafię zrobic dłuzszego bo mi sie samo po 15 s.wyłacza . Ps .Obroza koło 50 zł bedzie kosztowała .Musze się dowiedzieć . -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p3145771.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6342/p3145771.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p3145775.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4213/p3145775.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/p3145786.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4729/p3145786.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p3145788.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6417/p3145788.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B]Trzeba koniecznie zakupic obroze Kiltix .U nas juz czychajá kleszcze .Sprawa pilna ![/B] -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Trzeba zakupic obroze Kiltix .Kleszcze juz czychajá .[/B] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]proszé o zakup obrozy Kiltix .Kleszcze juz czychajá .....Mozna wyslac w kopercie .[/B] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]proszé o zakup obrozy Kiltix .Kleszcze juz czychajá .....Mozna wyslac w kopercie .[/B] -
Tak .Mialam pisac .Obroza Kiltix zalatwi problem .Cena niestety nie jest fajna . Musze kupic wszystkim psom u mnie .
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://youtu.be/L886sjaouZ0[/url] -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzia zabawowa [url]http://youtu.be/FiY-ARlgeTA[/url] -
[url]http://youtu.be/FiY-ARlgeTA[/url]
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://youtu.be/qeJ2itRGFg8[/url] [url]http://youtu.be/eJ7Be1lFM1Y[/url] -
Ale cudne olbrzymki .A ta psica co lezy to kto ?
-
[url]http://youtu.be/3Qbv2iaJwtg[/url] [url]http://youtu.be/8US1hZWarPg[/url]
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Albo ....pojechać tam z Figą i w razie pozytywnej oceny DS tam ją zostawić ....Tak mysle ...Bo mozemy czekac i czekac na osobe ,która sprawdzi .Co wy na to ? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dziewczyny pomóżcie szukac osoby do wizyty ....Szkoda aby taka szansa uciekła. -
widziałam gdzieś ogloszenie o zaginięciu yorka ....jak znajdę to podam tel.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czemu nie ma głosu a szkoda bo Ksenia na kazde polecenie super reagowała .mam kilka ale ładują się długo więc dzisiaj ten . [url]http://youtu.be/_wQIIoQ9KaU[/url] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']podpisując się pod tym dodam coś jeszcze - coś, o czym zapomnieliśmy, albo na co pieniędzy brakło, ale co jest bardzo ważne: STERYLIZACJA Funiu, my się zbiórką pieniążków na ten cel zajmiemy, tylko czy byłabyś w stanie jakoś to zorganizować? bo to i transport, i "przechować" gdzieś Ksenię po zabiegu trzeba.... wysterylizowana łatwiej dom znajdzie, a co najważniejsze - wyciszy się trochę, będzie spokojniejsza ( taką mam nadzieję), to chyba dość pilne, bo kolejna cieczka może wkrótce się pojawić... Funiu kochana - tak wiele już dla niej zrobiłaś - dasz radę i z tym się pomęczyć?[/QUOTE] Nie będzie to proste ,ale spróbuje . Wet kiedyś mówił ,ze dobę ją przetrzyma .Potem mogę ją w ubranku posterylkowym trzymać w boksie .Ale boję się bo wszystkie psy po zabiegach były z nami w domu aby je mieć na oku . A jak w nocy rozedrze sobie ubranko ? Juz się boje .... Do domu jej nie wezmę mam 6 swoich zwierząt jest to niebezpieczne . Tylko i wyłącznie wchodzi w grę rekonwalescencja w boksie .