Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Nie dziwie Ci sie, to przykre i stresujące. Tez zagladam z niepokojem, choc przyznam, ze akurat nie byłam zaangazowana na tym wątku. Jakos mi umknął...
  2. Zajrzałam do Lunki i Pyci a zastałam Fige i jamniczke.:lol: Trudno za Wami nadązyc :evil_lol:
  3. Fakt, nie dosc, ze stali ludzie, to jeszcze z rowerami:evil_lol:
  4. Bardzo jestescie niecierpliwe:lol: Jestem pewna, ze Robin nie będzie długo bezdomny, na pewno szybko znajdzie swojego czlowieka:lol:
  5. Oj... to zabrzmiało mało optymistycznie:shake: Ale mam nadzieje, ze jest na tyle mloda, ze uda sie jej nadrobic te braki ze szczeniecych czasów.
  6. Biedne psiątko :-( Miejmy nadzieje, ze jeszcze uda mu sie pomoc...
  7. Czy Hela potrafi aportowac ? Pytam, bo dla mojego strachulca, to jedyny rodzaj zabawy. Inne zabawki ją nie interesuja, a nawet nie wie do czego tez mogą słuzyc. Ale chetnie biegnie za patyczkiem lub piłeczką.
  8. Potwierdzam otrzymanie przelewu od DONnki z bazarku cegiełkowego dla Azy w wysokosci 225 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy :Rose:
  9. Zajrze do chłopaka chociaz na dobranoc. Niech mu sie przysni wieeeeelka kosć :lol:
  10. Jakie tu smutne wiesci.........:-(
  11. Zapraszamy na bazarek dla Jacusia i Barmaby:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249347-Botki-szpilki-bi%C5%BCuty-a-nawet-ubranko-dla-psa-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-do-16-12-br[/url]
  12. [quote name='gosiaczek1984']Ja w tym miesiacu dodatkowo wplace dla Barnaby jeszcze 50zl Bardzo dziękujemy, gosiaczku:loveu: A teraz pragne zaprosic na bazarek dla Barnaby i Jacusia:lol: http://www.dogomania.pl/forum/threads/249347-Botki-szpilki-bi%C5%BCuty-a-nawet-ubranko-dla-psa-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-do-16-12-br
  13. Teraz powinny rozdzwonic sie telefony. Po panna sliczna jest:loveu:
  14. [quote name='Marycha35']Przelookam strony w schronie łódzkim i wkleję na inne wątki śliczną Korę![/QUOTE] Sunia zaginęła we Wrocławiu. Ciotki z Wrocławia potrzebne !!!
  15. Jaka sliczna:-( Wrocław powinien szukac, trzeba wkleic na wątki wrocławskie...
  16. Ciesze sie, ze sunieczce udało sie pokonac kryzys i ze juz czuje sie lepiej:lol:
  17. [quote name='madziakato']Bogus bezpieczny, do adopcji!!!![/QUOTE] Madziu, napisz gdzie go znalazłas ?
  18. Tak, trzeba wpisywac, ze to wpłata[B] dla Heli[/B]. Bo SMON ma duzo innych wpłat.
  19. Sliczna Azunia czuje sie dobrze:lol: Po niedzieli ma jechac na kontrole i ew. decyzje co do kolejnego zabiegu.
  20. Zapisuje male kruszynki. Bardzo wystraszone.
  21. Spróbuj przekonac kolege, ze dwa koty lepiej sie chowaja.:lol: Ja co prawda jestem koci teoretyk, ale wszędzie tak jest napisane.
  22. Bardzo sie ciesze !!! Nareszcie biedaczysko mogło odpocząc i odespac schroniskowy chłod. Jakze musiał byc zmęczony, przeciez to staruszek:lol:
×
×
  • Create New...