Nie dziwie Ci sie, to przykre i stresujące.
Tez zagladam z niepokojem, choc przyznam, ze akurat nie byłam zaangazowana na tym wątku. Jakos mi umknął...
Czy Hela potrafi aportowac ? Pytam, bo dla mojego strachulca, to jedyny rodzaj zabawy. Inne zabawki ją nie interesuja, a nawet nie wie do czego tez mogą słuzyc.
Ale chetnie biegnie za patyczkiem lub piłeczką.
Zapraszamy na bazarek dla Jacusia i Barmaby:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249347-Botki-szpilki-bi%C5%BCuty-a-nawet-ubranko-dla-psa-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-do-16-12-br[/url]
[quote name='gosiaczek1984']Ja w tym miesiacu dodatkowo wplace dla Barnaby jeszcze 50zl
Bardzo dziękujemy, gosiaczku:loveu:
A teraz pragne zaprosic na bazarek dla Barnaby i Jacusia:lol:
http://www.dogomania.pl/forum/threads/249347-Botki-szpilki-bi%C5%BCuty-a-nawet-ubranko-dla-psa-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-do-16-12-br
[quote name='Marycha35']Przelookam strony w schronie łódzkim i wkleję na inne wątki śliczną Korę![/QUOTE]
Sunia zaginęła we Wrocławiu. Ciotki z Wrocławia potrzebne !!!