Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. I co z Olusiem, bo 18-ty juz za chwile ...
  2. Przerazający watek.:shake: Jakos nie wierze w tę kradziez psa. To nie portfel:shake: Czy Gaja zyje ? Bo tak bardzo rozmowny do tej pory ds nabrał wody w usta.
  3. Kochani chciałam prosic o zakup karmy dla suni Elzy. Jej historia jest smutna i bardzo wzruszajaca. Zajrzyjcie prosze na wątek tej kochanej suni uratowanej po latach tułaczki i bezdomnosci. Przebywa obecnie w bdt u opiekuna, ktory nie ma pracy i naprawde jest tam biednie. [h=2][/h] [INDENT] [URL="http://img843.imageshack.us/i/omq9.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2846/omq9.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247113-Ufa-mimo-wiedzy-%C5%BCyciowej-%C5%BCe-cz%C5%82owiek-zawodzi-Przeczytaj-t%C4%99-smutna-histori%C4%99?p=21886110#post21886110[/url] [/INDENT]
  4. Odwiedzam dzielną dziewczynke:lol:
  5. Nie do wiary !!!! Ale ekspresowa adopcja :lol:
  6. Przeczytałam historie Elzy ze łzami w oczach. Czy chcecie abym wystapila o pomoc dla niej do Owczarkowej Skarpety ? Moglaby dostac np. karme, bo chyba lekko nie jest.
  7. Dzięki temu podpisowi tu trafiłam.:lol: Bede zagladac do Elzy, jest piękna !
  8. [quote name='yumanji']Gdyby nie ta trzustka,to byloby latwiej,a tak,to kicha.Rzeczywiscie smutne ,jak traktuja takiego psa.Przynajmniej karme mogliby fundowac w ramach "emerytury".[/QUOTE] Był dzisiaj w TVN, moze bedzie większe zainteresowanie.
  9. Tak mi zal, ze Olus traci dom... ale jestem "zadeklarowana" po uszy:-(, co najwyzej moge posłac jakis grosik jednorazowo.
  10. Sliczna dziewczynka i wreszcie nabrała ciałka:lol:
  11. Dopiero dzisiaj przeczytałam o smierci Lupuska. Tak mi przykro...:-(
  12. Ciapus ma takie niesamowite umaszczenie, ze moze mógłby dorabiac w reklamie Milki ?:lol: Sliczny dzieciak, az dziw ze do tej pory w hotelu.
  13. Sliczna Lolunia. Przykro,. ze nie moge jej wesprzec...
  14. Co nowego u naszej Pięknej, niesmiałej dziewczynki ?
  15. Przeczytałam.Piękny ONek:-( To smutne, ze pies jest ciagle traktowany jak rzecz.Ale w artykule jest napisane, ze komenda sprawdzi warunki jakie zaoferuje nowy opiekun. Poza tym to przetarg,wiec cena koncowa moze byc duzo wyzsza.
  16. Przyszła wczoraj deklaracja od ali123 - 50 zł. Bardzo dziekujemy:loveu: Przesyłam porcje pieszczot dla Barnisia.:lol:
  17. Skoro jednak była sekcja,to dlaczego nie mozemy poznac jej wyników? Nie obchodzi Cie Ado z jakiej przyczyny umieraja w hotelu powierzone psy? W kazdym hotelu, nie koniecznie w tym stzw ? Nas obchodził los tej suni.
  18. [quote name='Maciek777'] Ugięte ma. Może nie tak jak na zdjęciu, choć i tak się zdarzają gdy za długo chodzi. Ogólnie może aż tak źle nie jest, ale wiadomo, że to ONek i swoje lata już ma:shake: Jednak żeby jakoś piszczał przez to, nie chciał wychodzić czy w inny sposób komunikował, że go boli to jednak się na szczęście nie zdarza:)[/QUOTE] Moze nalezaloby ograniczyc mu długosc spacerów i nie pozwalac na szalenstwa ?
  19. Piekna oneczka. Trzymam kciuki za jej zdrowie.:kciuki:
  20. Pamietam zawieruche przy przenosinach Terego do Brodnicy, bo jestem jedna z jego deklarowiczek. Tery ma sie dobrze i miał sie dobrze równiez u Yumanji. Jego wątek teraz rzeczywiscie marnie sie kreci, ale prawda jest taka, ze o wątek trzeba dbac. A tego niestety nie ma na watku Terego. Ale to tylko taka dygresja, bo ja wpadłam w odwiedziny do Szamana:lol:
  21. Podaje wykaz wpłat w lutym 2014 3.02. - gosiaczek1984 - 20 zł 3.02. - Dorot131 - 40 zł 10.02 - Doda_ - 10 zł 10.02. - Livka - 10 zł 10.02. - agat21 - 20 zł 10.02. - malibo57 - 50 zł ( za I i II ) Bardzo serdecznie dziękujemy :loveu: PS.Maćku, czy Barnaba rzeczywiscie chodzi na takich ugiętych łapkach, czy to tylko takie zdjęcie ?
  22. Foteczki Niliuni śliczne, jak i ona.:loveu: A co dziewczynka ma z lapką ? Moze nie doczytałam, ale widze, ze zabandazowana...
  23. Fajna dziewczyna z tej Miśki. Psica z fantazją :lol:.
  24. Jaki słodki Maluch. Cudne ma spojrzenie :loveu:
×
×
  • Create New...