-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
A kto jest z Fundacji, ktora opiekuje się schroniskiem i Bonusem?
-
Troche nie rozumiem w czym jest rzecz. Ja decydowac nie moge, bo nie ja polecalam psa i za niego nie odpowiadam. Ale sa osoby, które założyły wątek i znają sytuacje. Dogadajcie się chocby na PW i pora biedaka wyciągnąć ze schronu.
-
[quote name='Dogo07']Jest miejsce w hoteliku. Jeśli zebrałoby się pieniążki mógłby jechać.[/quote] Czy o tym hoteliku piszesz w poście sprzed tygodnia? Myślę, że gdyby wszyscy, którzy deklarowali wpłaty już wpłacili, to psiak mógłby sie pakować. Szkoda każdego dnia.
-
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
bela51 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki ! Domki powinny bić sie o Tytuska, to przecież modna teraz rasa. Tylko trzeba wybrać tej naj najlepszy.:lol: -
Niewyobrażalnie wprost sie cieszę.:multi::multi::multi: Szamanek trafił na Aniołów na swojej drodze.:multi::multi::multi:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Wiem, że RTG jest najważniejsze ! Ale jutro wyjeżdżam z mamą na operacje okulistyczna do Bielska.Pojutrze bedziemy musiały jechać na kontrolę. Jesli wszystko będzie ok. to piątek moge mięc wolny, ale w tej chwili nie moge tego gwarantować.:shake: Dlatego proponowałam dorobelli przyszły tydzień. -
Selenga, na pewno masz większe doświadczenie ode mnie ze skrzywdzonymi psami. Karcenie Mikiego, nawet nie przyszło mi do głowy.:shake: Ale mój poprzedni pies (ONka) był psem ze schroniska. Kochałam ja nad życie i zawsze litowałam sie nad sierotą. We wspaniałym stylu "weszła mi na głowę " i tak zostało przez całe nasze 10-letnie wspólne życie. Pomyśłałam po prostu, że skoro Miki zmienił sie ,gdy doszedł do lepszej formy, to może trochę stanowczości w postępowaniu z Mikim byłoby wskazane. Zawsze zresztą można poradzić sie specjalisty.
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/URL] Chyba chodzi o ten hotel?
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Biedne te psiaki na wsi. Wiszą na łańcuchach całymi dniami, potem nie dziwota, że coś się dzieje z ich psychiką. Zreszta tak naprawde nie wiadomo co tam sie wydarzyło.10-letnie dziecko - to ciągle jeszcze dziecko i było bez opieki. -
To wspaniała wiadomośc. Zyczymy szczęśliwej drogi do domu.:multi: Post też przeskoczył. Chyba z radości.
-
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
To najrozsądniejsze rozwiązanie.Psiak chociaż nie będzie miał stresu w podróży. -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
bela51 replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Czy coś się wykluło z transportem dla Pikusi ? -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Jak go nie uratuje jaka organizacja prozwierzęca, to skończy z wbitą igłą:-(:-(:-(.Nie widziałam go na szczęście, ale to podobno ONek?:-(:-( -
Po prostu brakuje jednego koordynatora tej [B]akcji Bonus[/B]. Ja nie moge zabierać glosu, bo nie polecałam psa, ani nie znam hotelików. Jestem tylko drobnym darczyńcą:roll: Zróbcie tak, aby było jak najlepiej dla Bonusa.
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Sliczny piesio z niego. Taki mały długowłosy ONek.:lol: -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
bela51 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Dajcie piątaka na Wiktorka. :-( [url=http://www.allegro.pl/item662814304_bernardyn_wiktor_pomoz.html]Bernardyn WIKTOR - pomóż... (662814304) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Bardzo sie ciesze, że Szansa dobrze sie czuje. Okazuje się, że lepiej to zniosłyscie niz ja i Janka.:evil_lol: A bez klosza pańcia powinna z oka psa nie spuszczać. Bura od weta sie należy.:mad:
-
Czy to oznacza uroczyste zamknięcie wątku Szamanka? Czy zobaczymy jeszcze zdjęcia z nowego domku, jak myslicie?:roll:
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
bela51 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
To świetnie, ze wszystko mozna zrobic w jednym miejscu. Ja co prawda psa nie prześwietlałam w narkozie, ale skoro ma mieć wyczyszczone zeby, to wszystko za jednym razem sie zrobi.Będzie dobrze.:lol: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Feluś, nie choruj chłopaku, bo sie martwie.:-(