Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Dobrze widzisz, nie ma ogonka.:shake:
  2. [URL="http://zapodaj.net/7fd9f2050ff1.jpg.html"]Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym![/URL] Udało mi sie zrobic komórką jedno zdjęcie malemu kręciole.:evil_lol:
  3. Wróciłam niedawno. Gucio został oddany w baaaaardzo dobre ręce.:loveu: Ma przemiłych Państwa, wielki dom i ogród do biegania. Najbardziej podobała się chudzince kuchnia. Dosłownie szalał, skakał po meblach w poszukiwaniu jedzonka, i szczekał jak szalony upominając się o nastepna porcję. W psiaka wstąpiło nowe życie:loveu: Gucio ma do towarzystwa 2 przepiękne czarne kudłacze ( te z avatarku marsii).:loveu:
  4. [quote name='__Lara']Widzę, że wątek stanął nieco w martwym punkcie...[/quote] Biedna Tina, nie miała szczęścia do właścicieli. Nawet teraz Ania nie ma czasu, aby podjechać do schroniska i poinformować nas, czy jest tam Tina.:-( Wiem, że Bounty ją o to prosiła. Postaram sie w tym tygodniu pojechać do schronu. Moge zrobić zdjęcie suczce, która odpowiada rysopisowi Tiny. Ale niestety tylko komórką.
  5. Nie przebrnęłam przez cały wątek, ale temat mnie rozbawił.:evil_lol: To jasne, że każdy człowiek ma swoje sympatie i antypatie, równiez psie. I chociaz jestem psiara, i żadnego psa nie skrzywdziłabym to są psy , których nie chcialabym mieć, gdybym miała wybór. Może naraże sie wielu osobom, ale na czele moich nie lubianych, są jamniki. Co w nich nie lubię? Pomijam szczekliwośc, bo to jest cecha wielu malych psów, ale najbardziej denerwuje mnie ich lizusowstwo i to, ze potrafią sie wić między nogami jak jakiś dlugi robal:evil_lol: Proszę mnie nie bić. :mad:Należę do wielbicielek duzych psów, szczególnie ONkow, a ktos tez tu napisał , że ich nie lubi i sie nie obraziłam.;)
  6. Gucio, slicznie !:loveu: Znałam jednego przemilego Gucia, ale był to jamnik.:loveu:
  7. Grey,wątek nie dotyczy chyba rad , jaki kształt ma miec podpis? Wątpie, czy a.piurek skorzysta...:shake:
  8. Kochana Dianka, tak bardzo życzę jej dobrego, ciepłego domku. Z niecierpliwościa czekam na jej fotki.:loveu:
  9. Z tego, co przewijało się na tym wątku wynika jedna pewnośc. Kierownictwo schronu decyduje o tym ,gdzie będzie mieszkał Moon. I chyba możemy zapomnieć, że zgodzi sie na jakis hotelik, czy znaleziony przez dogomaniaków DT czy DS. My możemy tylko cichutko kibicować i trzymamć kciuki, żeby sami znaleźli jak najlepszy dom.A ile to będzie trwalo??? Któż to wie...
  10. [quote name='Grey']Chodziło mnie o te powiedzenie "Nigdy nie dyskutuj z ...[/quote] NIe domyślileś się, że tą złotą myśl, a.piurek ma po prostu [B]w podpisie[/B]? To jej motto. Przyjrzyj sie dokładnie, pod wieloma postami znajdują sie różne podpisy, cytaty. Nie ma w tym nic dziwnego, ani obraźliwego.:eviltong:
  11. Dajcie już spokój:shake: Za chwię ktos napisze, że Dorobella bedzie kobicie rente placila do konca zycia.:shake:
  12. Są jeszcze tacy, ktorzy nawet "sluchac nie moga o tych strasznych rzeczach,które niedobrzy ludzie robia zwierzętom." Wolą o tym nie wiedzieć.Tacy delikatni.:angryy: I podobno kochają zwierzęta.:cool3: Ale jesli zamkniemy oczy i zatkamy uszy, to nie znaczy, ze problem zniknie.:shake:
  13. Myślę, że pisanie o tym co by było,i ile należalo dać "poszkodowanej" nie zda sie Dorobelli na nic.Potrzebne są jej sensowne rady i nasze wsparcie, aby wybrnęła z tej kłopotliwej sytuacji z tarczą. Cytaty o agresji Rexa, podejrzewam, że pochodzą z poczatkowego okresu kiedy był u Dorobelli. Ja mialam okazje Rexa poznać. Przy pierwszym spotkaniu okazał się milym psiakiem i dał sie wygłaskać. Tak więc, jak juz pisałam, nie demonizujmy tej jego agresji.Dorobella nie musiala sie spodziewac, że rzuci się z zębami na mijaną na ulicy osobę.
  14. Ode mnie również, najwyższe wyrazy szacunki dla p.Małgosi, ali, ketunii i wszystkich, ktorzy przyczynili sie do tego, że Lunaczek ma dom.:loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='jusstyna85']Jeszcze się okaże,że nie żyje...:([/quote] Też się tego boje. Ale musimy sprawdzić. Bo jak szukac domu dla psa którego juz nie ma...:-(
  16. Czy dobrze zrozumiałam, że zabierasz Dianke do siebie a małe pasibrzuchy zostają?:loveu:
  17. Sliczne, szczęśliwe psiątko.:loveu: Mam łzy w oczach, ze wzruszenia, że na świecie są jeszcze tacy dobrzy ludzie.
  18. Słuchajcie cioteczki, dlaczego nasz spaniel nie ma imienia? Proponuje, aby MOnika została matką chrzestną, bo przecież nasz psiak nie może byc bezimienny:-(
  19. To tak jak ja, tez codziennie zaglądam:lol: Teraz już bedę pisac.:evil_lol:
  20. To rzeczywiście niedobrze:-( Mam taki pomysł. Czy nie zdałby egzaminu taki psi kubraczek, czy tez płaszczyk z zaszytym otworem, tam gdzie nie ma łapki? Może dałoby sie dostosować takie ubranko, aby miejsce po łapce bylo zabezpieczone? Może ktoś podda jeszcze inny pomysł?
  21. [quote name='BoUnTy']Straż miejska, pewnie przysłała schron, nie ma innej mozliwości i to jest najgorsze... Boje sie najgorszego... bo skoro powinna być, a jej nie ma?[/quote] To koniecznie trzeba sprawdzić. Może to jest jednak ta suka, którą przyjeli 25 wrzesnia? Ktoś musi tam pojechac. Ktos, kto zna Tinę.
  22. To link do dokumentacji ARGOSU na temat dzialanosci Zwierzyńca. Schronisko w Wieluniu Wymienie województwa, o które pytasz: łódzkie dolnośląskie śląskie wielkopolskie opolskie podkarpackie
  23. Wiesz, przykro mi, ze nie moge sfinansować całego przejazdu, ale u mnie z kasa nie bardzo.:-( Chyba, że nie macie, to może cos wykombinuje, w każdym razie pojade na pewno.
  24. Ja smyczy nie mam. Ostatnia pojechala z Rokitkiem.:evil_lol:
  25. Wiesz Moniczko, ja na paliwo z Katowic do Byczyny nie chce wiecej niż 30 zł, Reszte dołoże sama, mój samochód nie pali wiele. Obroża i smycz by sie przydały.Może w poniedziałek udałoby sie wystartowac??????? Co myslisz? I kto go zawiezie do Katowic?
×
×
  • Create New...