-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dobrze widzisz, nie ma ogonka.:shake: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[URL="http://zapodaj.net/7fd9f2050ff1.jpg.html"]Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym![/URL] Udało mi sie zrobic komórką jedno zdjęcie malemu kręciole.:evil_lol: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wróciłam niedawno. Gucio został oddany w baaaaardzo dobre ręce.:loveu: Ma przemiłych Państwa, wielki dom i ogród do biegania. Najbardziej podobała się chudzince kuchnia. Dosłownie szalał, skakał po meblach w poszukiwaniu jedzonka, i szczekał jak szalony upominając się o nastepna porcję. W psiaka wstąpiło nowe życie:loveu: Gucio ma do towarzystwa 2 przepiękne czarne kudłacze ( te z avatarku marsii).:loveu: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Widzę, że wątek stanął nieco w martwym punkcie...[/quote] Biedna Tina, nie miała szczęścia do właścicieli. Nawet teraz Ania nie ma czasu, aby podjechać do schroniska i poinformować nas, czy jest tam Tina.:-( Wiem, że Bounty ją o to prosiła. Postaram sie w tym tygodniu pojechać do schronu. Moge zrobić zdjęcie suczce, która odpowiada rysopisowi Tiny. Ale niestety tylko komórką. -
Nie przebrnęłam przez cały wątek, ale temat mnie rozbawił.:evil_lol: To jasne, że każdy człowiek ma swoje sympatie i antypatie, równiez psie. I chociaz jestem psiara, i żadnego psa nie skrzywdziłabym to są psy , których nie chcialabym mieć, gdybym miała wybór. Może naraże sie wielu osobom, ale na czele moich nie lubianych, są jamniki. Co w nich nie lubię? Pomijam szczekliwośc, bo to jest cecha wielu malych psów, ale najbardziej denerwuje mnie ich lizusowstwo i to, ze potrafią sie wić między nogami jak jakiś dlugi robal:evil_lol: Proszę mnie nie bić. :mad:Należę do wielbicielek duzych psów, szczególnie ONkow, a ktos tez tu napisał , że ich nie lubi i sie nie obraziłam.;)
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Gucio, slicznie !:loveu: Znałam jednego przemilego Gucia, ale był to jamnik.:loveu: -
Grey,wątek nie dotyczy chyba rad , jaki kształt ma miec podpis? Wątpie, czy a.piurek skorzysta...:shake:
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Kochana Dianka, tak bardzo życzę jej dobrego, ciepłego domku. Z niecierpliwościa czekam na jej fotki.:loveu: -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tego, co przewijało się na tym wątku wynika jedna pewnośc. Kierownictwo schronu decyduje o tym ,gdzie będzie mieszkał Moon. I chyba możemy zapomnieć, że zgodzi sie na jakis hotelik, czy znaleziony przez dogomaniaków DT czy DS. My możemy tylko cichutko kibicować i trzymamć kciuki, żeby sami znaleźli jak najlepszy dom.A ile to będzie trwalo??? Któż to wie... -
[quote name='Grey']Chodziło mnie o te powiedzenie "Nigdy nie dyskutuj z ...[/quote] NIe domyślileś się, że tą złotą myśl, a.piurek ma po prostu [B]w podpisie[/B]? To jej motto. Przyjrzyj sie dokładnie, pod wieloma postami znajdują sie różne podpisy, cytaty. Nie ma w tym nic dziwnego, ani obraźliwego.:eviltong:
-
Dajcie już spokój:shake: Za chwię ktos napisze, że Dorobella bedzie kobicie rente placila do konca zycia.:shake:
-
Są jeszcze tacy, ktorzy nawet "sluchac nie moga o tych strasznych rzeczach,które niedobrzy ludzie robia zwierzętom." Wolą o tym nie wiedzieć.Tacy delikatni.:angryy: I podobno kochają zwierzęta.:cool3: Ale jesli zamkniemy oczy i zatkamy uszy, to nie znaczy, ze problem zniknie.:shake:
-
Myślę, że pisanie o tym co by było,i ile należalo dać "poszkodowanej" nie zda sie Dorobelli na nic.Potrzebne są jej sensowne rady i nasze wsparcie, aby wybrnęła z tej kłopotliwej sytuacji z tarczą. Cytaty o agresji Rexa, podejrzewam, że pochodzą z poczatkowego okresu kiedy był u Dorobelli. Ja mialam okazje Rexa poznać. Przy pierwszym spotkaniu okazał się milym psiakiem i dał sie wygłaskać. Tak więc, jak juz pisałam, nie demonizujmy tej jego agresji.Dorobella nie musiala sie spodziewac, że rzuci się z zębami na mijaną na ulicy osobę.
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Jeszcze się okaże,że nie żyje...:([/quote] Też się tego boje. Ale musimy sprawdzić. Bo jak szukac domu dla psa którego juz nie ma...:-( -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Czy dobrze zrozumiałam, że zabierasz Dianke do siebie a małe pasibrzuchy zostają?:loveu: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie cioteczki, dlaczego nasz spaniel nie ma imienia? Proponuje, aby MOnika została matką chrzestną, bo przecież nasz psiak nie może byc bezimienny:-( -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
To tak jak ja, tez codziennie zaglądam:lol: Teraz już bedę pisac.:evil_lol: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Straż miejska, pewnie przysłała schron, nie ma innej mozliwości i to jest najgorsze... Boje sie najgorszego... bo skoro powinna być, a jej nie ma?[/quote] To koniecznie trzeba sprawdzić. Może to jest jednak ta suka, którą przyjeli 25 wrzesnia? Ktoś musi tam pojechac. Ktos, kto zna Tinę. -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
To link do dokumentacji ARGOSU na temat dzialanosci Zwierzyńca. Schronisko w Wieluniu Wymienie województwa, o które pytasz: łódzkie dolnośląskie śląskie wielkopolskie opolskie podkarpackie -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wiesz, przykro mi, ze nie moge sfinansować całego przejazdu, ale u mnie z kasa nie bardzo.:-( Chyba, że nie macie, to może cos wykombinuje, w każdym razie pojade na pewno. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ja smyczy nie mam. Ostatnia pojechala z Rokitkiem.:evil_lol: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wiesz Moniczko, ja na paliwo z Katowic do Byczyny nie chce wiecej niż 30 zł, Reszte dołoże sama, mój samochód nie pali wiele. Obroża i smycz by sie przydały.Może w poniedziałek udałoby sie wystartowac??????? Co myslisz? I kto go zawiezie do Katowic?