Drodzy Skarpetowicze, roozpatrzcie po raz kolejny pomoc dla Loli :-(
.Sunia miała skręt śledziony, jest po operacji. Koszty spore, a to jeszcze nie koniec leczenia, bo Lola jest w kiepskim stanie
http://www.dogomania.com/forum/topic/104594-lola-w-hoteliku-brakuje-na-op%C5%82acenie-miesi%C4%85ca-pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99/page-128