Tez o tym myslałam. Mestudio robi banerki, trzeba pomyslec co miałoby byc na nim napisane.
Moze " Przyłącz sie do nas, pomoz ratowac bezdomne owczarki " I logo skarpety, co myslicie ?
Bardzo Wam wspólczuje z powodu odejscia tego wspaniałego, dzielnego pieska :( Zegnaj Maciusiu, miałes prawdziwy dom u Emis, ale pozegnania są zawsze bolesne :(
No to jeszcze mamy całkiem powazny problem finansowy, to juz calkowity dramat. :(
Moze ktos ogarnięty na fb zrobiłby dla Niko jakies rozpaczliwe wydarzenie z prosbą o pomoc ???
Zróbmy tez jakis bazarek, ale wspólnymi siłami, choc pare złotych sie nazbiera... :(
Chociaz mało kto tu zagladał, z wielką przykroscia informuje, ze Azuni juz nie ma :(
Azuniu zasneła na zawsze w nocy, w listopadzie 2014 r. :(
Jej śmierc była dla opiekunki i dla mnie zaskoczeniem. Nie przejawiała oznak zadnej choroby, choc była juz staruszką. Rano została znaleziona martwa na swoim legowisku :(
Zegnaj kochana sunieczko. [*}
Gdyby nie zaiskrzyło. to zrozumiałabym.
Pani nie dała psu nawet szansy, bo do spotkania nie doszło i zrezygnowała ...
Chyba jednak nia znam sie na ludziach. Stara i naiwna :(
Biedny Niko, tak strasznie mi przykro :(
Biedna staruszeczka. Dziewczyny, jestescie wspaniałe, robicie tyle dobrego dla takich psiakow jak Tynia.
DORA, nie rób sobie wyrzutów, bo niestety, nie da sie wszystkim pomoc na czas. To jest niemozliwe. :(
Przelałam dla Helenki 100 zł z bazarku fony. Bedzie jeszcze dopłata po całkowitym rozliczeniu.
http://www.dogomania.com/forum/topic/143946-zako%C5%84czony-rozliczamy-torba-na-laptop-buty-odzie%C5%BC-bizu-muzyka-i-wiele-in-rzeczy-bazarek-fony-przed%C5%82uzamy-do-10012015-r/
Malvaaa,przelałam na Twoje konto 100 zł z bazarku fony. Bedzie jeszcze dopłata po całkowitym rozliczeniu.
http://www.dogomania.com/forum/topic/143946-zako%C5%84czony-rozliczamy-torba-na-laptop-buty-odzie%C5%BC-bizu-muzyka-i-wiele-in-rzeczy-bazarek-fony-przed%C5%82uzamy-do-10012015-r/