Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Ja tez zagladam. Gisic, napisz co u Was, bo zaczynam sie martwic.
  2. Piękny, prawda ? I zadnego zainteresowania z ogłoszeń ... Ludzie są beznadziejni:shake:
  3. Oj, to bardzo niepokojące te wiadomosci.:shake: A co radzi p.Gerard, o ile cos radzi ?
  4. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7533/qdu6.jpg[/IMG] Wow, jaki groźny tygrysek !:evil_lol:
  5. Ale słodkie zdjęcia.:lol: Kluseczka otworzyła w koncu oczka :lol:
  6. Przelałam dzisiaj dla Szakry i Tamiry ( dług ) 110 zł z bazarku fony. Prosze o potwierdzenie, gdy pieniądze bedą na koncie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244026-Zakonczony-!-Promocja-dla-zwyci%C4%99zc%C3%B3w-od-fony-dla-Marka-i-Tamiry-do-14-06-br[/url]
  7. Tak mi przykro:-( Zegnaj biedny piesku :-(
  8. Zajrzałam dzisiaj w nadziei na dobre wiesci, a tutaj takie smutne.:-( Najsmutniejsze ...:-(
  9. Trzeba chyba pomyslec o zbieraniu funduszy dla kolejnego zamojskiego biedaka ?
  10. Boze, jaki biedak:-(. Dla starych psów porzucenie, to często jest wyrok smierci.:-(
  11. Bardzo wielkie pustki na Skarpecie.:roll: Ja jestem oczywiscie zawsze ZA pomoca potrzebującym ONkom. Czarkowi - tez.
  12. Aga, czekam na zdjecia, jesli chcesz pomocy przy bazarku, to sie pospiesz.:lol: 10-go wyjeżdżam.
  13. To najwspanialsze zakonczenie.:lol: Takie własnie nalezało sobie wymarzyc:loveu: Zycze Kajeczce i P.Krystynie cudownego, długiego wspolnego zycia :lol:
  14. Telefon milczy... Podam wiec wykaz wpłat za czerwiec ( chyba juz wszystkich:lol: ) naszego Barnaby: 27.05.2013 - Dorot 131 - 40 zł ( deklaracja na czerwiec ) 31.05.2013 - mdk8 - 10 zł 3.06.2013 - Anja2201 - 10 zł ( za ogłoszenia zrobione przez waldi481 ) 3.06.2013 - agat21 - 10 zł 3.06.2013 - malibo57 - 25 zł 5.05.2013 - J_ulia - 20 zł 9.06.2013 - ala123 - 50 zł 10.06.2013- Livka - 10 zl 17.06.2013 - lider 2105 - 25 zł 17.06.2013 - bela51 - 10 zł 21.06.2013 - gosiaczek1984 - 10 zl 26.06.2013 - Tymotea - 50 zł Bardzo serdecznie dziekujemy:loveu:
  15. Dzisiaj dopiero trafiłam na wątek Edena. Bardzo smutna historia, nie wiem nawet co napisac:-(
  16. Jaki ładny psiaczek z niego , gdy sie uśmiecha.:lol:
  17. Alez wspaniala wiadomosc !!! Bardzo sie ciesze !!!
  18. Ale Cindy ma zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaniemówiłam z wrazenia :lol:
  19. Kochane, rozreklamujecie troche bazarek, bo wielkie pustki na nim :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244752-Sliczne-ciuszki-od-margoth137-na-DROPSA-bazarek-do-7-07-br[/url]
  20. Kaja jest przesliczna :loveu: A jakie ma oczy, cudo !
  21. BoUnTy prosiła mnie aby przekazac kilka informacji, gdyz ona ma problem z dogo. Mama dziewczynki odpusciła i nie bedzie zgłaszac sprawy na Policje.. Jednak Sonik pójdzie na wszelki wypadek na obserwacje. Na szczescie nie będziemy za nia płacic. Uff...:lol:
  22. A moze trzeba zrobic bazarek imienny, to wpadłoby pare groszy ?
  23. Jesli ktos ma do odsprzedania Karsivan, chętnie odkupie, dla niewidomego ONka z Zamościa.
  24. Moge zamówic mu ogloszenia na bazarku. Przydałyby sie jakies lepsze zdjęcia, czy ktos moze zrobic ?
×
×
  • Create New...